Vyro charakteris ir mėgstama sekso poza (I dalis)

ly-couple-having-sex_a0zhle.jpg
 
Jei kartu esate ne vienerius metus, tikriausiai jau spėjote pažinti visus mylimojo pomėgius, pageidavimus, pliusus bei minusus. Todėl ilgai nelaukdama galėtumėte atsakyti ar Jūsų vyras mielai renkasi išbandyti naujoves (turime omenyje ir miegamąjį), o gal jis užkietėjęs konservatorius, kuris vadovaujasi tik laiko patikrintomis tiesiomis bei nėra nelinkęs eksperimentuoti?

Ar kada nors pagalvojote, kad artimo žmogaus charakterio subtilybes gali atskleisti ne tik kasdienis jo elgesys, tačiau ir mėgstama sekso poza? Kad ir kaip bebūtų, pateikiame keletą įdomių, intymaus gyvenimo faktų, kurie atskleis neįtikėtinų dalykų apie Jūsų mylimąjį, kurių iki šiol galbūt dar nežinojote.

Misionieriaus poza: padėties šeimininkas, be abejonės, vyras, todėl visa valdžia bus jo rankose. Tačiau neapsigaukite, toks vyras tikrai nepasižymi lakia erotine fantazija, sekso gigantu jo taip pat negalima pavadinti. Nepaisant to, toks vyras yra itin patikimas, linkęs visus pradėjus darbus atlikti kruopščiai ir iki galo. Yra stabilus, kruopščiai stengsis įvykdyti visus duotus pažadus, tačiau tik tokiu atveju, jei yra Jums neabejingas bei puoselėja šiltus, nuoširdžius jausmus.

Įdomus kaip su šiuo žmogumi seksis sutarti bei spręsti elementarius buities klausimus? Mielosios, Jums prireiks daug kantrybės, nes toks vyras buityje bus itin įnoringas ir išrankus, maistą taip pat valgys ne bet kokį, o paruoštą tik iš pačių sveikiausių produktų, neriebų ir itin nekaloringą. Galite sutikti ir tokį vaikiną, kuris maisto atžvilgiu bus tikras mamyčiukas, reikalaujantis kotletų ir balandėlių, kurie išvaizda ir skoniu prilygtų mamos gamintiems patiekalams.

Raitelės poza: jos šūkis – aš visai nenuobodus, naujoves ir iššūkius mėgstantis vaikinas. Toks vaikinas dažniausiai būna labai atviras, mėgstantis ilgus, romantiškus bei atvirus pokalbius. Be abejonės, toks mylimasis tikra moterų svajonė! Tačiau kartais per didelis plepumas ir didžiulis savęs garbinimas gali moterį išvesti iš kantrybės, nebent pakankamai dėmesio ir meilės vyras skirtų ir antrajai pusei, tada ginčų ir nepasitenkinimo kilti tikrai neturėtų.

Toks žmogus itin optimistiškas, iš kurio teigiamų emocijų ir geros nuotaikos gali pasisemti daugelis. Jis moka džiaugtis kiekviena smulkmena, todėl gyvenimą dažniausiai tapo tik pačiomis šviesiausiomis spalvomis. Kaip bebūtų keista, net karčiausioje deguto statinėje sugeba atrasti nors šaukštelį medaus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras