10 dalykų, kuriais mielai pakeistume seksą

e0dc9030-c5c0-4426-b8cc-555a43e0e636(1).jpg
 
Kas gali būti maloniau už seksą? Klausimas tikrai retorinis. Ir nepaisant to, įvairūs tyrimai rodo, kad žmonės yra pasirengę atsisakyti lytinių santykių vardant kitų malonumų. Siūlome sužinoti, kokie dalykai kartais verčia priimti tokį sprendimą...

1.Maistas. Maistas ar seksas? Kiekvienas mėgsta skaniai pavalgyti ir net prancūzai pasiruošę už skanų maistą paaukoti seksą: 74% prancūzių prisipažino, kad jų vyrai mieliau renkasi maistą, o ne lytinius santykius. 25% apklaustų prancūzų teigė, kad valgant patiriama daugiau malonumo nei lytinių santykių metu. Visi žino, kad Prancūzijos virtuvė yra gurmaniškų patiekalų sostinė. Tad gal ir nieko keisto, jog  39% prancūzų susilaikytų nuo lytinių santykių vardan sūrio, 26% dėl šokolado ir 25% seksą iškeistų į kepsnį.


 

2. Ne tik prancūzai labiau už seksą myli maistą. Kanados mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad 43% kanadiečių pirmenybę teiktų ne sūriui, o skrudintai šoninei.3. Karlsonas buvo visiškai teisus sakydamas, kad didžiausia laimė yra pyragas. Kas šešta JAV moteris atsisakytų sekso dėl savo mėgstamo pyrago ar torto gabalėlio. Tačiau vyrų meilė pyragams taip nežavi kaip moterų. Tik 9% respondentų sutiktų iškeisti aktą į pyragą.


 

4. Išmanieji telefonai tikrai pakeitė pasaulį. 44% amerikiečių lovoje mieliau skirtų vietą išmaniajam telefonui, o ne savo žmonai. Tyrimo metu, JAV gyventojai buvo paprašyti išvardinti daiktus be kurių negalėtų gyventi. Vienas pirmųjų įvardintų dalykų buvo išmanusis telefonas.  Kaip paaiškėjo tyrimo metu, vienas iš dešimties amerikiečių, sekso metu naudojasi išmaniuoju. Ir tik 20% apklaustųjų mieliau rinktųsi seksą, o ne telefoną.5. Miegas.Mokslininkų įrodyta, kad  8 valandos miego teigiamai veikia žmogaus fizinę ir prichinę sveikatą.  Todėl gal ir nieko keisto ,kad net 80% kanadiečių moterų mieliau rinktųsi miegą, o ne seksą per visą naktį. 6. Televizija. 39% britų moterų prisipažino, kad jos mieliau žiūrėtžų savo mėgstamas TV laidas nei mylėtųsi, o net 50% britų net pusei metų pasirengę atsisakyti sekso, jei tik gautų 50 colių plazminį televizorių.


 

7. Karštas šokoladas. Airijos moterų laimė ne pyraguose. 70% apklaustųjų atskleidė tiesą, kad jų aistra kur kas didesnė karštam šokoladui nei vyrui.


 

8. Futbolas – religija. Paaiškėjo, kad net 40% britų yra labai religingi. Tačiau rusų nepranoksta niekas, 57% jų mieliau rinksis žiūrėti futbolą nei mylėsis.9. Masturbacija. Klaidinga manyti, kad masturbacija populiaresnis reiškinys tarp vyrų.  41% moterų teigia, kad mieliau pasirinktų masturbaciją su vibratoriumi negu seksą su partneriu.


10. Knygos. 50 procentų moterų prieš miegą mieliau paskaitytų knygą nei mylėtųsi. Pripažinkite, tai tikrai geresnis variantas nei celibato paskelbimas vardan 50 colių plazminio televizoriaus.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras