Vyrų mėgiamas apatinis trikotažas

sexy-blonde-woman-lingerie-sitting-bed_52137-2175.jpg
 
14 komentarai
Kol skaitysite šį straipsnį, milijonai moterų visame pasaulyje pravers apatinio trikotažo parduotuvių duris ir bandys atrasti ypatingus pirkinius, kurie padės suvilioti geidžiamus vyrus ar privers jaustis seksualesnėms. Apatiniai šimtus metų buvo seksualinio mechanizmo dalimi ir nepanašu, kad artimoje ateityje tai keisis. Prieš išsiaiškindami, kodėl vyrai praranda amą, kai horizonte pasirodo kažkas aptempto ir nėriniuoto, pabandykime suprasti apatinių svarbą moterims.

Tikėkite ar ne, tačiau daugelis moterų dėvi itin seksualius apatinius po kasdieniniais rūbais darbe, kad jaustųsi patrauklesnės ir labiau savimi pasitikėtų. Taigi, kai matote be priežasties besišypsančią, spinduliuojančią ir savimi pasitikinčią kolegę, pagalvokite, galbūt tai, kas slepiasi po jos rūbais, šitaip pagerino jos nuotaiką.

Ruošdamosi į svečius ar renginį, moterys mėgsta savo partneriui parodyti, ką jos vilki po kuklia suknele. Mintis, jog po vakarėlio vyras ją lėtai nurengs ar nekantriai stebės, kaip ji išdidi vaikščios po kambarį nusimesdama vieną rūbą po kito, sukuria intymią atmosferą ir vakaro finalo laukimą.

Nors kai kurie vyrai nemato prasmės leisti šimtus eurų tam, ko nebeliks ant moters kūno per apytiksliai minutę, didžioji dauguma brangina kiekvieną siūlelį ant mylimosios kūno. Sakoma, kad taip grožėtis moterimi gali tik gerą skonį turintys meilužiai.

Visgi apatinių šalininkai teigia, kad jaučiasi tarsi pakylėti, kai pamato mylimąją su seksualiais apdarais skirtais vien tik jam. Tai uždaras vakarėlis, į kurį pakvietimo negauna niekas kitas. Kas gali būti intymiau už tokias akimirkas?

Be to, nuolat skubanti šiuolaikinė moteris dažniausiai dėvi tokius apatinius, kurie nevaržytų jos judesių, būtų patogūs, taigi seksualūs nėriniuoti apatiniai tarsi skiria kasdienes dienas nuo nekasdienių, tapdami puikiausiu būdu judviem abiem pabėgti nuo rutinos. Vos tik pamatai, kad ji užsiseginėja tą seksualų korsetą, tampa aišku, kad šį vakar nori būti pastebėta. Aišku, galima padaryti kur kas daugiau negu tai.

Kartais naujas rūbas gali atskleisti visai naujus asmenybės bruožus ir seksualūs apatiniai parodo būtent tuos bruožus, kuriuos vyrai tiesiog dievina – žaismingumas, teatrališkumas ir gebėjimas fantazuoti. Visiškai įsiaudrinusi ir įsijautusi į aistringos vilioklės vaidmenį vietoj sušnibždėjimo „pasimylėkime“ ji gali geidulingai jums aimanuoti nešvankius dalykėlius. Patikėkite, tai geriau už bet kokius afrodiziakus.

Taigi koks apatinis trikotažas mylimiausias daugumos vyrų? Jums pateiksime 5 prancūzų išrinktus patraukliausius rūbelius nuogiems mylimųjų kūnams pridengti. Nepamirškite, kad prie jų visų puikiai dera aukštakulniai bateliai, kurių nebūtina nusiauti sekso metu.

5 vieta – Seksualūs naktinukai.

Stebėti ją vaikštant su plonyčiais šilkiniais naktinukais, kurie idealiai priglunda prie kūno, daugeliui vyrų taip pat malonu kaip ir mylėtis.

4vieta – Peniuarai.

Toks nedidelis ir laisvas medžiagos gabalėlis puikiai išryškina jos krūtinę, o begėdiškas praskiepas yra tarsi didžiausia užuomina, jog kažkam šiandien pasiseks.

3 vieta – Triko.

Jeigu dar yra tokių, kam tai asocijuojasi su medvilniniu triko – jūs tikri naujokai moteriškų apatinių srityje. Iš tikro tai panašiau į maudymosi kostiumėlį, tik gerokai atviriau ir seksualiau. Vien mintis, kad jis atsegamas ten, kur vizito vyrai laukia kiekvieną dieną, tiesiog varo iš proto.

2 vieta – Seksualūs komplektėliai.

Kartais genialumas slypi paprastume, todėl vyrai dievina matyti savo moteris stovinčias tarpduryje ir valiūkiškai besišypsančias. Vienintelė mintis liekanti vyro galvoje: „Gerai, kad nurengti tuos seksualius marškinėlius ir mažutes kelnaites neužims daug laiko“.

1 vieta – Krūtinę pakelianti liemenėlė, klubų juosta ir prisegamos kojinės.

Kas nors tuo abejoja? Jau daugybę metų prisegamos kojinės buvo vienas iš stipriausių moteriškųjų ginklų ir artimiausiu metu tendencijos nepasikeis. Jei tavęs brangioji dar nebandė jomis suvilioti, vadinasi, teks investuoti į tai nedidelę dalį savo atlyginimo.

Seniai žinoma, kad vyrai tiesiog dievina siurprizo elementą, kai jų moteris nusirengia ir pasirodo vien tik su jiems skirta apranga. Todėl pastariesiems derėtų ne tučtuojau nuplėšti apatinius ir perimti valdžią į savo rankas, bet įvertinti bei pasigrožėti kiekviena jos intymių drabužėlių dalimi. Garantuojame, kiekvieną kartą jūsų lauks vis malonesnės staigmenos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
kombinezonas,ilgaauliai aukstakulniai,ilgos pirstines ir dar veido arba galvos kauke…..
Man asmeniškai seksualūs apatiniai - tai apatinių kompletėliai, su diržėliai, virvelėmis ir nėrinukais. O ir vyrams labai patinka. :)
Gražu viskas, kas ne slepia moteriškas formas, bet jas parodo.
Seksualu prisegamos kojines ir lateksiniai rubeliai
padovanosi man tikius?
Mane labiausiai veža tinklinės, geriau jei būtų prisegamos, o ne priklijuojamos, kojinės ir korsetas, išryškinantis krūtinę ir liemenį. Visa kita gali būti numaunama ir mylėtis netrukdo, o tik užkelia aistrą ;)
Dievinu moteris su prisegamom pedkelnem ir graziais komplektukais! :) :) :)
pas milima moteri viskas yra grazu ir malunu
ne neksperte, man irgi.
man kaip ir vyrams ir yra graziausia 1 vieta
va su Lina sutinku! :)))) nes vyru fantazijos beribes,ir ne vien tik nuogos moterys! :)))))
pirmenybe suteikciau silkiniams naktinukams. po to komplekteliams. visa kita jau deciau i viena vieta ir nesiiskirciau kurie geriau, o kurie blogiau..tiesiog ju nesirinciau :)
O man tai ne :) pats smagiausias procesas, kai apatiniai krenta zemyn :)
o man pati seksualiausia yra nuoga moteris... ;)
Naujas komentaras