Žmona užtiko vyrą su meiluže jų bendrame bute

wife.JPG
 
8 komentarai
Kaip jaustumėtės užtikusios savo vyrą neištikimybės vietoje? Norėtumėte griebti meilužei už plaukų ir ją gerai pamokyti, o gal pirmiau parodytumėte aštrius nagučius savo brangiajam?


Galima tik spėlioti, kaip pasielgtumėte jūs panašioje situacijoje, o štai video įamžinęs tikrų tikriausią neištikimybės faktą ir kuo tikriausias meilės trikampio dalyvių reakcijas. 

Šį video nufilmavo pati žmona užklupusi savo vyrą su gražuole meiluže jų bendrame bute. Tiesa, indai nedužo ir ,atrodo, visi liko sveiki, tačiau lai ši medžiaga meilužėms būna pamoka, jog įsiutusios žmonos geriau neerzinti. Jaunutė meilužė iš išgąsčio virpėte virpėjo, o apsirengti išdrįso tik po to, kai pavyko atsigauti po ją ištikusio šoko.
 
www.suaugusuems.lt

 
Komentarai (8)
Šūdas atsiprašant ne vyras... Užtiko žmona ir užtiko, o palikt likimo valiai mergina, kaip šuniui padavinet daiktus... Be žodžiu.
Aplinka visai nepanaši į butą...
ar meiluze kalta?
vyras visai be nuomones :D
Nesuprantu tokio dalyko, kodėl tas vyras neužstoja tos moters su kuria smaginosi, juk ar taip ar taip, jam jau klius....
Neįsivaizduoju tupumo...kaip galima eit į svetimus namus, į santuokos guolį...??? apie vyrą jau nekalbu, o tokioms vistoms gera pamoka, dar gerai baigėsi :-)
Bet tikrai.....vyras lopas...paliko likimo valiai....
Neprotingas dalykas vestis meilužę į savus namus....
Naujas komentaras