25 priežastys bučiuotis

 
1 komentaras
Ar žinote, kad vasarą žmonės bučiuojasi tris kartus dažniau, nei kitais metų laikais. Vidutiniškai per visą savo gyvenimą žmogus bučiuojasi tik dvi savaites. O štai 25 argumentai, kodėl bučiuotis reikia ir tai yra naudinga – darykite tai dažniau!

Bučinys romantikui

Vokiečių mokslininkai įrodė, kad bučinys teigiamai veikia žmogaus nuotaiką. Užtenka tik 20 sekundžių rytinio bučinio, kad romantinė nuotaika lydėtų visą dieną.

Bučinys ir lieknėjimas

Nekaltas bučinys į skruostą sudegina penkias kalorijas. Aistringo bučinio metu jūs galite sudeginti net 30 kalorijų! Meskite į šoną visas dietas ir pradėkite bučiuotis!

Bučinys imunitetui

Mėgstantys bučiuotis žymiai rečiau kreipiasi į gydytojus. Tai susiję su tuo, kad bučinio metu mūsų organizme gaminasi neuropeptidai, kurie naikina įvairias bakterijas ir virusus. Bučiuokite ir stiprinkite imunitetą.

Energetinis bučinys

Senovės Japonijoje buvo manoma, kad bučinys atneša naudą žmogaus sveikatai. Tarkim, jis sugeba pakrauti teigiama energija tiek moterį, tiek ir vyrą. Beje, būtent japonai pradėjo naudoti „sepuną“ – glamonių meną, liežuvio ir bučinių pagalba. Sepuno techniką sudaro labai daug bučinių tipų (bučinių lietus, ugnies, dvasios bučinys ir kt.)

Norų bučinys

Seksologai tvirtina, kad bučinys su liežuvio pagalba sujaudina 70 proc. vyrų seksualinius poreikius. Be to, žmogaus seilėje yra fermentas androsteronas. Jis skatina seksualinį norą tiek moterims, tiek ir vyrams.

Optimistinis bučinys

Britanijos psichologai ištyrė, kad mėgėjai bučiuotis dažniau save laiko optimistais, jie pasitiki savo jėgomis, o taip žymiai greičiau pasiekia profesinės ir asmeninės sėkmės.

Bučinys prieš kariesą

Ilgas bučinys žymiai geriau nei kramtomoji guma normalizuoja rūgštingumą burnos ertmėje. Kiekvieną kartą bučiuojantis po valgio, jūs sumažinate karieso atsiradimo tikimybę.

Adrenalino bučinys

Aistringas bučinys iššaukia smegenyse tokias pačias chemines reakcijas, kaip ir šuolis su parašiutu arba šaudymas. Bučinio metu kraujyje išsiskiria adrenalinas, ir tai skatina fizinį bei protinį aktyvumą. Užsiimkite meile, o ne kariaukite!

Bučinys nuo skausmo

Mylimo žmogaus bučiniai gali veikti kaip nuskausminamieji, kurie 200 kartų stipresni nei morfijus. Todėl, jei jums skauda galvą, paprasčiausiai pasibučiuokite.

Tylos bučinys

Geriausias būdas priversti kitą žmogų užtilti – pabučiuoti jį. O bučinių dėka galima išvengti pykčių ir nemalonių santykių aiškinimosi.

Šeimyninis bučinys

Kaip teigia statistika, 40 proc. šeimyninių porų prancūzišką bučinį laiko pagrindine meilės apraiška. Psichologai tikina, kad gilus bučinys – tai užtikrintas emocinis užtaisas, kuris yra geriausia profilaktika nuo skyrybų.

Bučinys ilgai gyvenantiems

Amerikiečių mokslininkai atliko tyrimą, kurio metu išsiaiškino, kad tie, kurie daug bučiuojasi, gyvena vidutiniškai penkis metus ilgiau, nei tie, kurie bučiniams neskiria dėmesio.

