Vyro orgazmas: 7 būdai jį sustiprinti

orgazmas-82857061.jpg
 
1 komentaras
Tiek moterys, tiek vyrai gali jausti skirtingo intensyvumo orgazmus. Kartais didysis O gali būti tik šiaip kulminacija, o kartais – supurtyti iki kaulų smegenų. Tam, kad pasiektų orgazmą, vyrui užtenka vidutiniškai 3-5 minučių stimuliacijos, orgazmo pikas pasiekiamas ejakuliuojant. Beje, daugelis žmonių nė nenumano, kad vyro orgazmas ir ejakuliacija apskritai yra atskiri savarankiški reiškiniai. Štai kodėl vyro orgazmas įmanomas ir be ejakuliacijos.

Ir vis dėlto kaip sustiprinti vyro orgazmą? Štai keletas būdų, kurie tikrai padės.

1. Kvėpuokite!

Dauguma žmonių vykstant orgazmui kuriam laikui sulaiko kvėpavimą. Deja, ši technika tikrai nesustiprina jūsų pojūčių intensyvumo. Todėl išmokite kontroliuoti savo kvėpavimą orgazmo metu – ir pajusite, ką reiškia kitas intensyvumo lygmuo. Tuo metu, kai sulaikote kvėpavimą, orgazmas netenka savo gylio ir tiesiog išsikvepia. Ir atvirkščiai – jei jo metu kvėpuosite ilgais ir giliais įkvėpimais bei iškvėpimais, pojūčiai bus visai kiti.

Kaip tai padaryti? Kai suvoksite, kad kulminacija visai arti, pamėginkite giliai įkvėpti ir iškvėpti per burną. Leiskite kvėpavimui sutapti su orgazmo procesu. Kvėpavimas padeda pasiekti didesnį pasitenkinimą.

2. Nebijokite išbandyti naujovių

Kartais gali būti drovu, nedrąsu pasiūlyti partnerei ką nors iš esmės naujo. Tačiau jei tai veda prie dar stipresnio malonumo – galbūt ryžtis vis dėlto verta?

Ir ta naujovė nebūtinai turi būti dar vienas penio stimuliacijos būdas. Kruopščiai kurkite abipusių malonių pojūčių lauką. Lieskite, laižykite, kandžiokite vienas kitą įvairiausiose kūno vietose. Ir, žinoma, paprašykite partnerės, kad ji apdovanotų naujais pojūčiais jūsų intymiausią zoną: penį, sėklides, tarpvietę ir išangę. Tai ne tik sustiprins jūsų tarpusavio ryšį bei paįvairins sekso rutiną, bet ir pakylės patiriamą malonumą į naujas aukštumas.

3. Sulėtinkite ir pradėkite iš naujo

Dažniausiai būtent vyrai yra linkę skubėti link orgazmo paknopstom. Nuo erekcijos iki ejakuliacijos būsenos jie pereina paprastai, tarsi savaime. Ir vis dėlto jei išbadytumėte atidėto orgazmo techniką, skirtumą tikrai pajustumėte. Taigi neskubėkite, ištęskite malonumą iki savo galimybių ribos. 

Pajutę artėjantį orgazmą paprašykite partnerės nutraukti stimuliaciją. Vienas patikimiausių būdų sustabdyti pernelyg priartėjusį orgazmą – staigiai ir tvirtai suspausti penį ties pagrindu. Išbandykite tai kai masturbuositės, kad geriau pajustumėte savo ribą. Keletą kartų atidėtas orgazmas padeda sukurti didesnę seksualinę įtampą, kuri žada dar daugiau malonumo.

4. Maloninkite save... įvairiau

Išties – kas gi jums trukdo patirti daugiau ir įvairesnių pojūčių tada, kai tenkinate save ranka? Vyrams skirti masturbatoriai, vibruojantys penio žiedai ne tik palengvins darbą jūsų rankoms, bet ir suteiks įvairesnių pojūčių. O penio, sėklidžių užveržėjai ir analiniai kaiščiai apskritai leis patirti kokybiškai naują orgazmą. Jei kol kas drovitės tai išbandyti su partnere – atraskite naujus malonumo horizontus vienas. Vėliau galėsite juos tyrinėti ir dviese.

5. Kontroliuokite savo mintis

Apie tai, kad pašalinės mintys trukdo pajusti stipresnį orgazmą, dažniausiai primenama moterims. Tačiau vyrai – tikrai ne išimtis. Kai kada būtent seksas padeda atsipalaiduoti nuo įtampos darbe. Tačiau nutinka ir taip, kad įtampa darbe ar kiti rūpesčiai trukdo nusiteikti seksui ar bent jau patirti pilnavertį orgazmą. Jei jaučiate, kad būtent tai – jūsų problema, išmokite pašalines mintis palikti už miegamojo arba vonios durų.

6. Penio pompa

Iš visų sekso reikmenų šis daugeliui vyrų – bene didžiausias iššūkis. Kada reikalinga penio pompa? Jei jau apie ją svarstote – vadinasi, susitaikėte su faktu, jog jūsų peniui reikia papildomos pagalbos? 

Visų pirma turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad penio pompa skirta ne tik laikinam penio padidinimui. Ji leidžia ilgiau mėgautis seksu bei apdovanoti save stipresniu orgazmu.

7. Prostatos masažas

Prostatos masažas – anaiptol ne kokia nors egzotiška procedūra, kuriai reikėtų specialių pagalbininkų. Su prostatos masažuokliais galite kuo puikiausiai pasirūpinti savimi pats. Arba paversti tai erotišku žaidimu kartu su partnere. Ir liaukitės juos tapatinę su vyriškumo stoka. Pažinti visas savo erogenines zonas, bei pasirūpinti savo vyrišku pajėgumu – sveikintinas pasirinkimas. 

Prostatos masažuokliai sukurti taip, kad įvedami į išangę nesukelia diskomforto, o stimuliuodami jūsų prostatą ne tik pasirūpina lytinių organų tonusu, bet ir intensyvesniu bei ryškesniu orgazmu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Vėl marketingo sumetimais reklamą stumia juk visiems būtų daug maloniau jeigu šis saitas gebėtų apsieiti be tos komercijos, nes su tuo brukimu per visus galus jau baigia įkyrėti.
Naujas komentaras