10 keisčiausių 2011-aisiais atliktų tyrimų apie seksą

sex.jpg
 
2 komentarai
Šiais metais sužinojome, kad moterys daugiau galvoja apie maistą, nei apie seksą, ką bendro turi moters orgazmas ir jos lūpų forma, taip pat, kad viena iš penkių moterų sekso metu naudojasi Facebook ir, kad nešiojamieji kompiuteriai gali daryti neigiamą įtaką spermai.

Pastebėjote tam tikrą šabloniškumą? Šiais metais buvo atlikta daugybė „sekso metu žmonės tekia pirmenybę X“ tyrimų. Buvo ištirta, kad sekso metu žmonės naudojasi Facebook, mobiliaisiais telefonais, maistu ir daugybe kitų dalykų... kas iš to? Kaip ten bebūtų, žemiau pateikiame 10 sekso tyrimų, pateikusių keistus ir netikėtus rezultatus.

1. Apie maistą moterys galvoja daugiau nei apie seksą

Apklausus 5000 moterų buvo pastebėta, kad moterys išstumia savo seksualias mintis nerimavimais dėl to, ką valgo. Britų tyrimas atskleidė, kad 25 proc. moterų apie maistą galvoja kas 30 minučių ir vos 10 proc. sakė taip dažnai galvojančios apie seksą.

Dar įdomiau tai, kad gali būti, jog jos dažniau galvoja apie tai, ko nevalgo, mat keturios iš 10 moterų sako nuolatos besilaikančios dietų ir nerimaujančios dėl savo svorio, o daugiau kaip 60 proc. prisipažino, kad joms nepatinka valgyti kartu su jų partneriais.

2. 25 proc. žmonių sekso metu atsiliepia telefonu

Viena britų telekomunikacijų kompanija atliko apklausą, kurios metu uždavė daugybę pakankamai pikantiškų klausimų ir galima drąsiai teigti, kad atsakymai buvo ne ką mažiau įdomūs. Vienas iš klausimų buvo: „Ar esate kalbėjęs telefonu sekso metu?“ Ką manote? Net 25 proc. žmonių prisipažino atsiliepę telefonu besimylėdami. Taip, tai vienas iš keturių.

3. Studentams labiau patinka komplimentai nei seksas

Paprastai, prakalbus apie studentų gyvenimą, kyla asociacijos su pica ir paleistuvavimu, tačiau, remiantis atliktu tyrimu, studentai mieliau paglostytų savo ego (susilaukę komplimentų ar gavę gerus pažymius) nei užsiiminėję seksu. Beje, savimeilės paglostymas taip pat pralenkia mėgstamiausią maistą, kas iš esmės padeda suprasti, kaip artimai yra susijęs alkis ir seksualinis potraukis.

4. Kaip moters orgazmas priklauso nuo jos lūpų formos

Vakarų Škotijos universiteto profesorius Stuartas Brodis tikina, kad galima apskaičiuoti moters galimybes pasiekti orgazmą vos pasižiūrėjus į jos lūpų formą. Nors su seksualumu dažniau siejamos putlios lūpos, S. Brodis teigia, kad iš tiesų dėmesį atkreipti reiktų į viršutinės lūpos gumburėlį. Jo darbe teigiama, kad orgazmas yra labiau paplitęs tarp moterų su ryškiu gumburėliu.

5. Studentai greičiau atsisakys sekso nei neš knygas

Remiantis programinės įrangos kompanijos atliktu tyrimu, vienas iš keturių studentų atsisakytų sekso už tai, kad metams gautų elektronines knygas. Reiktų atkreipti dėmesį, kad tyrimo apimtis buvo pakankamai maža – apklausti buvo vos 506 skirtingų švietimo įstaigų studentai, vadinas vos 130 studentų atsakė taip, kaip teigiama rezultatuose. Kas žino, kiek šiems jaunuoliams svarbus seksas?

6. Vienai iš penkių moterų Facebook patinka labiau nei seksas

Remiantis žurnalo „Cosmopolitan“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 2000 moterų, viena iš penkių moterų mieliau komentuotų būsenos atnaujinimus, publikuotų juokingus video ar persekiotų savo buvusiuosius socialiniame tinkle Facebook nei išdykautų miegamajame. Taip, 20 proc. moterų mieliau savaitei atsisakytų sekso nei Facebook'o.

7. Moterys su amžiumi tampa biseksualiomis

Naujas tyrimas atskleidžia, kad moterų seksualinė orientacija kinta. Boizo universiteto mokslininkai atrado, kad heteroseksualių moterų grupėje 60 proc. jų jautė fizinį potraukį kitai moteriai, 45 proc. glamonėjosi su moterimi praeityje, o 50 proc. svajojo apie seksą su tos pačios lyties atstove.

8. Nešiojamieji kompiuteriai gali būti kenksmingi spermai

Mokslininkai teigia: „Turimi duomenys rodo, kad prie interneto bevieliu būdu prijungtų nešiojamųjų kompiuterių naudojimas laikant juos šalia vyrų dauginimosi organų gali sumažinti žmogaus spermos kokybę“. Tokių išvadų jie priėjo ištyrę 29 sveikų vyrų sėklą, kurią laikė po kompiuteriais su internetu, į kuriuos kažką atsiuntė. Po 4 valandų ketvirtadalis pavyzdžių buvo praradę gyvybingumą, tuo tarpu tas pats likimas ištiko tik 14 proc. toliau nuo kompiuterių laikomų pavyzdžių. Kas blogiausia? 9 proc. prie kompiuterių laikomų pavyzdžių buvo pažeistas DNR.

9. Nuobodos mylisi dažniau ir palaiko geresnius santykius

Moterys, kurios žaidžia žaidimus socialiniuose tinkluose, telefonais ar kompiuteriais, mylisi dažniau nei to nedarančios dailiosios lyties atstovės, teigiama naujo tyrimo išvadose. Negana to, tokios „nuobodos“ sugeba užmegzti rimtesnius santykius. 64 proc. tokių moterų yra ištekėjusios ar gyvena su partneriu, o vertinant santykių kokybę nuo 1 iki 10, 71 proc. jų esamus santykius įvertino 6 arba daugiau.

10.  12 neabejotinai geresnių dalykų už seksą

Tai ne tyrimas, o itin daug dėmesio susilaukęs įrašas, patalpintas LoveBuzz. Humoristiniame įraše teigiama, kad tokie dalykai kaip serialo „Jersey Shore“ žiūrėjimas, apsipirkinėjimas išpardavimų metu ar šokoladinių sausainių valgymas yra geriau už seksą. Juokingiausia, kad nors ir akivaizdu, jog taip nėra, buvo susilaukta daugybės nusiminusių komentarų, kodėl taip yra. Iš tiesų, tai buvo tik pokštas, kuriuo siekiama pasijuokti iš visų absurdiškų tyrimų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Dar 10meteliu ir ieisim i "nekaltuju" laikus :D jau dabar deficitas su panom...
jo, daugiau kompa ant keliu nelaikysiu :)
Naujas komentaras