Žaidimai suaugusiems – pavojus gyvybei

 
Seksualinis gyvenimas – pastovių naujovių reikalaujantis žaidimas. Tos pačios taisyklės greitai pabosta, ir tam, kad nepabostų partneris, rekomenduojama karts nuo karto paaštrinti pojūčius. Bėda ta, kad kai kurios poros, švelniai tariant, ne juokais persistengia. Kviečiame susipažinti su trijų porų, kurioms tokie žaidimai suaugusiems baigėsi ne visai maloniai, istorijomis.

Sevilijos mieste, Ispanijoje, greitosios medicinos pagalbos dispečerinė sulaukė skambučio iš moters, kuri, vos gaudydama kvapą, pranešė apie nepavydėtiną savo vyro situaciją. “Ji verkė ir aš vos galėjau suprasti jos žodžius”, pasakojo dispečerinės darbuotoja, priėmusi skambutį. “Ji lemeno pavienius žodžius: ‘mes išdykavome...’, ‘vožtelėjau...’, ‘nerandu rakto...’. Supratusi, kad situacija rimta, išreikalavau moters nurodyti adresą. Kai tik jį gavau, nusiunčiau ekipažą.” Tai, ką išvydo greitosios medicininės pagalbos gydytojai, pribloškė juos visus: verkianti moteris nuvedė juos į miegamąjį, kur prie lovos rėmų antrankiais buvo prirakintas pusnuogis vyras. Jis buvo be sąmonės. “Teko kviesti ir gaisrininkus, kadangi moteris niekaip negalėjo rasti rakto nuo antrankių”. Kol atvyko gaisrininkai, gydytojai kaip galėdami gaivino nepatogioje pozoje sustingusį vyrą. Kai jis galiausiai buvo išlaisvintas gaisrininkų replių pagalba, vyras buvo skubiai nugabentas į artimiausią ligoninę. Gydytojams pavyko jį atgaivinti, tačiau jie teigė, kad jei būtų uždelsta bent keliomis minutėmis ilgiau, nelaimėlis būtų įkritęs į komą. “Išsiaiškinus visas aplinkybes paaiškėjo, jog pora mėgino žaisti seksualinį žaidimą, kuriame vyras apsimeta vergu, o moteris – jo valdove. Matomai moteris per daug įsijautė ir netyčia per stipriai niuktelėjo savo partneriui į dešinįjį smilkinį. Smūgis sudirgino smegenų pusrutulį, kuris atsakingas už visas funkcijas, susijusias su miegu, tame tarpe ir vadinamąjį ‘miego paralyžių’. Dėl šios priežasties vyras sustingo ir tapo neveiksnus. Nepatogi poza užblokavo kvėpavimo takus ir šis tik per plauką išvengė komos.”, pasakojo Sevilijos Centrinės Ligoninės vyr. gydytojas Carlos Amenza.

Kita istorija įvyko Brazilijoje. Šį kartą nepasisekė meilužei, kuri užmiršo saugos žodį (iš anksto sutartą frazę, kuri leidžia partneriui suprasti, kad jis peržengia ribas agresyvaus seksualinio žaidimo metu). Pora neapsiėjo be žaisliukų. Įsijautęs vyras į partnerę sukišo per didelį falo formos žaislą, kuris nemenkai pažeidė ne tik išorinius, bet ir vidinius moters organus. “Riksmai ir šauksmai tokių aktų metu – dažnas reiškinys, todėl į juos menkai kreipiama dėmesio. Dėl to ir yra tariamasi dėl bendro saugos žodžio, kad tokių incidentų būtų išvengta. Žaidimai suaugusiems kartais gali tapti pavojinga veikla.”, sakė sekso ekspertė A. Mari, dalyvavusi tyrime dėl moters sužalojimų ir tyrusi vyro pateiktus parodymus. Galiausiai visi kaltinimai buvo atšaukti, kadangi moteris pati patvirtino, jog buvo pamiršusi saugos žodį ir dėl to esanti kalta.

Paskutinė šio straipsnio istorija įvyko Prancūzijos mieste Pau, šaltą sausio popietę. Vietos policija gavo pranešimą apie įtartinus garsus, sklindančius iš vieno gyvenamojo namo buto. Kaimynai tvirtino girdintys moters šauksmus, todėl, įtarę buitinį konfliktą, pranešė policijai. Atvykę pareigūnai rado kai ką įdomesnio: buto savininkė savo miegamajame rasta įstrigusi sekso supynėse. Tai prietaisas, dažniausiai naudojamas porų, tačiau, matyt, moteris pasijuto vieniša ir nusprendė patenkinti savo seksualines fantazijas pati. Tačiau toks sprendimas privedė prie išnirusio peties ir išsuktos dešinės kojos – nestabili supynių konstrukcija išmušė moterį iš pusiausvyros ir ši įstrigo jose. Jei ne kaimynai, nukentėjusioji greičiausiai būtų išsekusi nuo dehidratacijos ir alkio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras