Žaižaruojantis orgazmas melagėlėms

moteris-82243233(2).jpg
 
Moterys imituoja orgazmą tik dėl humaniškų priežasčių. Ji nori, jog vyras neabejotų esantis pats geriausias meilužis. Kartais tokios „klastotės“ įvykdomos išties virtuoziškai. Vis dėl to, net ir pačią išradingiausią simuliaciją galima atpažinti.

Komanda „balsas“

Labiausiai paplitusi klastotė lovoje – riksmai ir malonumo dejonės. Žinodamos, kaip tai užveda, dauguma moterų laiko riksmus privalumu ir dejuoja lovoje nepriklausomai nuo to, ar jos jaučia orgazmą, ar ne. Vyrai, palaikomi vokalinio balso, patiki, kad orgazmas artėja. Vis dėl to, jei moters dejonės yra monotoniškos ir daugiau primena tikslaus laiko signalus, o ne džiunglių gyventojų riksmus, greičiausiai vyras pasijus soliniame koncerte vienam žmogui.

Ką daryti: prisitaikyk prie dejonių ritmo ir maksimaliai giliai įeik tuo metu, kai iš partnerės išeina dejonė. Jei padarysi viską teisingai, netrukus ir ji uždainuos kiek kitaip.

Kvėpavimo pratimai

Jei merginos kvėpavimas tolygus ir ramus, vadinasi, kažkas yra ne taip. Viskas turėtų būti atvirkščiai: susijaudinusi moteris kvėpuoja garsiai, giliai, šnopuodama, lyg bėgdama šimtą metrų distanciją.

Ką daryti: nustok trumpam judėti, išeik iš jos, ir pradėk aistringai arba švelniai, tačiau ilgai bučiuoti: lūpas, kaklą, krūtis, viską glamonėdamas rankomis. Po tokio stabtelėjimo, antras užėjimas bus tikrai aistringesnis.

Įtikinami įrodymai

Orgazmą lygi ir fiziologiniai požymiai, aiškiai aprašomi medicinos literatūroje. Būtent: moteris piko metu prisimerkia, atmeta galvą ir išlenkia kaklą. Į veidą plūsteli kraujas, todėl ji lengvai parausta. Kartais moteris skausmingai išsižioja. Jei nei vieno išvardinto simptomo nėra, o mergina vis tiek tvirtina, kad orgazmą patyrė – greičiausiai ji meluoja.

Ką daryti: banalu, tačiau reguliarus moterų orgazmas galimas tik klitorinis. Išmok tinkamai žaisti su šiuo mažu organu, net neišėjęs iš jos.

Prisibelsti į dangaus vartus

Kai ji patiria orgazmą, vyras turi pajusti nors ir trumpą, tačiau labai greitą vaginos susitraukinėjimą. Labai sėkmingais atvejais jį palydi rankų ir kojų trūkčiojimai. Jei viso šito niekada nesi pastebėjęs, gali būti, kad prisibelsti į dangaus vartus taip ir nepavyko.

Ką daryti: išsirink giliam įsiskverbimui patogią poziciją jums abiems. Beveik išeik iš jos, ir tada įeik visu dydžiu bei visa jėga. Keisk šią taktiką su stipriomis ir giliomis frikcijomis, kurias reiktų atlikti neištraukus penio. Dažniausiai po frikcijų pakeitimų, rezultatą pasieksite po keleto minučių.

Aistringa apklausa

Kai moteris dar nėra patyrusi, tačiau vis tiek  simuliavo orgazmą – ji nieku gyvu apie tai neprisipažins. Todėl jei sugalvosi klausinėti, kaip kas turi vykti, tai reikia daryti dar preliudijos etape. Jei tai draugė, su kuria pirmąkart užsiimsi seksu, tokie švelnūs tardymai tikrai padės. Vienoms patinka, kai tai darai greitai ir ryžtingai, kitoms – reikia daugiau laiko, todėl seksas turi būti lėtas ir švelnus.

Ką daryti: svarbiausiai – nepaversti tokio pokalbio egzaminu. Nereikėtų pastoviai jai aiškinti, kur ir kaip ji turi žiūrėti, klausinėti, ar jos krūtys yra jautrios, ir pan. Pasistenk jos paslaptis išgauti be spaudimo, kad orgazmas būtų žaižaruojantis.

Sėkmingas pozicionavimas

Jeigu ji reguliariai kiekvienąkart pabaigia, nepriklausomai nuo to, kaip jūs mylėjotės, reikėtų suglumti, ar tikrai nesi vedžiojamas už nosies. Tik 30 proc. moterų sugeba patirti orgazmą vaginalinio sekso metu, be jokios papildomos stimuliacijos. Todėl būtų nelabai žmogiška užsiimti seksu atsistojus ar šuniuku, kai tu nelieti jos klitorio.

Ką daryti: padėti. Ranka arba vibratoriumi. Be to, reikia nepamiršti abiejų ritmų – frikcijų ir klitorio stimuliacijos. Jei nori greitinti, greitink visose srityse.

Pernelyg greitai

Jei po sekso ji kaip kulka šauna į vonią, panašu, kad malonumo taip ir nepatyrė. Jei moteris patyrė orgazmą, jai reikės bent keletą minučių atsigauti ir atsistoti ant kojų.

Vienas iš nusivylimų, kurį gali patirti mergina sekso metu, kai vaikinui neužtenka jėgų ir kantrybės sulaukti merginos orgazmo. Todėl jei pajunti, kad orgazmas artėja, tačiau tu suvoki, jog pagal režisūra jis bus kiek per anksti, geriau išeik iš jos.

Ką daryti: jaudink ją visais įmanomais būdais, kol ji bus pilnai pasiruošusi orgazmui, greitai įsiskverbk į ją ir patirkite jį kartu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras