Vyrų ištartos frazės, po kurių moteris tikrai nenorės sekso!

keksas(13).jpg
 
Moterys – iš Marso, vyrai iš Veneros, taip teigia daugelis. Ir jie tikrai neklysta, nes kartais pasitaiko tokių situacijų, kai vyrams ir silpsonios lyties atstovėms rasti bendrą kalbą tikrai sudėtinga. Lovos reikalai ne išimtis, mat vyrams ,,užvesti'' savo „varikliuką'' prireikia vos keleto minučių, o moterims kur kas daugiau laiko.

Nors moters aistrai įžiebti prireikia daugiau laiko ir ,žinoma, glamonių, tačiau atsitinka taip, jog vos tik pakursčius jos intymius poreikius, jie staiga ima ir atšąla. Klausiate kodėl taip atsitinka? Tai Jūsų „nuopelnai'' mielieji, kartais pasakytas šiurkštesnis žodis ar nevykęs pokštas akimirksniu sugadina mylimosios nuotaiką, o tada aistringos meilės nakties tikėtis tikrai ne verta. Visi esame žmonės, klysti natūralu, tačiau reikėtų nepamiršti iš klaidų pasimokyti ir jų daugiau nekartoti. Todėl jei norite klaidas lovoje pamiršti visam laikui, visų pirmą privalote sužinoti, kokie Jūsų žodžiai žeidžia mylimosios širdį ir akimirksniu užgesina net menkiausią moters norą užsiimti seksu!

Brangioji, o tu nesilaikai dietos? Net jei mylima moteris nenustoja kartoti, kad ateinančias savaites laikysis dietos ir po šeštos valandos vakaro neims nė kąsnio į burną bei nuo šiol visiškai atsisakys saldumynų, tačiau pamiršusi visus savo pažadus leidžia sau pasimėgauti ledais su uogiene, nesakykite nė žodžio. Jokiu būdu nepriekaištaukite jai nepriminkite jos valios stokos, nes Jūsų kūną akimirksniu pervers rūstus jos žvilgsnis. O to juk visai nenorite? Vietoj to paimkite dar vieną šaukštą ir desertu pasimėgaukite kartu su mylimąja. Kitaip tariant – ir avis liks sveika ir vilkas bus sotus, po tokio gražaus Jūsų gesto, mylima moteris apsidžiaugs nesulaukusi priekaištų ir tikrai neatsisakys aistringos nakties.

Erotiniai sapnai. Atminkite, kai kuriuos sapnus geriau pasilikti sau, antrajai pusei garsiai apie juos neužsiminti. Pripažinkite, juk nenorėtumėte žinoti, kad mylimasis sapne mėgavosi malonumais su kita moterimi, o ką jau kalbėti apie visas sapno smulkmenas.

Buvusi mergina. Vien išgirdus šiuos žodžius nemalonūs šiurpuliukai pereina per kūną ir užverda kraujas. Visai nesvarbu, jei Jūs ir buvusioji gatvėje susitikote atsitiktinai, šios žodžių kombinacijos geriau vengti. Nebent norite visą savaitę miegoti ant sofos kitame kambaryje.

Ar pastebėjai kokią palaidinę šįvakar dėvėjo tavo draugė? Taip, taip, Jūs ir taip žinote, kad Jūsų drauge Milda gali pasigirti viliojančiais apvalumais, pūpsančiais viršutinėje jos kūno dalyje. Tačiau žinoti, kad vos tik su ja susitikus mylimojo žvilgsnis kaskart nejučia krypsta į juos – to žinoti tikrai nenorite. Ne veltui sakoma, kad Dievas kiekvienam iš mūsų davė akis, kad galėtume pastebėti aplinkinius ir atkreipti į juos dėmesį, žiūrėkite, grožėkitės, tačiau visi likę įspūdžiai tegu ir lieka Jūsų galvoje.

Šios dienos pietūs buvo keistoki. Po jų pusę dienos teko praleisti tualete. Kartais per daug informacijos gali nužudyti tinkamą mylėtis nuotaiką.

Nusipirkai dar vieną batų porą? Man atrodo, kad jų namuose tikrai pakankamai. Kiekviena moteris turi silpnybių, vienos negali atsispirti naujai batų kolekcijai, kitos kvepalams, trečios – rankinėms. Tokios jau tos moterys, nepaisant jų silpnybių, kurios Jums kartais atrodo visiškai nesuprantamos, vistiek nuoširdžiai jas mylite. Todėl jei nenorite sulaukti netikėto pykčio ar nepasitenkinimo proveržio, niekada garsiai neužsiminkite apie mylimosios amžių, svorį ar kitas silpnybes.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras