10 priežasčių kodėl vibratorius yra geriau už vyrą

vibro.jpg
 
4 komentarai
Kalbant apie aistringus susitikimus, bučinius ir apkabinimus, moterų numylėtinis draugas vibratorius tikrai nepranoks tikro vyro. Taip pat šiam žaisliukui neįsiverksime kai mums bus liūdna ir norėsis švelnių žodžių bei pagyrimų. Vibratorius mums taip pat neatneš kavos puodelio į lovą ryte. Tačiau, tačiau... Šis smagus žaisliukas tikrai gali prablaškyti merginų bei moterų vienatvę, o kai kuriais atvejais net atstoti ir pranokti patį vyrą! Tiesa, priežasčių kodėl vibratorius yra geriau už vyrą - ne taip ir mažai:

1.    Jis yra tylus.  Jis niekada nevargins tavęs savo problemomis ir nepradės skųstis sunkiu gyvenimu. Juo labiau vibratorius nešūkalios dėl krepšinio  ar neniūrzgės dėl neišlygintų marškinių. Draugužis vibratorius yra labai tylus (ypač jei  pasirenkama tyli funkcija).
2.    Vibratorius puikiai pažįsta Jus ir Jūsų pageidavimus.  Šis daikčiukas patenkins Tave tada kada nori ir kaip nori.  Ir jis tikrai nesustos, kol pasakysi - pakaks!
3.    Jis užima labai mažai vietos. Vibratorius tikrai neprispaus Jūsų prie sienos miegant ar nenuklos anklodės naktimis. Ką jau bekalbėti apie keliones. Vibratoriui tikrai neprireiks papildomo lagamino. Nebent tik šiek tiek vietos jo varikliukui – elementams.
4.    Vibratorius visada optimistas! Jo nereikia lyginti su kitais vibratoriais, nes jis turi optimalius parametrus.
5.    Jis neišeis iš namų tavęs neįspėjęs ir nežais iki vėlumos krepšinio su draugais . Jis  bet kuriuo momentu yra pasiruošęs Tave patenkinti.
6.    Jis suteikia saugumo jausmą. Jis leis mėgautis seksu kiek tik norėsite, o svarbiausia – saugiai.
7.    Jis niekada Jūsų nepaliks, o Jūs nepakeisite jo. Na, nebent į kitą vibratorių.
8.    Vibratorius niekada nepavydės Jums kitų vyrų ar nesupyks kai išeisite su draugėmis į barą išlenkti po „Margaritą“. Jis visada kantriai lauks Jūsų, kol paimsite jį į rankas.
9.    Šis sekso žaisliukas niekada nepabaigs prieš pat Jūsų orgazmą!
10.    Vibratorius niekada Tavęs neįžeis ir neįskaudins. Jis pasiruošęs Tave pamaloninti kiekvieną akimirką. Vėl ir vėl, vėl ir vėl...

Be viso to, vibratorius niekada nežais kompiuterinių žaidimų, negers alaus ir netrupins ant sofos.  Taip pat nemėtys savo kojinių kur papuola ir niekada nepavers namų tikru  sandėliu.  Vibratorius neapkaltins tavęs dėl neva pasisavintų ar paslėptų daiktų. 

Atrodo namuose tvyrotų švara ir tvarka, jei tik pakeistume vyrą į vibratorių. Tačiau tikrai ne dėl šios priežasties moterys taip myli šį sekso žaisliuką. Kartais norisi tik vieno- patirti tą neapsakomą orgazmo malonumą...

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Cha cha nu vyrai ir supyks. Yra toks anekdotas, kad kuo skiriasi vyras nuo vibratoriaus - vyras gali nupjauti zole :D
Taigi normaliai viskas cia yra, perskaitykit iki galo... :)
Mielos moterys ir merginos...
Tada pasiimkite kefyro buteli ir pasidarykite vaika ir visiskai nebereikes vyru, su kuomi jus ir sveikinu
visiskai... punktai akrtojasi ir visiska neteisybe
Naujas komentaras