Vyro charakteris ir mėgstama sekso poza (II dalis)

landscape_nrm_1421267321-elle-sex-beauty.jpg
 
Pirmoje šio straipsnio dalyje pateikėme kelis pavyzdžius, kaip mėgstamos sekso pozos atskleidžia vyro charakterį ar požiūrį į gyvenimą. Jei nė vienas anksčiau minėtas atvejis Jums netiko, dabar tikrai turėtumėte atrasti savąjį!

Šaukštelių pozos šūkis: norėtum apie tai pasikalbėti? Nors ši  sekso poza itin intymi ir jausminga, tačiau ją dievinantis vyras į pasaulį žvelgia priešiškai, mano, kad dauguma jį supančių žmonių yra neigiamai nusiteikę jo atžvilgiu, todėl kaip įmanydamas stengiasi atsiriboti nuo viso supančio blogio. Todėl šalia savęs nori matyti žmogų, galintį jį apsaugoti bei ginti, tokia apsauga dažniausiai būna moteris, kurios meilėje ir apsuptyje jis jausis puikiai. Moteris tokiam vyrui – saugumo garantas, liudijantis, kad jo gyvenimas teka gera linkme.

Toks vyras nebus itin aistringas, tačiau kiekvieną akimirką apgaubs Jus rūpesčiu, dėmesiu bei didžiule meile. Nors yra jautrūs, tačiau taip pat pasižymi analitiniu mąstymu, geba numatyti tris žingsnius į priekį ir užbėgti galimoms problemos už akių, be didelių keblumų jas išsprendžiant. Tokio charakterio vyrai dažniausiai tampa puikiais tėvais, savo atžalas apdovanojantys beribe meile ir dėmesio. Kartu su šiuo vyru gyvenančios moterys džiaugsis šiltais apsikabinimais ir meiliais, širdį paglostančiais žodeliais bei neišsenkančia romantika.

Įsiskverbimas iš nugaros. Šūkis – Aš negaliu be tavęs! Šią sekso pozą dievinantys vyrai – nepataisomi romantikai, apdovanosiantys Jus aistringomis meilės naktimis. Jis dievina nesibaigiančius, švelnius bučinius. Nors šalia tokio vyro esančiai partnerei dėmesio netrūks, tačiau vis dėl to jis trokšta ne sekso, o valdžios! Nori žinoti, kad viskas bus padaryta taip, kaip jis pageidauja ir ne kitaip. Nuo valdžios jis apgirsta ne ką mažiau negu nuo brandaus vyno ar kito stipraus gėrimo. Toks vyras ieško nuolankios moters, kuri leis jam priimti svarbiausius sprendimus, kitaip tariant – suteiks galimybę vadovauti ir būti šeimos galva. Tokio tipo vyrai elgiasi švelniai, tačiau mylimus asmenis laiko tvirtai ,,pririštus'' šalia savęs, neduoda per daug laisvės ir neleidžia nuklysti per toli.

Stovima poza: Niekas kitas, tik aš žinau kaip geriau! Dažniausiai tokio tipo vyrai nė patys nesupranta, ko nori, jų gyvenime trūksta tikslumo bei aiškios gyvenimo vizijos. Išgirdęs žodį ,,atsakomybė'' – bėgs į arčiausiai esančius krūmus, todėl rimtų santykių su šiuo žmogumi nesitikėkite. Jis gali būti puikus vienos nakties nuotykis, tačiau nieko daugiau. Jis rūpinasi tik asmeniniais malonumais, per daug nekreipia dėmesio į šalia esančius žmones, nebent artimi ryšiai teiktų kažkokią naudą. Keista, tačiau labiau už seksą vertina sunkumus, mėgsta juos sukurti, o po to herojiškai juos išspręsti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras