2050 metai: seksas ir santuoka su robotais

 
21 komentarai
Intelektualus mokslininkas, Mastrichto universiteto profesorius Deividas Levy prognozuoja, jog 2050 metais bus įteisintos santuokos su robotais.

Mokslininko teigimu, robotai išvaizda taps vis panašesni į žmones, jie turės asmenybes, tad bus nesunku šiuos pamilti. Taps įprasta mylėtis  ir net susituokti su robotu.

Deividas Levy sako, jog psichologai jau yra išsiaiškinę pagrindines priežastis, dėl ko žmonės įsimyli ir beveik viską galima pritaikyti robotams. Pavyzdžiui, vienas dalykų, priverčiančių žmones pamilti, yra asmenybių ir išsilavinimo panašumai – tai suprogramuojama. Kartais simpatiją pajusti padeda kito asmens dėmesys – tai irgi galima suprogramuoti.

Yra nuomonių, kad seksas su robotais paplis jau po penkerių metų.

„Visko gali būti, juk sekso lėlės – robotai jau pardavinėjami. Tai reiškia, jog technologija – jau čia, tereikia ją ištobulinti“,- sako mokslininkas.

Anot prognozės autoriaus, nekyla klausimo, ar tai įvyks. Vienintelis neaiškumas – kada tiksliai robotai taps mūsų gyvenimo dalimi.

Deividas Levy  prognozuoja, jog Masačusetsas (JAV) bus pirmoji valstija pasaulyje, legalizuosianti santuokas su robotais.

Pagrindinis žmogaus-roboto santuokos privalumas tas, kad tai išgelbsti ir laimingesniais padaro negalinčius susikurti santykių žmones. Vieni yra per drovūs, pernelyg nepasitiki savimi, kiti – dideli savanaudžiai ar negali to padaryti dėl savo išvaizdos. Tokiems žmonėms robotai bus tarsi išsigelbėjimas.

Beje, teigiama, jog robotai gali padėti pažaboti net seksualinius nusikaltimus. Žinoma, dar neištirta, ar poreikius patenkinantis robotas sumenkintų, ar padidintų pedofilų poreikį prievartauti vaikus. Visa tai tiriama, tačiau tikimasi atrasti teigiamų šio išradimo bruožų mažinant nusikalstamumą.

Robotai gali sumažinti ir prostituciją bei dėl jos kylančias santuokines problemas. Žinoma, gali būti, kad partneris pavydės sekso su robotu ir nepriims to. Tačiau bus šeimų, kurios noriai įsileis šį išradimą į miegamąjį. Pavyzdžiui, vietoj “Mielasis, ne šiandien – man skauda galvą”, gali nuskambėti “Mielasis, man skauda galvą, gal šįvakar pasinaudok robotu?”.

Ar pasitvirtins ši prognozė jau 2050 metais? Balsuokite čia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (21)
svajone
as irgi noreciau sexy merginos robotes 17m isvaizdos ;)
Zmones - uzknisa.. Ypac mergos :)))
Kam jau taip reikia tų robotų gali ir dar pripučiama lėlė ant kompo uzsidet
Dabartinei kartai tikrai robotas neatstos žmogaus, tačiau esu visiškai įsitikinęs, kad augančiai kartai tai bus kasdienybė. Jua dabar nuo kompo nenulipa...
blm kokia nesamone,kvailyste... kur ritasi pasaulis,su metalo gabalu myletis,nekalbu apie vestuves... cia ne mokslininkai o kvailiai kazkokie. nko nera malonesnio kaip myletis su tikra asmenybe,o ne kazkokiu metaliniu poreikiutenkintoju
ne nu visai jau isprotet baigia, jokio metalo gabalo i savo miegamaji neissileisciau. Aju geriau kunas ir kraujas nei metalo gabalas, padengtas plastiku fuiiii.
pritariu erniui
jei koks sexi robotas gyvena kartu....nereikia jokiu vyru....veeee
tai ne...bet jei kaip ikras kad gali pasirinkti isvaizda, tau waw! as uz! noriu grazaus sexy roboto!!!!:D
kzkoks absurdas!!
Galetu tokie robotai daryt valgyt, va tada tai butu is ju naudos, tiek laiko susitaupytu
Nesamone krc :D
nesamone
ir kur ritasi pasaulis..
Totali nesąmonė čia bus :( Sunaikins žmoniją tie visi robotai bobotai :D
o ten geras balsavimas padarytas ir kitos prognozes idomios... kaip zmones speja surint
pritariu erniui... bet jėga, robotai-sekso lėlės ;DDD nereiktų ieškotis jokio ten žmogaus santykiams, nusiperki robotą ir wsio:)
Oh, visai neblogai butu. Zmones uzknisa.
jaučiu tuoj patys tapsim robotais.
zmones ne tobuleja, o degraduoja ir kuo toliau tuo sparciau
Naujas komentaras