10 būdų kaip panaudoti lubrikantą sekso meto

how-to-use-lube-gettyimages-735883875_0.jpg
 
Lubrikantas yra tylus sekso herojus. Ir kartą panaudoję, nebenorėsite jo nenaudoti. Tai toks paprastas, bet tuo pačiu genialus išradimas.

Dėl kažkokių priežasčių, lubrikantas įgijo prastą reputaciją – neva, jį naudoja tik žmonės, kuriems sunku natūraliai “sudrėkti”. Tačiau tai visiškas melas. Lubrikantas skirtas visiems, kurie nori patirti malonų ir jaudinantį seksą.  

Jei esate naujokas lubrikantų pasaulyje, yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti. Visų pirma, lubrikantai gaminami iš skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, vandens, aliejaus ar silikono. Pagaminti vandens pagrindu – saugiausias pasirinkimas, jei naudojate prezervatyvus, nes toks lubrikantas nepažeis latekso, be to, jis lengvai nusiplauna ar įsigeria į odą.

Silikono pagrindo lubrikantas puikiai tiks žaidimams duše ar baseine, o taip pat – analiniam seksui. Toks lubrikantas ilgiau išlieka ir vandenyje netirpsta. Tačiau žinokite, kad kai kurie silikono pagrindo lubrikantai gali pažeisti prezervatyvą, todėl rinkitės kitokį apsisaugojimo nuo nėštumo metodą.

Taigi, laikas prieiti prie smagiausios dalies: 10 būdų, kurių, greičiausiai nežinojote, kaip panaudoti lubrikantą. Pirmyn, mėgaukitės slidžiu malonumu. 

1. Naudokite lubrikantą prieš seksą

Lubrikantą dažnai naudoja sekso metu, ypač, kai partnerei sunku susijaudinti ir sudrėkti natūraliai. Tačiau lubrikantą turėtumėte naudoti ir preliudijos metu. Paprašykite partnerio, kad užpiltų šiek tiek lubrikanto ant rankos ir pamalonintų jus ranka prieš seksą – tai bus tikrai maloni nauja patirtis!

2. Panaudokite lubrikantą šildančiam masažui

Pirmoji taisyklė, naudojant šildančio poveikio lubrikantą – niekada nenaudokite jo apie tai nepasakę partneriui. Be to, nelieka jokių taisyklių – naudokite tokį lubrikantą masažui ir sekso meto. Turime patarimą: pabandykite kelis lašus lubrikanto užpilti ant savo ar partnerio spenelių jų stimuliacijai. 

3. Lubrikantas jo orgazmo sustiprinimui

Užsiimdami seksu su partneriu vyru, užlašinkite porą mažų lašelių jam tarp išangės ir penio (tai labai jautri erogeninė zona). Prieš pat orgazmą, švelniai patapšnokite pirštu lubrikuotą zoną – tai išves jį iš proto. 

4. Lubrikantą naudokite besimasturbuodami

Žinoma, net seksas su savimi gali būti patobulintas su trupučiu lubrikanto. Jei jūsų rankos sausos, nenaudokite drėkinančių kremų prieš masturbaciją, nes tokių kremų sudėtyje gali būti įvairių cheminių medžiagų, kurios sudirgins jautrią gleivinę. Naudokite kelis lašelius vandens pagrindo lubrikanto ant piršto prieš liečiant save.

5. Naudokitės lubrikantu su sekso žaislais

Įsivaizduokite savo mylimiausio vibratoriaus suteikiamą malonumą. O dabar įsivaizduokite tą patį vibratorių ir su juo patiriamą malonumą, tačiau naudojant kartu su lubrikantu. Lašelis lubrikanto ant sekso žaisliukų keičia viską. Tačiau nepamirškite, jei žaislas pagamintas iš silikono, privalote rinktis vandens pagrindo lubrikantą, nes silikoninis gali sugadinti brangų sekso žaislą

6. Lubrikantas vaginalinio sekso metu

Nėra netinkamo būdo lubrikanto naudojimui sekso metu. Galite užpilti jį tiesiai ant kūno, ar ant penio, ar prezervatyvo. Žinoma, lubrikanto nepadauginkite, nes bus per daug slidu ir galite nebejausti nieko. Juk nenorite sumažinti trinties.

7. Įlašinkite kelis lašelius į prezervatyvo vidų

Jei partneris skundžiasi, jog naudojant prezervatyvą, sumažėja jaučiamas malonumas, panaudokite kelis lašelius lubrikanto į prezervatyvo vidų, prieš jį užsimaudami. Taip būsite apsisaugoję ir padidinsite jo jautrumą.

8. Lubrikantas analinio sekso metu

Kaip minėjome, vaginalinio akto metu, lubrikanto padauginti tikrai galite, na o kalbant apie analinį – lubrikanto niekada nebus per daug, todėl, kad analinio sekso metu nėra natūralios lubrikacijos. Taigi, negailėkite lubrikanto šiuo atveju. 

9. Naudokite lubrikantą oraliniam seksui

Tai gali skambėti keistai, bet tai tiesa. Moterys, darydamos oralinį partneriui, dažnai naudoja seiles kaip lubrikantą, tačiau jų dažnai nepakanka. Oraliniai lubrikantai dažniausiai būna malonaus skonio ir leis mėgautis oraliniu seksu ne tik partneriui, bet ir partnerei neleis greitai pavargti.

10. Erotiniam masažui

Kodėl gi nepanaudojus lubrikanto ir nepavertus įprasto masažo į seksualų ir aistringą? Garantuojame, jog jums ir partneriui patiks!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras