15 geismo požymių

lust.jpg
 
Vyrai ir moterys naudojasi plačiu diapazonu gestų viliodami vienas kitą. Dauguma gestų yra atliekami nesąmoningai, grynai refleksiškai. Romantinių santykių sėkmė daugeliu atveju priklauso nuo to, kaip delikačiai ir subtiliai signalai bus siunčiami ir ar jie teisingai bus suprasti.

Pakelti antakiai. Kai mes matome patrauklų mums žmogų, mūsų antakiai ima reflektyviai kilnotis. Jei šis asmuo jaučia tokią pačią simpatiją, jo antakiai taip pat pradeda trukčioti. Šis judesys užima maždaug penktadalį sekundės, tačiau vyksta visada ir visur, bet kokiam amžiuje, tarp bet kurios lyties atstovų. Esmė ta, kad pakeltas antakis leidžia akims pamatyti daugiau, aiškiau, patraukliau ir atviriau. Šis „šaudymas“ akimis lengvai praslysta pro akis, tačiau jei pagausite jį, tuomet simpatija garantuota. O jei jūs esate linkę prailginti „šūvio“ laiką bent viena sekunde, simpatiškas objektas tikrai gaus jūsų  „siuntinuką“.

Pravertos lūpos. Jei jūs patikote savo pašnekovui, jos ar jo lūpos automatiškai atsiveria tuo momentu, kai jūsų žvilgsniai susitikinka.

Šiek tiek praplėstos šnervės. Pakelti antakiai, pravertos lūpos ir praplėstos šnervės – proto ribose – suteikia veidui atvirą draugišką išraišką. Susijaudinusią būseną patvirtina ir raumenų judesiai skruostuose.

Žinoma, jei savo kelyje sutikote tokį, kurio akys išsprogusios, žandikaulis atvėpęs, šnervės putoja – tai jau nieko gero nežada. Tačiau jei vyras klauso moters su lygiais antakiais ir ramiomis, vos primerktomis akimis, tai nėra geras ženklas: greičiausiai jam yra neįdomu.

Pagal komandą „ramiai“. Jei vyras stovi ramiai, ištiesinęs pečius, įtraukęs pilvą, jis stengiasi pasirodyti visame gražume. Jei jis palinksta šiek tiek į priekį, kad išgirstų kalbančią moterį, tai dvigubai geras ženklas.

Kojos pečių plotyje. Tai ne kvailas auklėjimas, bet seksualinio prieraišumo ženklas. Ir tai nepriklauso nuo to, ar stovi žmogus, ar ne. Vyrams patinka sėdėti plačiai išskėtus kojas: tokiu būdu tartum norėdami parodyti damai, ką jis turi. Gerai, jei tuo momentu jis apsivilkęs kelnes arba džinsus! Ir atvirkščiai: moteris, kuri nenori jokių intymių santykių su vyru, suglaus arba sukryžiuos kojas.

Žaidimas su drabužiais. Vyrui tai – kaklaraiščio taisymas, su slaptu noru, kad jūs jį išvystumėte. Taip pat jis gali šukuoti plaukus, patampyti švarką, patikrinti kišenes. O štai kada vyras žaidžia su saga ant savo švarko, greičiausiai jis nervinasi ir tuo pat metu demonstruoja pasąmoningą norą nusirengti prieš jus. Kita stadija – švarko nusivilkimas ir rankų padėjimas ant klubų. Jei vyras visą tai padarė, jis jau mato jūsų batelius šalia savo lovos.

Žaidimas su plaukais. Norėdama parodyti savo simpatiją, moteris atlieka judesius galva, atmesdama plaukus nuo veido, ypač jei jie ilgi.Taip pat pramogai ji plaukus gali nubraukti ranka. Tokie patys signalai yra siunčiami aplaižant lūpas. Beje, vyrams taip pat patinka gražintis: moteris gali nesunkiai suskaičiuoti, kiek kartų pokalbio metu jis perbraukė per plaukus ar juos suveldavo.

Vujarizmas. Vyras atvirai leidžia suprasti, kad apžiūri moters figūrą, sustodamas akimis ant pačių simpatiškiausių jos dalių. Tiesa, jis jau automatiškai nuskanavo jūsų figūrą pačią pirmąją sekundę, kai tik jus pamatė. Dabar jam svarbiausiai, kad jūs suvoktumėte, kad jis jus apžiūri kaip seksualinę partnerę.

Kojų sukryžiavimas. Jei jūsų pašnekovo bato nosys yra atsuktos į jūsų pusę, jis arba ji yra suinteresuoti jumis. Atsukdami sulenktą kelią į tą žmogų, kuris jus domina, jūs taip pat demonstruojate bendravimo laisvę. Ypač gundanti poza yra, kai moteris sėdi, sulenkus kojas po savimi, ir apnuoginus kelius: tai tik paliudija, kad ji kviečia vyrą imtis ryžtingų veiksmų.

Žaidimas su cilindro formos daiktais. Kaip vyras, taip ir moteris susijaudinę būtinai ras bokalą arba stiklinę, kad ir šakutę, kurią vis glostys ir trins pirštais. Vyrams cilindro formos daiktai primena moters krūtis, moterims – vyrišką pasididžiavimą. Moters riešas visuomet laikomas viena iš erogeninių zonų. Kai moteriai patinka vyras, jis stengsis laikyti delnus ir riešus taip, kad šie patektų į jo akiratį.

Prisilietimas prie veido. Jei pašnekovas yra suinteresuotas, jis dažnai liesis prie savo smakro, ausų ir skruostų. Tai nereiškia, kaip daugelis mano, kad žmogus nesąmoningai ima meluoti. Tai nervinė ir autoerotiškų veiksmų kombinacija. Kai mums kažkas patinka, mūsų oda lūpų ir apatinėje veido dalyje tampa labai jautri stimuliacijai. Jei jūs rūkote, įtraukinėsite dūmą vis dažniau. Jei jūs geriate, dažnai gurkšnosite. Jūs liesitės prie lūpų, jums tai patiks, ir tuo pačiu taip mestelėsite užuominą kitam žmogui, kad norite jo ar jos bučinio.

Palydinti ranka. Jei vyras laiko jus už alkūnės arba už peties, tai geras ženklas. Visų pirma, tai mandagus būdas pervesti per spūstį. Visų antra, taip jis įsitikina, kad jūs nepasimesite. Trečia, tai atbaidys kitus vyrus, kadangi jūs jau turite savo palydovą... Žodžiu, tai teigiamas gestas.

Jis siūlo jums megztinį ar švarką. Nedaugelis vyrų būtų laimingi, jei mergina grįžtų iš vakarėlio su svetimu švarku. Net ir tuo atveju, jei ji mirtinai peršaltų. Vyras duoda savo švarką ar megztinį, kadangi tai yra apginantis, seksualus ir savininkiškas gestas. Jis sako „kas mano, tas ir tavo“ (ir atvirkščiai). Iš pradžių tas daiktas kvepia juo, po to jis kvepia ir jumis. Ir, galų gale, vyras turi priežastį atsirasti horizonte prieš jus dar kartelį – bent jau tam, kad atsiimtų savo nuosavybę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras