13 keistų faktų apie seksą ir jo pasekmes

 
Manote, kad lytinis švietimas reikalingas tik nedrąsiems paaugliams? Prieš atsakydami į šitą klausimą, susipažinkite su įdomiais faktais iš intymaus gyvenimo.

1 faktas

Maroko valdytojas, gavęs sostą, dar XVIII a. I p., pateko į Gineso rekordų knygą kaip pats produktyviausias tėvas istorijoje. Pagal užrašus, jis suteikė gyvenimą mažiausiai 342 mergaitėms ir 525 berniukams, o 1721 metais jo vyriškos lyties palikuonių buvo beveik 700.

2 faktas

Moterims, žinoma, produktyvumo klausimais lygiuotis su vyrais yra šiek tiek sunkiau, tačiau ir čia galima rasti rekordų. Tam pačiam XVIII a. Rusijoje gyvenant moteris į pasaulį paleido 69 vaikus ir turėjo 27 nėštumus. Ši moteris pagimdė 16 porų dvynukų, 7 kartus išnešiojo trynukus, ir keturis kartus jai gimė keturi mažyliai. O juk tais laikais jokių nuskausminamųjų nebuvo... Štai taip reiktų kelti demografiją šalyje!

3 faktas

Šiuolaikiniai vyrai, deja, nėra tokie produktyvus, kaip marokiečių šeichai. Pagal medicinos duomenis, 5 proc. 40-mečių vyrų turi problemų su erekcijos disfunkcija, o po 65 metų šis procentas išauga iki 15-25 proc. Šis negalavimas pasiekia ir jaunesnius: pagal atliktus urologų tyrimus, beveik ketvirtadalis vyrų nuo 18 iki 25 metų nors kartą yra susidūrę su erekcijos problemomis.

4 faktas

Psichologai teigia, kad dažna nesėkmingo lytinės patirties priežastis yra neteisingas nusiteikimas ir kompleksai. Taigi, tiems vyrams, kurie nepasitiki savimi ir savo pasididžiavimu, yra gera žinia: dydis neturi jokios reikšmės. Visų pirma, centimetrams daugiau reikšmės suteikia patys vyrai – o moterims tuo tarpu jie visai nėra įdomūs. Antra, vidutinis, t.y. normalus, penis erekcijos metu siekia 12-14 cm. Tad stulbinantys pornoaktorių duomenys – nėra priežastis nerimui ir kompleksams.

5 faktas

Seksualiniai kompleksai, deja, pažįstami ne tik vyrams. Kaip paaiškino britų sociologai, beveik pusė šiuolaikinių moterų taip nepasitiki savimi, kad užsiima seksu tik... išgėrusios alkoholio. O 60 proc. apklaustųjų prisipažino, kad nė karto nėra turėjusios blaivo sekso. Pagrindinės „intymaus alkoholizmo“ priežastys – noras tapti drąsiomis ir išlaikyti romantišką aplinką. Kai kurias damas paprasčiausiai kankina partnerio artumas: 14 proc. apklaustųjų negali užmigti šalia vyro, jei nėra išgėrusios nors taurės vyno.

6 faktas

Ne mažiau liūdnesnę statistiką pateikia ir amerikiečių tyrėjai – higienos prekių moterims gamintojai. Pasirodo, kad daugiau nei 10 proc. moterų reguliariai užsiima seksu... prieš savo norą. Be to, kalba nėra apie išprievartavimą, bet apie tradicinius santuokinius ryšius. Kas 9 apklaustoji pareiškė, kad intymumas – tai baisiau nei skalbimas arba kambarių tvarkymas, o toks pats kiekis respondenčių seksą pavadino „erzinančia kliūtimi“.

7 faktas

Turint omeny aukščiau išvardintą ištekėjusių moterų poziciją sekso atžvilgiu, nieko nuostabaus, kad kas 10 šeimyninė pora mieliau miega atskirose lovose. Bent jau taip teigia Nacionalinio fondo miego tyrimo mokslininkai Anglijoje.

8 faktas

Nepasitikėjimas savimi ir galimas nusivylimas netrukdo dailiosios lyties atstovėms atsikratyti nekaltybe dar būnant 17 metų. Vyrai tuo tarpu šią ribą nubrėžia šiek tiek anksčiau nei 17 metų.

9 faktas

Paneigiant visuomenėje nusistovėjusią nuomonę, ne visi vyrai pasiekia orgazmą kiekvieno lytinio akto metu. Tiriant britų socialinį gyvenimą paaiškėjo, kad tik 75 proc. vyrų gali pasigirti reguliariais pasiekimais. Tarp moterų šis rodiklis dar mažesnis: tik 29 proc. bričių teigė, kad patiria malonumą kiekvienąkart besimylėdamos.

10 faktas

„Draugiško sekso“ supratimas, panašu tampa norma tarp šiuolaikinio jaunimo. JAV dvi trečiosios apklaustųjų studentų pasakojo, kad įsiveldavo į intymų ryšį be jokio įsipareigojimo – „iš draugiškumo“.

11 faktas

Dar vienas rodiklis, kuriuo vyrai po truputį aplenkia moteris – tai vidutinis lytinių partnerių skaičius. Stiprioji lytis JAV intymiai „susipažino“ vidutiniškai su 7 moterimis per visą savo gyvenimą, o štai damos intymių intrigėlių turėjo vidutiniškai 6.

12 faktas

Beje, šiuolaikinės moterys tampa vis drąsesnės, bent jau kalbant apie palikuonis. Taigi, jei 60-aisiais metais maždaug 44 proc. dirbančiųjų moterų neimdavo ilgesnių nėštumo atostogų, 2000-aisiais moterys elgiasi drąsiai ir 60 proc. ima nėštumo atostogas.

13 faktas

Medicinos ir technologijų vystymasis padeda žmonijai saugiai mylėtis. Pagal statistiką, kas antra moteris pasaulyje vienaip ar kitaip gali užsikrėsti papilomos virusu, ir 10 proc. atvejų tai gali išsivystyti į ligą. Viena iš viruso formų – gimdos kaklelio vėžys, kuris kasmet Lietuvoje nustatomas 5 000 moterų, o nuo šios ligos kasmet miršta 270. Šis virusas plinta tik lytiniu būdu ir vyrams, beje, jokių onkologinių pasekmių neturi. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras