Vyriški patarimai moterims: kaip geriau jiems apsukti galvas lovoje

 
Moterys linkę skaityti žodžius tarp eilučių. Kaip tik todėl net jei vyras pasako tiesiai šviesiai: „Šiąnakt norėčiau oralinio“, tikra moteris būtinai savęs paklaus: „Kažin, ką taip sakydamas jis turėjo omeny? Galbūt oralinis, kurį aš darau, jam nepatinka, ir šiąnakt jis norėtų kitokio? O gal tai reiškia, kad praeitą naktį aš per garsiai rėkiau orgazmo metu, ir jis taip nori užčiaupti man burną?“ Šiek tiek šaržuojame. Bet vis dėlto kai ko nepagražiname – ogi to, kad jei vyras tiesiog įvardys, ko ir kaip jis nori, tai dar nereiškia, kad moteris neprisigalvos kitų paslėptų esmių.

Kodėl taip įvyksta? Priežastis labai paprasta – pačios moterys apie seksą linkę kalbėti užuolankomis, vienur paatviraudamos, o kitur palikdamos erdvės interpretacijai. Todėl ir partnerio žodžiams yra linkusios suteikti kitokios reikšmės, nei banali tiesioginė. 

Bet grįžkime prie temos. Tai ko gi nori vyrai lovoje? Jei partneris dar to nepasakė, arba pasakė, bet jūs nepatikėjote – siūlome susipažinti su jų norais iš nešališko šaltinio, portalo suaugusiems.lt. Perspėjame iš anksto: vanilės aromato žvakės ir rožių žiedlapiais nubarstyta lova tikrai neįeina į jų karščiausių norų dešimtuką!

Šalin viską, ko nereikia! Kad vyrą trauktumėte kaip narkotikas, kartais pakanka išmokti lėtai ir seksualiai nusirengti. Tokį patarimą dailiosios lyties atstovėms davė garsi Bostono terapeutė Andrea Kucevski. Veikiausiai jai pritartų nemaža dalis vyrų. Seksas prasideda mūsų galvoje. Būtent smegenyse susidėlioja paveiksliukas, kurį mes matome, taip pat skonis, kurį jaučiame, ir seksas, kuriuo užsiimame. Matyti nuogą moters kūną – vadinasi, patirti malonumo hormonų, dopamino ir oksitocino, antplūdį organizme. O jei prieš moteriai visiškai apsinuoginant aistras pakursto seksualus nusirengimo procesas, efektas išliks dar ilgesniam laikui. Todėl nusirenkite lėtai, neskubėdama, švelniai paerzindama mylimąjį. Numeskite nuo savęs rūbus vieną po kito, ir nepamirškite akių kontakto!

Muilo opera. Daktaras Tristam Wyatt iš Oksfordo universiteto pataria visoms moterims nenaudoti stipraus aromato muilo ir dušo želė. Jokie kvepalai su dirbtiniais feromonais neatstos natūralių moters feromonų kvapo, o būtent jis padaro jus nepakartojama. Todėl nenuslopinti savo natūralaus kūno aromato, nenaudokite pernelyg stiprių kvepalų ar aromatizuotų kūno priežiūros priemonių. Stenkitės rinktis kuo švelnesnius kvapus, kurie harmoningai derėtų su jūsų švaraus kūno skleidžiamu aromatu ir būtų vos juntami – patikėkite, tai vyrus ypatingai jaudina!

Muzikinė pauzė. Savo patarimais apie erotinius malonumus ne kartą pasidalino ir garsūs vyrai. Pavyzdžiui, Justin Timberlake prisipažino, kad nemėgsta mylėtis kai fone groja muzika, nes nevalingai mėgina pataikyti į taktą. Profesinė liga? O gal netinkamai parinkta muzika? Kita vertus, Usher, atvirkščiai, toks savo veiklos entuziastas, kad ir lovoje mėgstama melodija jį dar labiau įaudrina. Mėgstamiausias jo muzikinis fonas – „Love You Gently“. Taigi jei fone norite muzikos – nebijokite improvizuoti ir keisti nepatikusią melodiją kita, arba apskritai išjungti grotuvą, jei pajusite, kad ritmas ima trukdyti.

Tritaškis! Dar vienas vyrų patarimas moterims: leiskite savo partneriu dažniau žiūrėti krepšinį. Arba futbolą. Arba kitos sporto šakos varžybas. Ir šį išskirtinai vyrišką pageidavimą paaiškina mokslas. Net ir pasyvus sportas – kaip antai varžybų žiūrėjimas per televiziją – didina testosterono lygį organizme 30 procentų. Toks efektas išlieka net dvi valandas po rungtynių. Taigi nešvaistykite laiko!

Žvalus rytas. Duodamas interviu vienas Holivudo sekso simbolių Pierce Brosnan paatviravo žurnalistams prisipažindamas, jog dievina seksą pirmoje dienos pusėje, o kad tam nuteiktų ir žmoną, atneša jau pusryčių į lovą.  Rytinio sekso temai pritartų absoliuti dauguma vyrų – nes kaip tik ryte, vadovaujantis bioritmais, greičiausiai prabunda vyro viduje snaudžiantis tigras.  Švelniai pažadinkite jį spustelėjus reikiamus taškus. Pasak medikų, rytinis seksas skatina išsiskirti hormoną oksitociną, kuris palaiko budrumą visą dieną. Maža to, jis padarys moterį patrauklesnę aplinkiniams. Kad suteiktumėte vyrui malonumą, pamėginkite atlikti jam intymų masažą. Jei jūsų partneris guli ant nugaros, uždėkite rankas jam ant klubų, nykščiai – tiesiai priešais varpą. Lėtai masažuokite šią sritį nykščiais, 5-10 cm spinduliu. Taip paskatinsite kraujo pritekėjimą į genitalijas. Puikus būdas pademonstruoti, kad rytas gali būti net labai labas. O jei jūs prieš tai būsite išsivaliusi dantis mėtine pasta ir išsiskalavusi burną skalavimo skysčiu, galite padovanoti partneriui maloniai gaivų oralinį seksą. Patikėkite, už tokią dienos pradžią jis tikrai atsidėkos, nes netrukus po tigro būsenos vėl virs švelniu ir mielu kačiuku – iki kito karto!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras