11 moterų atvirauja apie tai, koks spermos skonis

What-Does-Sperm-Taste-Like-_514825333-1024x680.jpg
 
1 komentaras
Kai pirmą paragaujate spermos... na, tai patirtis. Greičiausiai, niekada nesusimąstėte apie jos skonį, nesvarbu ar jums patiko, ar ne, ar nurijote tai greičiau, nei sirupą nuo kosulio.

Net ir daugiausiai patirties turinčios moterys turbūt nelaikė spermos burnoje pakankamai ilgai, kad galėtų iš tikro suprasti skonį, tiesa? Todėl kyla nemažai klausimų. Todėl, jei esate naujokė, ar jums tiesiog smalsu, kodėl sperma yra tokia, kokia yra, skaitykite tai, ką moterys pasakoja iš savo patirties.

1. „Tekstūra primena cinamoninį sukutį, kuris gulėjo orkaitėje kokias 15 ar 20 minučių, tik ji ne saldi, o sūri. Tačiau ji nepanaši į jokį sūrų užkandį.“ - Virginija, 27 m.

2. „Tai toleruojamas skonis, tačiau tikrai ne tai, ką rinkčiausi užkandžiui ar vakarienei. Poskonis gana ilgai išlieka, o iš burnos kvepia... peniu. Sūrumas galiausiai dingsta.“ - Marija, 24 m.

3. „Skonis primena beveik sūrų išvemtą turinį, tačiau tai nėra šlykštu. Tačiau skonis šiek tiek juokingas ir labai keistas. Gal panašiai kaip išvemtas turinys burnoje.“ - Kristina, 24 m.

4. „Tekstūra tai kaip gleivių... Na, tų, kurios stringa gerklėje. Šiltos, sūrios gleivės.“ - Adriana, 24 m.

5. „Jei atvirai, nėra ten jokio skonio. Geriausias būdas spermai apibūdinti – šiek tiek kartus vanduo. Skonis nėra toks blogas, kaip daugelis mano.“ - Veronika, 29 m.

6. „Manau, kad skonis primena austres, bet aš nekenčiu austrių. Todėl, kitaip sakant, sperma šiek tiek karti, liesa, bet tuo pačiu gana nuobodaus skonio.“ - Vaida, 25 m.

7. „Skonis panašus į pigaus viešbučio šampūną su druską. Nepatiko!“ - Karolina, 23 m.

8. „Skonis primena klijus, su trupučiu druskos dėl skonio.“ - Lina, 23 m.

9. „Primena sušalusį kokoso vandenį. Skonis nėra toks prastas, bet... Na, burnoje kažkas, kas neturi skonio.“ - Karina, 25 m.

10. „Skonis primena senas monetas. Tokias labai senas monetas, tikrai.“ - Rugilė, 24 m.

11. „Tąsus pienas. Labai tąsus pienas.“ - Gintarė, 29 m.

P.S. Nesvarbu koks tas spermos skonis (ar jo nėra), nepamirškite, viskas priklauso nuo jūsų – ar išspjausite, ar nurysite, ar nedarysite visiškai nieko. Oralinis seksas yra jūsų sprendimas, todėl darykite, ką norite daryti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Skonis bjaurokas. ..:D
Naujas komentaras