10 valandų trukusį masturbacijos konkursą laimėjo japonas (video)

 
4 komentarai
Susipažinkite su Sato. Jam priklauso Pasaulio masturbacijos čempiono titulas nuo 2008-ųjų, o paskutinįjį apdovanojimą jis atsiėmė po 9 valandas ir 59 sekundes trukusios masturbacijos sesijos (Negi negalėjo ištverti dar minutę?).

Sato yra nuolatinis San Franciske vykstančio masturbacijos konkurso, pavadinimu „Masturbate-a-Thon“, dalyvis. Šis renginys gegužę (tiems, kurie nežino, pranešame, kad tai masturbacijos mėnuo) šventė 10-ies metų jubiliejų.

Naudodamasis masturbacijos įrankius ir daugybę pornografijos, Sato sugebėjo tampyti savo daikčiuką beveik ištisas 10 valandų. Sekso žaisliukai ir lubrikantas padėjo jam išvengti nutrynimų ir / ar kraujavimo, kuris galėjo atsirasti dėl tokio intensyvaus trynimo, tačiau slaptasis ingredientas jo sėkmės recepte yra jo mergina.

Taip, gal kažką tai ir stebina, tačiau šis vaikinas turi nuolatinį priėjimą prie tikros moters, su plakančia širdimi ir funkcionuojančia vagina. Sato ne tik kasdien „treniruojasi“ po dvi valandas priešais savo merginą (ir jų auginamą katiną), ši moteris netgi fiksuoja jo laiką.

Vis dėlto, kodėl reikia tenkintis ranka, kai mergina sėdi vos už kelių metrų? Na, regis, jai tiesiog ne taip labai patinka seksas, tad vargšas Sato, norėdamas patenkinti savo poreikius, turi būti priklausomas nuo to, ką ji vadina jo „hobiu“. 

O koks yra jos hobis?

„Aš siuvu sukneles“, - atsako ji.

Palaukite, prieš įsimylėdami šią porą, susipažinkite su jais internete ir apsilankykite Sato parduotuvėje, kur rasite DVD, kuriuos jis naudoja tikriausiai 364 dienas per metus.

„Tikra moteris, žinoma, turi savo kvapą, yra nešvari“, - sako Sato. „Žinoma, dėl to, kad ji yra žmogus, ji turi daugybę dalykų. Tad mes turime šį anime – argi jis ne gražus ir švarus?“

Ar jis vis dar atrodo jums mielas, tarsi mažas pieštas herojus? Mums ne. 

O štai trumpas video apie savotiškos srities čempioną.

Suaugusiems.lt, Redbaron / Dreamstime.com

 
Komentarai (4)
Mano vyras tiek pat gali. Tiesa man ir valandos sexo per diena pilnai uztenka, o toliau vyras varo pries darba, po darbo.
Man visada patiko vyrai masturbatoriai, jie bent jau greit nebaigia, kaip dauguma idiotu bijanciu savo penio ir nemokanciu valdyti savo ejakuliacijos. Myliu savo vyra uz nuostabu sexa :)
geras
10 valandu? pff juokas :D kai merginos nera tai dar ne toks troskulys buna ir jo numalsinti neina.
geras :D
Naujas komentaras