10 keisčiausių afrodiziakų

aitrioji_paprika-afrodiziakas_small.jpg
 
2 komentarai
Turbūt visi žinome afrodiziaką „Ispaniška muselė“ („Spanish fly“), bet ar žinojote, kad taip pat labai geras afrodiziakas yra kobros kraujas ar bet kurio gyvūno varpa? Skamba tikrai nepatraukliai, ir atrodo, kad išgerti „Viagros“ tabletę yra daug paprasčiau. Vis dėlto, tikrai įdomu sužinoti, kokie dar keisti afrodiziakai gali galėtų sustiprinti lytintį potraukį:

1. Kobra: kai kuriose Azijos šalyse kobros kraujas naudojamas kaip afrodiziakas. Tiesiog keli lašai kobros kraujo įmaišoma į gėrimą. Kobros mėsa vertinama kaip delikatesas.

2. Fugu (nuodingiausia pasaulio žuvis), japonų teigimu, galėtų būti vienu geriausiu afrodiziaku. Lytinį potraukį didinančių savybių yra šios žuvies lūpose ir skruostuose, tačiau, jei tai nėra tinkamai paruošta, lytinį potraukį didinančio efekto galite ir nebesulaukti...

3. Paukščių lizdo sriuba Azijoje laikoma tikru delikatesu. Ši sriuba pagaminta iš čiurlių lizdų, ir, nors tai skamba tikrai ne per daug patraukliai, tačiau tai išbandę žmonės teigia, kad šis afrodiziakas tikrai veikia.

4. Maca šaknis: tai – šakninė daržovė, kuri naudojama jau šimtus metus. Maca šaknis laikoma labai stipriu afrodiziaku.

5. Balutas – dar vienas Azijos delikatesas. Tai – apvaisintas anties kiaušinis, kuris patiekiamas virtas. Manoma, kad jis veikia taip pat, kaip ir „Viagra“.

6. Raganosio ragai Afrikoje labai vertinami vyrų, kurie kenčia nuo impotencijos. Vis dėlto, šis afrodiziakas nėra legalus, be to, nėra įrodyta, kad tai turi kokį nors poveikį potencijai.

7. Ambra – nors skamba gana gražiai, tačiau ši medžiaga susidaro kašalotų virškinamajame trakte. Skamba nelabai romantiškai, tiesa?

8. Babuino šlapimas: Zimbadvėje tai – vienas populiariausių būdų padidinti lytinį potraukį. Babuino šlapimas lašinamas net į alų.

9. Pietų Amerikos skruzdėlės („Leafcutter ants“) laikomos stipriu afrodiziaku. Seniau šios skruzdėlės buvo tradicinė dovana vestuvių proga. Valgomos... skrudintos.

10. Holoturijos – Kinijoje šie vandens šliužai labai vertinami dėl vitaminų ir mineralų. Manoma, kad tai – vienas geriausių afrodiziakų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
2 - kas nerikuoja tas negeria sampano :D
Savotiski skanestai :)
Naujas komentaras