19 metų Niujorko universiteto studentė tapo „pėdų prostitute“

 
1 komentaras
Olivija, atsisakiusi pateikti savo pavardę, teigė, kad vyrai už jos kojų pirštus siūlo nuo 500 iki 800 dolerių per savaitę. Jos teigimu, viskas prasidėjo nuo to, kai ji perskaitė skelbimą, kuriame buvo nurodyta, kad reikalingos 18-30 metų merginos, turinčios gražias pėdas.

Olivija sakė, kad nepraėjus nė keturioms valandoms po to,  kai ji atsakė į skelbimą,  su ja susisiekė ir liepė pasidaryti pedikiūrą, apsirengti suknelę, kuria puoštųsi eidama į klubą bei atvykti į Midtauno spa.

Vieta, į kurią  atvyko Olivija, priminė bordelį. Fojė stoviniavo dar apie 30 merginų, apsitempusių korsetais bei avinčių 12 cm aukštakulnius, visos jos kalbėjo angliškai.

Olivija ir kitos merginos buvo kviečiamos į mažesnį kambarį apklausai.  Merginos buvo prašomos parodyti savo pėdas, ir iš visų merginų buvo atrinkta tik 10 (labiausiai vertinamos mažos pėdutės). Vėliau pasirodė vyrai,  kurių kiekvienas, išsirinkęs patinkančią merginą,  kvietėsi į masažo kambarį.

Vyras, kuris išsirinko Oliviją, nusivedė ją į masažo kambarį, ir, čiulpdamas jos kojų pirštus, nuolat klausinėjo, ar ji jaučiasi gerai, kai jis tą daro.

Jis dejavo tai darydamas, tačiau drabužių nenusirengė. Kai jis tai baigė, sumokėjo Olivijai, ir išėjo į fojė išsirinkti kitą merginą.

Šis Olivijos „darbas“ truko 40 minučių, per kurias ji užsidirbo 200 dolerių.

Dauguma merginų tuos pačius klientus „aptarnauja“ ne po vieną sykį, ir pati Olivija teiga, kad tai mielai padarytų  dar  kartą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Oi zinau sita peduciu priklausomybe labai gerai. Nuo kiekvienu patraukliu moters pedu susijaudinu labai stipriai
Naujas komentaras