10 dalykų, apie kuriuos meluoja moterys

confusedwoman2.png
 
3 komentarai
Taip, moterys iš tiesų paslaptingos. Nors jos ir stengiasi sakyti tiesą ir būti sąžiningos, tačiau yra dalykų, kuriuos jos norėtų nuslėpti. Taigi, atskleiskime paslapties šydą, ir sužinokime, kada moteris nebūna visiškai atviros:

1. „Aš miegojau su  (...) vaikinų“. Gal ji apvalina ir pasako didesnį skaičių, o gal ir mažesnį, o gal tiesiog neatsimena. Tačiau nė viena moteris šiuo klausimu nenori būti visiškai atvira. Ką reikia daryti, kad ji pasakytų tiesą? Yra tik viena išeitis – pačiam nemeluoti. Nei pridedant, nei atimant. Pasakant tikslų skaičių.

2. „Tai buvo tikrai nuostabu. Klausyk, neliesk dabar manęs“. Turbūt jau suprantate, kad pirmoje sakinio dalyje buvo sumeluota. Deja, kartais moterys neprisipažįsta, kad nepavyko pasitenkinti ir meluoja, sakydamos, kad viskas buvo tiesiog nuostabu.

3. „Aš niekada negalėčiau tau meluoti“. Tiek moterys, tiek vyrai taip sakydami meluoja ne tik savo antrajai pusei, bet ir sau. Juk kiekvienas bent kartais pameluoja – kad ir visai nereikšmingus dalykus.

4. „Aš sveriu (...) kilogramų“. Nė viena moteris nenori būti atvira šiuo klausimu, kad ir kiek ji besvertų, ir dažniausiai (ne visada, bet tikrai dažnai) jos pasako... mažesnį skaičių.

5. „Žinoma, gali man paskambinti...“. Kartais moterys susiduria su vaikinais, kurie jų nedomina, tačiau jos vis tiek sako, kad lauks skambučio, nors vaikinas visiškai nedomina. Taip jau yra.

6. „Būsiu pasiruošusi po minutės“. Galite išsivirti kavos ir pažiūrėti mėgstamą laidą per televizorių – gali būti, kad kai ji baigsis, moteris pasirodys po minutės.

7. „Nežinau“. Jūs klausiate, ką ji norėtų nuveikti, ar kas jai patinka lovoje, o ji atsako tik vieną šį žodį. Tiesa visai paprasta – ji tikrai žino, ko nori, tačiau tikisi, kad tai vaikinas išsiaiškins pats.

8. „Buvo tikrai skanu“. Jei vyras gamina maistą, moteris tikrai padėkos ir pasakys, kad buvo skanu, nors tai ir nebus tiesa.

9. „Man viskas gerai“. Jei jau kurį laiką ji sėdi susiraukusi ir nesišneka, patikėkit – nieko čia gero.

10. „Buvo išpardavimas“. Ji grįžta namo parsinešusi dar vieną porą batų ar keletą suknelių, ir sako, kad buvo išpardavimas, patikėkit, greičiausiai – ne.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Jeigu vyro "įrankio" matmenys kuklūs, tai dar vienas dažnai pasitaikantis melas: "Tavęs man visiškai pakanka ir tavo daikčiuko dydis kaip tik. Su didesniu man skaudėtų, o ne malonu būtų".
Ai beje ir jai merginai nepatinka vaikinas, ji vistiek sako "aš tave myliu"
Ech tos melagės :)
Naujas komentaras