Vyrų taškas G: kaip surasti prostatą?

 
Taip, tai yra savotiškas malonumo mygtukas vyro kūne. Jį stimuliuojant galima sukelti nepakartojamus orgazmus. Šį tašką visai nesunku rasti ir paliesti – jei tik manote, kad aistringi jūsų vyro malonumo šūksniai yra tai, ko jūs siekiate.

Tiesa, kitaip nei moterų taškas G, vyrų prostatos liauka atlieka ir svarbią biologinę funkciją.

Anatomija ir funkcijos

Prostata yra nedidelė, maždaug kaštono dydžio liauka. Ji įsikūrusi prie vyro gaktikaulio, apsupta dubens dugno raumenų. Ją galima paliesti per išeinamąją angą.

Pagrindinė prostatos funkcija yra reprodukcinė. Vyro sėklidėse gaminami spermatozoidai, kurie apvaisina kiaušinėlį. Iš sėklidžių spermatozoidai patenka į prostatą, kur jie sumaišomi su prostatos sekretu, užtikrinančiu spermatozoidų judrumą ir gyvybingumą. Ejakuliacijos metu spermatozoidai, kartu su prostatos sekeretu, išsilieja. Vyro sėkloje yra apie 5 procentai spermos ir 95 procentai prostatos skysčio. 

Prostatos malonumai

Kaip ir kitos alternatyvios seksualinio žaidimo formos, išeinančios už įprasto lytinio akto ribų, prostatos stimuliavimas – tai malonumas, tinkantis ne kiekvienam. Vieniems žmonėms prisilietimai prie analinės angos asocijuojasi su nešvarumu ir gėda, kitiems tokia stimuliacija tiesiog nepatinka. Tačiau jei nusprendėte šį malonumą išbandyti – neskubėkite:

1. Pradėkite nuo dušo, kad visur būtų tikrai švaru. Švara ir higieniškumas – tai vienas svarbiausių faktorių, kad prostatos stimuliavimas nekeltų neigiamų emocijų.

2. Nepulkite iš karto prie prostatos stimuliavimo: nepraleiskite jums įprastesnės preliudijos. Jei prieš įsiskverbimą atsipalaiduosite ir nusiteiksite naujiems erotiniams potyriams – bus tikrai maloniau.

3. Naudokite daug lubrikanto. Geriausia rinktis tokį, kuris tinka analiniams žaidimams.

4. Kad surastumėte prostatos liauką, įsiskverbkite smiliumi į partnerio išangę, iki antrojo išangės raumenų žiedo, ir pajudinkite pirštą taip, tarsi atliktumėte gestą, raginantį prieiti. Per išangės sienelę turėtumėte pajusti kaštono dydžio kamuoliuką. Tai ir bus prostata. 

5. Spauskite švelniai. Jei jums ir partneriui šis jausmas priimtinas, galite pradėti spausti stipriau. Jūsų partneriui turėtų patikti ir baksnojantis pojūtis, pasiekiamas tolygiu ir pakankamai greitu judesiu įkišant ir vėl ištraukiant vieną ar keletą pirštų.

6. Naudokite sekso žaislą. Dauguma moters G taško stimuliacijai skirtų žaislų padės pasiekti ir vyro G tašką – prostatą. Tam taip pat idealiai tinka analiniams malonumams skirti žaislai. 

Jei vien prostatos stimuliacija kelia veikiau keistus nei malonius pojūčius, pamėginkite ją derinti su lytinių organų glamonėmis ar oraliniu seksu.

Iš esmės tai, ar prostatos stimuliavimas bus malonus, ar ne, daugeliu atvejų priklauso nuo psichologinių nuostatų. Vieniems vyrams tokios glamonės sukelia neįtikėtino stiprumo orgazmus, kitiems tai – tiesiog maloni glamonių dalis. Yra ir tokių, kurių šie žaidimai apskritai nejaudina arba netgi kelia nemalonių asociacijų. Todėl nepamirškite: svarbiausia – paisyti savo ir partnerio pojūčių. Jei tai malonu – mėgaukitės, jei ne – nebedarykite to.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras