Vyrų kompleksai, kurių moterys nepastebi

4804675.jpeg
 
Kalbai pasisukus apie kompleksus, dažniausiai yra sakoma, kad daugybę jų turi moterys. Maža krūtinė, keli papildomi kilogramai, problematiška veido oda, randai… Tai - tik keli pavyzdžiai, kuriuos dažna moteris įvardija kaip kompleksus.

Tačiau ir vyrai turi dėl ko kompleksuoti. Apie kompleksus, susijusius su kūnu, vyrai apskritai nekalba. O kaipgi vyras kalbės, juk jis - vyras! Stiprus, galingas ir gebantis apsaugoti mylimą moterį.

O jeigu aš jos nepatenkinsiu?

Nors jis atrodo kaip tikras sekso galiūnas, tačiau dažnas vyras turi seksualinių problemų, kurių gėdijasi. Vieni mano, kad jų penis per mažas (jeigu penio ilgis erekcijos metu - 15 cm ir daugiau, viskas yra gerai), todėl bijo, kad nepatenkins moters. Dažnai vyrai skundžiasi priešlaikine ejakuliacija - lytinis aktas trunka labai trumpai, todėl moteris gali likti nesusijaudinus. Kita bėda - per ilgai trunkanti ejakuliacija, kuomet vyras nesugeba greitai baigti, todėl moteriai tenka papildomai stimuliuoti varpą, kad įvyktų ejakuliacija.

Šias seksualines problemas gali sukelti daugybė veiksnių. Rūkymas, antsvoris, širdies ligos ar net skaudi seksualinė patirtis (nebuvo erekcijos, moteris pasakė, kad jis nemoka mylėtis ir t. t.). Kaip tai gydyti ir nebekompleksuoti? Užsukite į erotinių prekių parduotuvę ir įsigykite potenciją stiprinančių maisto papildų arba specialių purškiklių. Jeigu jaučiate, kad problema daug rimtesnė, apsilankykite pas urologą ir gausite reikalingą gydymą. 

O jeigu ji mane paliks?

Vyrai yra labai pavydūs. Kartais net per daug. Jis stengiasi kontroliuoti visus jos žingsnius ir nė nesupranta, kodėl draugystė po dviejų mėnesių žlugo.

Pavydi, vadinasi, myli, sako lietuvių liaudies išmintis. Tačiau meilė ir pavydas negali veikti išvien. Daugybė psichologų teigia, kad pavydas - tai ženklas, kad žmogus nepasitiki savimi. Šiuo atveju jis pavydi moters, nes mano, kad ji, pamačiusi kitą, iškart jį paliks. 

Pavydas slepia nevisavertiškumo kompleksą. Giliai širdyje jis jaučiasi nevertas moters, nes mano, kad nieko negali jai pasiūlyti. Būtent dėl to jis dažnai jai skambina, rašo žinutes, netgi pats seka, bandydamas išsiaiškinti, ar ji neturi kito. 

Kaip įveikti nevisavertiškumo kompleksą? Pirmiausia, jis turi pats suprasti, kad pavydėti mylimo žmogaus tikrai nereikia. Moteris pamilsta, nes susižavi vyro savybėmis, su juo gera ir jauku. Jis turi suprasti, kad yra įdomus moterims, todėl profesionali psichologo pagalba padės tai įveikti. 

Tikri vyrai neverkia...

… ir nekalba apie savo jausmus, nes tai daro tik moterys. Vyras yra karys, šeimos galva ir pinigus uždirbantis asmuo, todėl jo gyvenime nėra vietos silpnumo akimirkoms ar ašaroms. Kai kurie vyrai mąsto labai paprastai - jeigu aš neparodysiu jai savo jausmų, ji pasitikės manimi ir norės kurti rimtus santykius.

Vyrai turi tai pamiršti. Jis negali kiekvieną dieną būti kaip robotas, kuris bijo pasakyti, kad jam sunku. Ilgą laiką slėpti jausmus gali būti labai žalinga. Greičiausiai jis išseks, nes darys tai, ko nenori daryti (o pripažinti, kad tau nepasisekė, tiesiog neįmanoma). Jis susirgs depresija ir ignoruos šį faktą, nes depresija (pagal jį) yra tinginių pramanas. Galiausiai praras susidomėjimą gyvenimu ir tyliai kentėdamas lauks, kada viskas baigsis.

Ką daryti? Jeigu tau atsibodo būti su kauke ir nori pagaliau sau pripažinti, kad pavargai apsimetinėti, pasikalbėt su geru draugu ar tėvais. Tave iš šono matantys žmonės gerai tave pažįsta, todėl tikrai nesmerks dėl to, ką tu pasakysi. Be to, artimųjų ir draugų palaikymas visada yra svarbus, todėl negalvok, kad tave kas nors pasmerks. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras