11 įdomių faktų apie seksą

file49212988_fa02947e.jpg
 
1 komentaras
Siūlome susipažinti su keletu įdomių ir intriguojančių faktų apie seksą, kurie gali nemažai pasakyti apie intymius reikalus ir seksualinį jūsų gyvenimą.

1. Vidutiniškai lytiniai santykiai trunka apie 15 minučių. Apie 10 – 12 minučių glamonių ir 3 – 5 minutės proceso.2. Senovės Graikijoje žmogus, kuris buvo neištikimas savo antrajai pusei privalėdavo nusiskusti gaktos plaukus ir į išangę jam būdavo įkišamas didelis ridikėlis. Kas galėjo pagalvoti, kad ši daržovė padėdavo išsaugoti šeimą.3. Per visą gyvenimą vidutiniškai vyras  pagamina 15 litrų spermos.4. Jei norite karštų atostogų, vykite į Graikiją. Graikai mylisi tris kartus dažniau nei kitų tautų žmonės.5. Pagal gydytojų pastebėjimus ultragarso tyrimo metu (trečiajame nėštumo trimestre), pastebima berniuko embriono erekcija.6. Ejekuliacijos metu  iš 100 mln spermotozoidų, tik 200 iš jų pasieks savo tikslą – moters kiaušinėlį. Tačiau, kad tikslas būtų pavykęs, pakanka vieno vienintelio spermatozoido.7. Jei partneriai orgazmą patiria vienu metu – pastoti tikimybė didesnė. Moters raumenų spazmai spermatozoidus nustuma tiesiai ten kur reikia, o žinant tai, kad spermatozoidai plaukia prieš srovę, toks  jų paspartinimas tikrai gali padėti norint greičiau susilaukti vaikų.8. Sekso metu mūsų smegenys išskiria hormoną endrorfiną, kuris pasižymi skausmą malšinančiu poveikiu. Todėl jei  jūsų moteriai skauda galvą, pamylėkite ją.9. Rekordinis iššautos spermos ilgis 5 m 71 cm. Horst Schults Native iš Hamburgo 30 kartų viršijo vidutinį rezultatą.


10. 22 % moterų sekso partnerio išvaizda yra svarbi ir tik 11 % procentų vyrų moters išvaizda yra svarbi.10. Aplklausos parodė, kad 45% moterų seksualiausia vyrų kūno dalis yra krūtinė, o 31% vyrų seksualiausią moters kūno dalį įvardino akis.11. 70% moterų vietoj sekso pasirinktų šokoladą.Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
Priespaskutine foto paneigia, kad moteris labiau nori sokolado :)
Naujas komentaras