15 įdomių faktų apie bučinius

 
Jis tvirtai priglaudė mane prie savo krūtinės, mūsų akys susitiko, kūnai susiliejo ir aš pajutau Jo bučinio ištroškusias lūpas prie savųjų...

Ėmiau giliai kvėpuoti, žvelgiau į nuostabias Jo akis ir pajutau Jo karštų lūpų prisilietimą prie savųjų... Tas bučinys mane varė iš proto. Aš norėjau pakilti, norėjau sustabdyti laiką. Manyje susikaupė tiek daug emocijų, tiek jausmų. Juk mane bučiavo tas, kurio slapta troškau ištisą amžinybę.

Pažįstamas jausmas? Kasdienybė? O gal tik retkarčiais aplankantis sapnas? Šiandien norime Jums pateikti kelis itin įdomius faktus apie...bučinį! Kas gi vyksta mūsų kūnuose, kad visiems iki vieno taip patinka bučiuotis? Pradedam!

1. Bučinių diena visame pasaulyje švenčiama birželio 6-ąją dieną.

2. Bučinio metu mūsų kūne atsilaisvinantis adrenalinas kelia kraujospūdį, pagerina audinių aprūpinimą krauju.

3. Į kraują išsiskyręs adrenalinas suteikia mums energijos, pagerina tonusą.

4. Vidutiniškai per savo gyvenimą, bučiniams žmogus sunaudoja 336 valandas, arba dvi savaite,  arba, dar kitaip tariant, 20160 minučių.

5. Per vieną bučinį (jei jis truks apie minutę) galite atsikratyti net iki 12 kcal. Mokslininkai apskaičiavo, jog jei kiekvieną dieną bučiuositės po tris minutes, per metus atsikratysite trijų kilogramų! Kaip Jums tokia dieta?

6. 54% merginų (18-24) prisipažino, jog bent kartą yra bandžiusios bučiuotis su kita mergaite.

7. Statistika rodo, jog moteris, iki savo vestuvių, vidutiniškai pasibučiuoja su 29 partneriais.

8. Prancūziško bučinio metu dirba net 34 veido raumenys (kai šypsomės, vos 17). Puiki gimnastika, tiesa.

9. Bučinys – puikus vaistas nuo streso ir depresijos.

10. 65% žmonių per bučinį pakreipia galvą į dešinę pusę.

11. Taip, kaip pasaulyje nėra dviejų vienodų snaigių, taip nėra ir vienodų lūpų, kurios bučiuotų taip pat. Tad visi bučiniai yra absoliučiai skirtingi.

12. 70% žmonių, prancūziško bučinio metu užmerkia akis.

13. 40% vyriškių lytiškai susijaudina prancūziško bučinio metu.

14. Reguliariai besibučiuojantys išvengia ėduonies.

15. Vyrai, kurie išeidami į darbą, pabučiuoja savo žmonas, gyvena penkis metus ilgiau nei tie, kurie išeidami nepasibučiuoja.

O dabar visos prieikime prie savo mylimojo, apglėbkime jį rankomis, prigluskime prie krūtinės ir švelniai palieskime jo lūpas savosiomis...

Juk bučinys – tai tikros meilės išraiška, tai dviejų sielų muzika, tai galimybė sudeginti nereikalingas kalorijas ir pamankštinti veido raumenis.

Bučiuokitės į sveikatą!

Gerda Zemenskaitė

 
Komentarai
Naujas komentaras