Žaidimai suaugusiems

 
Jaudulį ir pasitenkinimą keliantis seksualinis gyvenimas - daugelio mūsų svajonė. Tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų lovos srityje vien gerų norų neužteka, abu partneriai privalo įdėti nemažai pastangų, kitaip tariant- nuoširdžiai ir iš visų jėgų stengtis. Ne paslaptis, kad metams bėgant lytiniai santykiai su tuo pačiu žmogumi gali tapti nuobodūs, nebejaudinti taip, kaip draugystės pradžioje. Todėl žaidimai suaugusiems gali būti puiki priemonė, gęstančiai aistrai pakurstyti.

Viskas priklauso nuo dviejų žmonių požiūrio, jei susidūrę su problema akimirksniu sprunka į krūmus ir ieško naujo partnerio, užuot stengęsi ją išspręsti, tai reiškia- per visą drauge praleistą laiką taip ir nesugebėjote pažinti mylimojo. Tačiau jei nuoširdžiai mylite ir gerbiate vienas kitą, nesklandumus miegamajame tikrai pavyks išspręsti.

Kaip minėta anksčiau, žaidimai suaugusiems gali tapti įsimintina pramoga lovoje. Tam prireiks tik truputėlio fantazijos, nusiteikimo bei geros nuotaikos.

Aklas mylimasis. Jums prireiks plonos skarelės ar kito raiščio, kuriuo galėtumėte užrišti partneriui akis. Tegus jis/ji patogiai įsitaiso lovoje ar kitoje jums abiems patogioje vietoje. Nesibaiminkite, susilpnėjęs regos pojūtis tik dar labiau paaštrins likusius. Glamonėkite jautriausias mylimojo kūno vietas, sužadinkite kuo didesnį jo/jos susijaudinimą. Neskubėkite pradėti lytinio akto, tegu aistra liepsnoja. Kuo ilgiau lauksite, tuo malonumas bus didesnis.

Tu mano kalinys. Šiuo atveju padėties šeimininkė be išimties bus moteris. Šiam suaugusių žaidimui įgyvendinti jums prireiks kaklaraiščio ir truputėlio fantazijos. Pririškite mylimojo rankas prie lovos ir suteikite nepamirštamą malonumą. Visas dėmesys šiuo atveju priklausys tik Jūsų mylimajam, jam nebus kitos išeities, tik atsiduoti Jūsų valiai ir besąlygiškai paklusti. Na, o Jūs turėsite išskirtinę progą pasitelkti visą išmintį ir išvesti jį iš proto.

Tiesą ir drąsa. Tikriausiai visiems teko žaisti žaidimą Tiesa ir drąsa? Jam nebūtinai reikia gausaus būrio žmonių, pakaks dviejų mylimųjų. Šįkart visi klausimai ir užduotys turi būti susiję su erotika, todėl pasiruoškite iššūkiams bei būkite kiek galima labiau atviresnis. Užduokite mylimajam klausimus, į kuriuos senai norite gauti atsakymus, sugalvokite jus abu įkaitinančias užduotis. Nepabijokite atskleisti slapčiausių savo fantazijų, juk būtent tokia šio žaidimo esmė.

Paslaptis. Šis, suaugusiems skirtas žaidimas, be abejo, išsklaidys užklupusią monotoniją miegamajame. Jums prireiks 20 popieriaus lapelių, rašiklio bei abiejų fantazijos. Ant pirmųjų dešimties lapelių užrašykite mėgstamiausias sekso pozas, o ant likusių- vietas, kuriose norėtumėte šias pozas išbandyti. Tai gali būti virtuvė, koridorius, dušo kabina, galbūt kas nors ekstremalesnio. Vienas iš jūsų tegu ištraukia lapelį su užrašyta poza, o kitas- išrenka meilės žaidimų vietą. Monotonija iš miegamojo dings akimirksniu.

Taip pat vertėtų apsilankyti intymių prekių parduotuvėje, kurioje rasite platų erotinių žaidimų asortimentą. Kauliukas „Kamasutros poza“ padės jums paįvairinti lytinį gyvenimą, patars kokią pozą pasirinkti romantiškos vakarienės kulminacijai arba tiesiog pralinksmins draugus išduodamas kokią pozą labiausiai mėgsta kiekvienas žaidėjas. Erotinis žaidimas Strip Dartai- strėlyčių žaidimas su striptizo ir erotikos elementais. Žaidimas susideda iš 6 magnetinių strėlikių ir moteriškos lentos vienoje, bei vyriškos kitoje pusėje. Jums tereikia nuspręsti, kas nusirenginės pirmu žaidimu ir pradėti! Kiekvienas laukelis žymi atitinkamą garderobo dalį, kurią teks nusimesti priešininkui.

Didesnis prekių asortimentas- internetinėje parduotuvėje prekes.suaugusiems.lt

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras