10 stebinančių sekso atradimų

 
4 komentarai
Manote, per tiek metų mes, žmonės, išsiaiškinome viską apie seksą? Toli gražu tai nėra tiesa.

Tyrėjai pristato svarbiausius esamus ar naujus atradimus apie seksą. Nustebsite, kaip seksas gali daryti įtaką mūsų gyvenimui.

1.  Kai kuriems seksas – amžinas

Daugiau nei trys ketvirtadaliai senjorų gyvena pakankamai aktyvų lytinį gyvenimą. Jauniems žmonėms tai gali skambėti neįtikėtinai, tačiau vieno medicinos žurnalo duomenimis, 2007-aisiais metais daugiau nei pusė 75 – 85 metų amžiaus senolių prisipažino besimylintys bent du kartus per mėnesį.

2. Seksualiai vyrai „pergyvena“ moteris

Nors vyrų vidutinė gyvenimo trukmė menkesnė už moterų, kalbant apie seksualinį gyvenimą, stipriosios lyties atstovai turi pranašumą. Neseniai surinkti statistiniai duomenys atskleidžia, jog 55-erių vyras aktyvaus lytinio gyvenimo patirties turi maždaug 15 metų, tuo tarpu moteris – tik 10.

3. Kaltės suvokimas priklauso nuo lyties

Vyrai jaučiasi kaltesni dėl seksualinės neištikimybės, moterys – dėl emocinių prasižengimų. Jei asmuo mano, jog visi žmonės melą, neištikimybę ar kitus „prasižengimus“ vertina vienodai (greičiausiai taip, kaip pats asmuo), tai – iš tiesų klaidingos išvados, sąlygojančios kaltės jausmą.

4. Kodėl moterys laukia

Tyrimai atskleidžia, jog moterys, delsiančios atsiduoti, vadovaujasi biologiniu impulsu – siekia surasti tinkamesnį aprūpintoją ar įsitikinti, jog tai iš tiesų tinkamas partneris. Tuo tarpu vyrai laukia moters, norėdami tai ir įrodyti.

5. Malonumas gali sąlygoti skausmą ateityje

Vyrai, gyvenantys ypač aktyvų seksualinį gyvenimą būdami 20 – 30 metų amžiaus, ypač tie, kurie dažnai masturbuojasi – turi didesnę riziką susirgti prostatos vėžiu. Svarbu žinoti, jog bėgant metams rizika mažėja, pavyzdžiui 50-ies metų amžiaus vyrui seksualinis aktyvumas gali padėti išvengti ligos.

6. Seksas ir laimė – kartu

Nepaisant amžiaus, pilnavertišką intymųjį gyvenimą turinčios moterys yra laimingesnės. Nėra ištirta, ar tai seksas priverčia jaustis jas laimingas, ar tai dėl laimės dailiosios lyties atstovės linkusios dažniau mylėtis. Tačiau mokslininkai spėja, jog seksualinio potraukio patenkinimas daro įtaką moters savęs vertinimui, santykiams.

7. Penio ilgintuvai – ne apgaulė

Mokslininkai atliko tyrimą ir nustatė, jog penių ilgintuvai iš tiesų gali pagelbėti. Buvo bandomas raumenų susitraukimus skatinantis ilgintuvas ir vyrų pasididžiavimai keleto mėnesių bėgyje padidėjo maždaug 2,5cm.

8. G-taškas tikriausiai neegzistuoja

Buvo manoma, jog G-taškas – svarbiausia moters kūno eroginenė zona, pupelės dydžio vieta vaginoje, kurios stimuliavimas dovanoja neapsakomą malonumą. Tačiau dabar vis daugiau tyrėjų teigia, jog G-taškas – tik įsivaizduojamas... ar bent jau jo egzistavimas yra labai subjektyvus.

9. Seksas kvepia

Vyras skleidžia skirtingus kvapus, kai yra lytiškai susijaudinęs ir moteris gali atskirti, kada tai – sekso nulemtas prakaito kvapas, kada – kiti kvapai.

10. Dvasingumas – seksualu

Dvasingumas intymiajam gyvenimui daro didesnę įtaką nei religija, impulsyvumas ar alkoholis, ypač jaunoms moterims.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Dabar penio ilgintuvai nebrangus palyginus kokie anksciau buvo. Maciau saite www.sexyesctasy.com tik 200lt kainuoja, ir normalus, ne kitaicas. Nors siaip gariunuose kitaicu dar net nera :D
4 geriausias
Lukai, esi daktaras, kad žinai, kad tai ne tiesa? Aišku aš labai už, niekam nelinkėčiau vėžio...
Nesamones visiskos cia, masturbacija skatina prostatos vezio vystymasi?? Bullshit
Naujas komentaras