10 lovos partnerių – aukso viduriukas?

 
5 komentarai
Dažnai kyla klausimas, kiek lytinių partnerių yra per daug, o kiek per mažai? Remiantis neseniai atliktu tyrimu paaiškėjo, kad 10 partnerių – idealus skaičius.

Mokslininkai nustatė, kad tiek moterys, tiek vyrai, turėję daugiau nei 10 partnerių, laikomi pasileidusiais, tačiau tie, kurie turėjo mažiau nei 10 – nepatyrusiais. Tyrimo dalyviai, tarp kurių buvo ir vyriškos, ir moteriškos lyties atstovų, sutiko, kad 10 lovos partnerių yra aukso viduriukas. Tokią išvadą pateikė didžiausias pasaulyje pažinčių portalas SeekingArrangement.com, kuris apklausė 1000 įvairios lyties vartotojų.

Pusė visų tiriamų moterų ir 45 procentai vyrų sakė, kad 10 partnerių yra idealus skaičius, tuo tarpu 36 procentai moterų ir 42 procentai vyrų teigė, kad susitikinėtų nebent su mažiau nei 10 partnerių turėjusiais žmonėmis. 11 procentų moterų ir 10 procentų vyrų pasisakė, kad 10 – 30 partnerių yra idealus skaičius, ir tik trys procentai visų apklaustųjų rinktųsi antrąją pusę jei jis būtų turėjęs daugiau nei 30 partnerių.

35 procentai moterų norėtų sužinoti ją dominančio vyro turėtų partnerių skaičių, tuo tarpu likę 65 procentai, verčiau, nežinotų. Su vyrais, panašiai – 30 procentų norėtų žinoti, 70 – ne.

Viena tyrimo dalyvė, 26 metų  Nikki Howarth pritarė, kad 10 yra idealus skaičius. "Norėčiau susitikinėti su vyru, kuris yra visiškai pasitikintis savo seksualine patirtimi. O, kad būtum geras lovoje, reikia patirties, ir žinoti, ko reikia moterims“, – sakė ji.

Pati Nikki susitikinėja su turtingu verslininku, tačiau tikina niekada jam neatskleisianti kiek lovos partnerių ji turėjo. „Vaikinai dažnai užduoda šį klausimą, bet aš niekada neatsakau - mėgstu palikti šiek tiek paslapties. Mano patarimas moterims: niekada nesakyti vyrams, kiek lovos partnerių turėjote, ypatingai, jei skaičius viršija 10.“

Kita tyrimo dalyvė prisipažino turėjusi 50 partnerių vos per du mokymosi metus Oksfordo Universitete.

Svetainės SeekingArrangement įkūrėjas Brandonas Wadeas sakė: „Manau, kad žmonės su laiku tampa tolerantiškesni ir seksualiai drąsesni. Jei tokią pačią apklausą būtume atlikę kelis dešimtmečius anksčiau, rezultatai būtų visiškai kitokie, o skaičiai gerokai mažesni. Vis tik, manau, kad džentelmenai niekada neužduoda moteriai šio klausimo.“ 

 
Komentarai (5)
Patylėkim ir nesakykim kiek jų buvo :)
Na cia durnai skamba, jei kuo daugiau parneriu - tuo labiau patyres. Nifiga. Man geriau vienas ar keli pastovus partneris, su kuriuo nebaisu nieko isbandyti :)))) SVARBU NE KIEKYBE, O KOKYBE.
Keista statistika :)
iki 20 metu 20 partneriu?:) nu ka as zinau:))
Norma iki 20 metų - 20 partnerių, iki 30 - 30, iki 40 - 40, iki 50 - 50.
Naujas komentaras