Ženklai, rodantys, kad jis nori tik sekso

7943768.jpeg
 
Merginos lengvai susižavi, todėl greitai nusivilia. Jos gana greitai gali patikėti, kad vaikinas, esantis šalia, jas beprotiškai įsimylėjo. Ir kaip joms tai šauna į galvą?

Kai kurios nepastebi aiškių vaikino ženklų, rodančių, kad ji jam įdomi tik dėl sekso.

Jis niekada nesidomi, kaip tu laikaisi

Vaikinams, kuriems rūpi tik seksas, tavo gyvenimas yra visiškai neįdomus. Jeigu tu juo domiesi ir sulauki atsakymų apie jo kasdienybę, greičiausiai jis į juos atsakė vien dėl to, kad tu nutiltum ir abu sušoktumėt į lovą. Jeigu tau tai tinka – viskas puiku, o jeigu nori kažko daugiau, turi jam tai pasakyti.

Atrodo, kad jis jau užimtas

Jis ne tik niekada nesidomi apie tavo kasdienybę, bet ir pats slepia, ką veikia ar kur jis dirba. Skamba įtariai? Gali būti, kad tu jam ne vienintelė.

Jis atsisako susitikti su tavo draugais

Tu nori jį supažindinti su savo geriausia drauge, bet kažkodėl jis amžinai užimtas arba užtrunka darbe. Ką tai reiškia? Jam visiškai neįdomi tavo draugė, nes jo tikslas nėra pažinti tave artimiau. Jis tikrai neateis į tavo draugų rengiamą vakarėlį, nebent tik trumpam pamatyti tave ir atlikti greituką.

Pamatei jo anketą pažinčių portale

Tai vienas iš ryškiausių įrodymų, kad tu jam nerūpi. Jeigu jūs būtumėte pora, vargu, ar jis ieškotų naujų pažinčių internete.

Jis neišleidžia nė cento susitikdamas su tavimi

Pasimatymai yra labai brangus malonumas, bet jeigu jis tau nenuperka nė kavos puodelio, vadinasi, kažkas čia ne taip. O gal sekso metu naudojat prezervatyvus, kuriuos tu nupirkai? Jeigu taip, tuomet tau reikia kuo greičiau jį atstumti, nebent tu pati jauti malonumą šalia savęs turėdama išlaikytinį.

Jis to nori, nors tu aiškiai atsisakai

Kvieti jį vakare pažiūrėti filmą, bet jis tai supranta kaip užuominą į seksą ir gundo tave? Galbūt visos jo kalbos sukasi vien apie seksą, o tau kalbant apie ką nors kita, jis vis tiek mini seksą?

Jo mintys sukasi vien apie seksą, todėl net ir būnant su tavimi jis tave nurenginės ir tikrai nesileis į diskusijas apie pasaulio politiką ar pabėgėlių krizę.

Kalbi apie santykius, bet jis to negirdi

Ryškus ženklas, rodantis, kad iš jo nieko rimto gali nesitikėti. Nebent audringo sekso. Santykiai jo nedomina, todėl tai yra jo tabu tema.

Jis tave prisimena tik naktį arba tau paskambina po darbo, galbūt po susitikimo su draugais, kuomet jis jaučiasi šiek tiek susijaudinęs. Kodėl tu jam turėtum rūpėti rytą ar dieną?

Paliks, jei atsisakysi su juo pasimylėti

Galbūt jis ne tiesiogiai taip sako, bet jo veiksmai rodo, kad be sekso tu jam neįdomi. O kam tu jam reikalinga, jeigu atsisakai mylėtis su juo? Galbūt jis jau buvo tave ignoravęs kelias savaites, kuomet pasakei, kad nenori mylėtis.

Neleisk, kad jis verstų tave daryti tai, ko tu nenori. Ir nebijok, kad jis tave paliks – tu tikrai verta geresnio nei jis!

Jis tau pasakė, kad nenori nieko rimto

Jeigu jis pasakė, kad nenori būti tavo vaikinas, vadinasi, jis tikrai nebus tavo vaikinas. Nesvajok, kad vieną dieną jis tau pasakys, kad beprotiškai tave myli ir nori būti amžinai su tavimi. To greičiausiai niekada nebus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras