12 metų... be sekso

 
6 komentarai
Prancūzų žurnalistė Elle Sophie nusprendė 12 metų nesimylėti ir parašyti autobiografiją, kurioje dažnai liečiama sekso tema. Jos knygoje svarstoma, ar jokio sekso yra geriau nei blogas seksas. Būdama 27 metų ir turėdama aktyvų lytinį gyvenimą, Elle Sophie nusprendė... atsipūsti. Nors ji buvo pakankamai populiari ir gaudavo vyrų dėmesio, tačiau ji nebuvo patenkinta ir nusprendė, kad ji norinti daugiau.

Taigi, ji nutarė 12 metų atsisakyti lytinio gyvenimo. Ši jos idėja šokiravo draugus, kai kurie netgi buvo tuo atvirai pasipiktinę, tačiau Elle Sophie savo sprendimo nekeitė.

Tokį gana keistą sprendimą lėmė ne religiniai ar moraliniai įsitikinimai, o tai, kad ji suvokė, kad... nebenori mylėtis su tokiais žmonėmis, su kokiais jau yra turėjusi lytinių santykių.

Po to, kai jos autobiografija buvo išleista, 8 savaites tai buvo labiausiai parduodama knyga Prancūzijoje. Knygoje daug kalbama apie meilę, seksą, santuoką ir motinystę.

Į klausimą, kaip toks susilaikymas pakeitė jos gyvenimą, Elle Sophie atsakė: „Aš einu į pasimatymus. Tiesiog kas kartą, susitikdama vis su kitu vyru, aš sakau sau: nueisiu, pabūsiu, o tada jau bus matyt. Kai kurie vyrai ikrai užburia savo žavesiu. Per šį laikotarpį, kai nusprendžiau nesimylėti, buvau įsimylėjusi du kartus, tačiau tai buvo vedę vyrai. Rasti tinkamą partnerį – tikrai nelengva užduotis. Taigi, pažadėjau sau, kad pasimylėsiu tik tada, kai rasiu tinkamą partnerį. Ir, žinot, tai užtruko daugiau nei 10 metų“.

Paklausta, ar ji rekomenduoja taip elgtis ir kitiems, Elle Sophie atsakė: „Patariu būti ištikimiems sau. Jei jūs esate nusivylę žmonėmis, su kuriais susitikinėjate, ir seksas su jais nedžiugina, patariu sustoti. Nebijokite būti vieni. Netikiu, kad kuo dažniau myliesi, tuo dažniau to nori. Visada svarbiausia – tinkamas partneris. Galvojate, kad po ilgo celibato laiko pamiršite, kaip tai daryti? Nesąmonė. To neįmanoma pamiršti.“

Suaugusiems.lt

Kiek laiko galite išbūti be sekso?
 
Komentarai (6)
Ir ištveria žmonės... Nors turbūt visiems skirtingai reikia :)
Kiekvienas žiūri iš savo pusės, manau praleisti be sekso geriausius metus neprotinga, bent jau mano tokia nuomonė
boboms nesunku, o vat vyrams..
Kažkaip nekeista :)
Esu daugiau isbuves,keista ir i raudona knyga irasyt galima butu :D
12 metu???????? Sunku isivaizduoti
Naujas komentaras