15 geriausių vietų susipažinti

 
Vis dar esate vieniši, ir sukate galvą, kur galima būtų susipažinti su svajonių vaikinu (mergina)? Mes pateiksime 15vietų, kuriose didžiausia tikimybė su kuo nors susipažinti.

Baras

Tai – bene seniausia vieta, kur žmonės susipažįsta. O ar gali būti kitaip: išgėrus vieną kitą bokalėlį, ir drąsos, ir kalbos atsiranda.

Prekybos centras

Taip, taip, čia tikrai galima susipažinti! Pavyzdžiui, jei mėgstate knygas, tikėtina, kad knygyne sutiksite tokį pat pomėgį turintį žmogų.

Internetas

Yra begalė internetinių pažinčių svetainių, kur galite rasti tikrai įdomių žmonių. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – niekada nežinosite, su kuo iš tiesų bendraujate.

Bažnyčia

Tai – vieta, kur galite sutikti tikrai religingą žmogų. Galbūt būtent to ir ieškote?

Universitetas

Čia, tikėtina, sutiksite bendraminčių ir panašių tikslų siekiančių žmonių.

Draugų pasibuvimai

Gana dažnai susipažįstama „per draugus“. Puiku – galėsite draugų išsiklausinėti apie patinkantį asmenį, bet, kita vertus, draugai gali papasakoti ir apie Jus, o kartais nesinori, kad apie Jus žinotų tam tikrus dalykus.

Sporto klubas

Sporto klube susirenka nemažai vienišų vyrų bei moterų, tik spėkit rinktis!

Darbas

Sunku patikėti, bet didelė dalis tarnybinių romanų baigiasi vedybomis. Taigi, jau seniai galvojate užkalbinti simpatišką kolegą?

Kelionė

Net jie nusprendėte keliauti vieni, tikėtina, kad su kuo nors susipažinsite.  Seniau buvo sakoma, kad „santykiai, prasidedantys kelionėje, greitai baigiasi“, tačiau juk dabar XXI amžius, ir mes nebetikime prietarais, ar ne?

Parkas

Jei išeinate pasivaikščioti su šunimi, tikėtina, kad  sutiksite ir daugiau šunų. Kas žino, kas bus to šuns šeimininkas?

Poliklinika

Galite susipažinti net ir laukiant eilėje pas gydytoją – čia susirenka tikrai ne tik pensininkai. Kitas variantas – tapdami kraujo donoru, taip pat galite susipažinti su žmonėmis, kuriems nėra svetimas noras padėti kitiems.

Vestuvės

Nesiraukykite, jei koks tolimas giminaitis Jus pakvietė į vestuves. Labai dažnai poros susipažįsta būtent kitų vestuvėse, tad gal pasiseks ir Jums?

Šokių pamokos

Pasirinkite tokius šokius, kurie šokami poromis. Paprastai neturint partnerio jis „paskiriamas“. Kas žino, gal Jums jis (ji) patiks?

Muziejus ar paroda

Žinoma, čia nėra ko eiti, jei Jums tai atrodo nuobodu. Tačiau, jei jaučiate norą nueiti į parodą ar muziejų, – drąsiai darykite tai ir vieni, tikėtina, kad susipažinsite su tokį pat pomėgį  turinčiu asmeniu.

Koncertas

Jei koncertuoja Jūsų mėgstama grupė, galite apsilankyti ten ir vieni – juk einate pasiklausyti mėgstamų atlikėjų, ar ne?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras