Žaidimai suaugusiems

274.jpeg
 
Jaudulį ir pasitenkinimą keliantis seksualinis gyvenimas - daugelio mūsų svajonė. Ne paslaptis, kad metams bėgant lytiniai santykiai su tuo pačiu žmogumi gali tapti nuobodūs, nebejaudinti taip, kaip draugystės pradžioje. Todėl žaidimai suaugusiems gali būti puiki priemonė, gęstančiai aistrai pakurstyti.

Aklas mylimasis.

Jums prireiks plonos skarelės ar kito raiščio, kuriuo galėtumėte užrišti partneriui akis. Tegu jis/ji patogiai įsitaiso lovoje ar kitoje jums abiems patogioje vietoje. Nesibaiminkite, susilpnėjęs regos pojūtis tik dar labiau paaštrins likusius. Glamonėkite jautriausias mylimojo kūno vietas, sužadinkite kuo didesnį jo/jos susijaudinimą. Neskubėkite pradėti lytinio akto, tegu aistra liepsnoja. Kuo ilgiau lauksite, tuo malonumas bus didesnis.

akių raištis

Akių raištis „Satin"

Tu mano kalinys.

Šiuo atveju padėties šeimininkė be išimties bus moteris. Šiam suaugusių žaidimui įgyvendinti jums prireiks kaklaraiščio ir truputėlio fantazijos. Pririškite mylimojo rankas prie lovos ir suteikite nepamirštamą malonumą. Visas dėmesys šiuo atveju priklausys tik Jūsų mylimajam, jam nebus kitos išeities, tik atsiduoti Jūsų valiai ir besąlygiškai paklusti. Na, o Jūs turėsite išskirtinę progą pasitelkti visą išmintį ir išvesti jį iš proto.

Tiesa arba drąsa

Tikriausiai visiems teko žaisti žaidimą Tiesa ar drąsa? Jam nebūtinai reikia gausaus būrio žmonių, pakaks dviejų mylimųjų. Šįkart visi klausimai ir užduotys turi būti susiję su erotika, todėl pasiruoškite iššūkiams bei būkite kiek galima labiau atviresnis. Užduokite mylimajam klausimus, į kuriuos senai norite gauti atsakymus, sugalvokite jus abu įkaitinančias užduotis. Nepabijokite atskleisti slapčiausių savo fantazijų, juk būtent tokia šio žaidimo esmė.

Paslaptys.

Šis, suaugusiems skirtas žaidimas, be abejo, išsklaidys užklupusią monotoniją miegamajame. Jums prireiks 20 popieriaus lapelių, rašiklio bei abiejų fantazijos. Ant pirmųjų dešimties lapelių užrašykite mėgstamiausias sekso pozas, o ant likusių- vietas, kuriose norėtumėte šias pozas išbandyti. Tai gali būti virtuvė, koridorius, dušo kabina, galbūt kas nors ekstremalesnio. Vienas iš jūsų tegu ištraukia lapelį su užrašyta poza, o kitas- išrenka meilės žaidimų vietą. Monotonija iš miegamojo dings akimirksniu.

 
Komentarai
Naujas komentaras