10 biseksualių pasaulio gyvūnų

frogs-mating.jpg
 
Santuoka tarp tos pačios lyties asmenų vis dar yra tabu daugeliui valstybių, tačiau gamta jau tokia yra ir biseksualumas nėra tik žmogaus potraukis tos pačios lyties atstovams. Šiuos “bedieviškus iškrypimus” mėgsta ne tik žmonės, bet ir skirtingų rūšių gyvūnai.

Susipažinkite su biseksualiais laukinės gamtos gyventojais.
 

Rudosios meškos

Jei manote, kad oralinis seksas yra skirtas tik žmogui, pagalvokite dar kartelį.  Pasak gamtininkų feliacija populiari tarp tos pačios lyties rudųjų meškų.

Moksliniame žurnale “Zoo Biology” buvo iš publikuotas  tyrimas. Gamtininkai 116 valandų stebėjo gamtos draustinį ir užfiksavo 28 feliacijos aktus tarp tos pačios lyties meškų. 9 aktai įvyko krūmuose, 2 atviroje vietoje ir 17 palei tvorą.


Afrikos liūtai

Liūtai vieni stipriausių kačių atstovų rūšių. Afrikos liūtai neretai atsisako laisvų patelių ir patinai pasirenka patinus.

 

Čilės flamingai

Viena gėjų flamingų porelė Edinburgo zoologijos sode priėmė jauniklį flamingą, kurio atsisakė kita flamingų heteroseksuali pora.


 

Bonobos

Bonobos beždžionės yra linkusios elgtis tiek heteroseksualiai, tiek homoseksualiai. Šios beždžionės homoseksualiu elgesiu puikiai išsprendžia ginčus dėl patelės ir patino. Šios beždžionės yra labai smalsios (maisto paieškose taip pat).  Gal todėl ši savybė paaiškina tokį jų elgesį.


 

Japonijos makakos

Mokslininkai mano, kad šios beždžionės yra biseksualios. Dažnai net esant pasirinkimui tarp lyčių, makakos lytiniam aktui pasirenka tos pačios lyties atstovus.


 

Juodoji gulbė

Apie 25 procentų juodosios gulbės patinų susiporuoja su kitais vyrais. Dažnai du vyriškos lyties gulbinai užsiima seksu trise priimant į kompaniją vieną moteriškos lyties atstovę, tačiau kai ši padeda į lizdą kiaušinėlius, patinai juos iš lizdo tiesiog išmeta.


 

Andų uolėtasis gaidys

Šis paukštis yra nuostabaus grožio ir turi  oranžinę galvą, kuria pritraukia sau kompaniją. Keista, tačiau 40 procentų vyrų užsiima seksu su tos pačios lyties atstovais. Manoma, kad taip yra dėl didelės šių paukščių populiacijos ir aršios konkurencijos dėl patelių. Be to, Andų gaidžiai yra labai pasileidę ir turi aukštą seksualinį temperamentą.

Žirafos

Prieš pasineriant į heteroseksualius santykius žirafos dažnai išbando seksą tarp tos pačios lyties atstovų. Dar visai jaunos žirafos linkusios pasitrinti kaklais, taip parodydamos savo dominavimą, o po to žengia ir kitą žingsnį pasimylėjimo link. Toks žirafų elgesys primena egzaminą prieš pasineriant į ilgalaikius ir rimtus santykius. 

Orkos

Prieš lytiškai subręstant, orkos savo snapais uostinėja tos pačios lyties atstovų lytinius organus. Toks aktas yra abipusis.Delfinai

Juoko formoje kažkada delfinai buvo vadinami “Rykliais gėjais”. Tačiau toks požiūris nebuvo visiškai klaidingas. 2012 metų Autrijos mokslininkų tyrimas parodė, kad biseksualumas ir homoseksualumas tarp delfinų yra įprastas.


www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras