10 mažų silpnybių, dėl kurių moteris dievina vyrus

7096742.jpeg
 
11 komentarai
Kaip jūs galvojate, kodėl moterys myli vyrus? Turite kokių nors versijų? Dėl to, kad daugintumėmės? Dėl raumeningų kūnų? Dėl viliojančių gilių akių? Gal dėl plačių pečių? O iš tikrųjų viskas prasideda nuo labai nereikšmingų ir netgi keistų detalių.

Mums patinka, kai tu dirbi abejais žandais

Kaip į tavo skrandį patenka mamutas ir dar pusę arklio – tai yra didžiulė paslaptis. Ir kaip po visos šitos porcijos tu sugebi suvalgyti dar ir savo draugės ar žmonos nebaigtą porciją – atrodo nepakartojamai. Ko gero, todėl, kad tu turi būti didelis ir stiprus – tai reikalingos ir didelės „kuro“ sąnaudos.

Mums patinka, kai tu prakaituoji

Vyras, suplukęs po fizinio krūvio – vaizdas, nuo kurio moteris taip pat gali sudrėkti. Dažna moteris prisipažįsta, kad visuomet šypsosi, kai mato savo vyrą sunkiai dirbantį ir su malonumu po sunkaus fizinio darbo gali jį apdovanoti bet kuo.

Mums patinka, kai po sekso tu „atsijungi“

Štai tas tiesos momentas: kai tu išleidi paskutinį gilų atodūsį, iš malonumo ir fizinio išsekimo, tardamas „leisk tik truputį atsikvėpti“. O iš tikrųjų kietai užmiegi tiesiog ant mylimosios krūtinės. Nieko nėra smagiau, kaip žinoti, kad pasistengei dėl savo mylimos moters iš peties. 

Mums patinka, kai tu vaidini profesionalų automechaniką

Mes jau žinome, kad automobilio gedimai gali būti trijų tipų: radiatorius, karbiuratorius ir akumuliatorius. Ir jei sugenda automobilis, labai smagu žiūrėti, kaip tu stebi veikiantį motorą, surauki kaktą, pagalvoji keletą minučių ir pasakai verdiktą – karbiuratorius. Nesvarbu, galbūt ir radiatorius. Bet pats vaizdas verčia širdį plakti greičiau.

Mums patinka, kai tavyje siaučia testosteronas

Kad ir kaip mes neironizuotumėme, mums tikrai patinka kai tu mus tąsaisi po „berniukiškus“ vakarėlius. Vadinasi, tau ne gėda išeiti su savo mergina ir ją pristatyti savo draugams. Be to, tarp vyrukų tu ir pats atrodai visiškai kitaip nei kad darbe ar pas draugės tėvus namuose.

Mums patinka, kai tu pats nesugebi užrišti kaklaraiščio

Mes tikrai tikime, kad tu esi puikus darbuotojas ir gali pasirašyti kontraktą su pačiais įtakingiausiais verslininkais. Tačiau tai tu darysi su džinsais ir su marškinėliais, kuriuos dėvėjai devintoje klasėje – juk jie tau neša laimę! O vien tik paminėjus žodį „kaklaraištis“, tau pašiurpsta plaukai. Ir tai teigiamai veikia moterų motinišką instinktą – pagloboti.

Mums patinka, kai tu domiesi įvairiais techniniais „pribumbasais“

Net ir tuo atveju, jei tu prie technikos esi prisilietęs per darbų pamoką, ir tai nesėkmingai, vis tiek darbo įrankių rinkinys kelia susižavėjimą. Mums patinka stebėti, kaip tu išardai visiškai naują arbatinuką tik tam, kad pasižiūrėtum, kas jo viduje. Nieko tokio, kad sudedant lieka bent vieną nereikalinga detalė – ko gero, gamykloje suklydo ir įdėjo viena per daug.

Mums patinka klausyti, kaip tu knarkčioji

Taip, mums kartais patinka žiūrėti, kaip tu guli ant pilvo, su nusmauktomis „bokserio“ trumpikėmis ir knarkčiodamas į taktą džiunglių muzikai iš dokumentinio filmo. Jau vien tik mintis, kad užtikome tave natūralioje būsenoje, jaudina ir yra be galo miela.

Mums patinka, kai tu apsikabini su savo draugais

„Apsikabini“ – labai garsiai pasakyta. Kalbama apie energingą vyriškų krūtinių stuktelėjimą, kurį palydi laukiniai garsai ir išsireiškimai, po kurių merginos-draugės išsiskirtų amžiams: „Na, ką storas?“ Juk emocijų mūsų gyvenime tiek mažai...

Mums patinka tavo slaptasis žnaibymasis

Iš principo, mums nelabai patinka įvairūs žnaibymaisi ir plekštelėjimai per sėdimąją. Tačiau labai jaudina tokie slapti ženklai, kai mes būname vakarėlyje ar dideliame žmonių sambūryje – tai reiškia, kad „dievinu tave, tu man patinki, nekantrauju tave vėl nusitempti į lovą“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Knarkciojimai, prakaitavimai.....pirsciojimus dar pamirsot prie pilno konplekto
apsidziaugiau trumpam, kad atsirado kazkas kas pamalonino vyra, siaip jau pripratau matyt kaip vyrai yra niekam tike :) jau netgi pats pradejau apie tai galvot:D visgi nusisipsot kartais smagu ir vyrams ;) nors ir sako komentarai tai slamshtas,,,
Kazmokios nesamones
Prajuokino - dauguma moterų nuo tokių smulkmenų... susinervintų :D

Pasisakykit gi, Damos :D
pieva;D dauguma jų kaip tik erzina
arba rase 15 metu pana pirma karta isimylejus
tikrai, kad totalus bullshit'as
nesamone
nu ir nesąmonė
kokiu dar cia 10 silpnybiu...as ji visada dievinu...
rase arba koks pilvotas bahuras arba ne toje aplinkoja augusi pana :DDD
Naujas komentaras