Bučinys prieš alergiją

Japonų medikai tvirtina, kad bučinys mažina organizme gistamino gaminimą, kuris dažniausiai iššaukia šienligę. O jei norite gauti skiepų nuo šios ligos, reikia bučiuotis be perstojo apie 30 minučių, grojant gerai muzikai.

Froido bučinys

Psichoanalizės pradininkas Zigmundas Froidas bučinį laikė lytiniu iškrypimu. Norite patikrinti jo teoriją? Bučiuokitės dažniau.

Orgazmas nuo bučinių

94 proc. moterų patiria seksualinį malonumą nuo bučinių. O kai kurios jo pagalba netgi pajunta orgazmą. Šis fenomenas aptinkamas pas 1-2 proc. moterų. Ir netgi jei jūs nesate šiame sąraše, bučiuokitės ir mėgaukitės pačiu procesu.

Širdies bučiniai

Bučinys – puiki treniruotė širdies ir kraujagyslių sistemai. Būtent bučinio metu pas žmogų padažnėja pulsas – iki 150-180 dūžių per minutę moterims ir iki 110-120 dūžių vyrams. Todėl bučiniai padeda išvengti šio pobūdžio ligų ir pagerina kraujotaką.

Bučiniai nuo streso

Amerikiečių psichologai tvirtina, kad bučinys labai svarbus ritualas bet kokio žmogaus gyvenime. Mylimo žmogaus bučinys – geriausia priemonė nuo streso ir depresijos.

Bučiniai nuo virusų

Australijos mokslininkai rado didelį kiekį natūralių antibiotikų žmogaus seilėse. Bučinio metu jie patenka į kito žmogaus organizmą ir veikia priešuždegimiškai.

Protingi bučiniai

Aistringas bučinys, jei jis trunka ilgiau nei minutę, padidina žmogaus pulsą. Rezultate pagerėja kraujotaka, taigi, paduodama daugiau deguonies į galvos smegenis. Mąstymo procesai greitėja, padidėja dėmesio koncentracija, pagerėja atminties kokybė. Todėl, jei sugalvojote išmokti užsienio kalbą, nepraleiskite ir aistringų bučinių pamokų.

Dvasinis bučinys

Psichologų nuomone, bučinys yra būtinas dvasinei pusiausvyrai palaikyti. O moterims nuo 20 iki 30 metų būtina bučiuotis dėl to, kad jaustų harmoniją tarp vidinio ir išorinio pasaulių. Jei neįeinate į šį amžiaus diapazoną, bučiniai taip pat nėra draudžiami.

Bučiniai iš plaučių

Bučiniai saugoja nuo įvairių plaučių susirgimų. Tai vyksta dėl to, kad bučinio metu plaučiai pradeda efektyviau ir greičiau dirbti. Vietoj įprastų 20 įkvėpimų per minutę, žmogus bučinio metu įkvepia 60 kartų. Ir tuo pačiu pravalo savo plaučius.

Merlyn bučinys

Merlyn Monroe tvirtino, kad protinga mergina bučiuoja, bet ne myli, ir tai geriausias būdas užkariauti bet kurio džentelmeno širdį. Merlyn žinojo vyrų ir bučinių prigimtį. Todėl jei norite užkariauti tikrą džentelmeną, pabučiuokite jį.

Bučinys nuo raukšlių

Bučinio metu veikia nuo 29 iki 34 veido raumenų, kai kurie kitais atvejais nedirba. Tokia veido mankšta veikia kaip profilaktikos priemonė nuo raukšlių.

Finansinis bučinys

Sociologų apklausos parodė, kad vyrai, kurie kasdien bučiuoja savo žmonas išeidami į darbą, uždirba žymiai daugiau, nei tie, kurie to nedaro. Įdomu, kodėl tai galioja tik vyrams?

Bučinys ir jausmai

Bučinys – tai, ko gero, geriausias būdas išreikšti savo jausmus kitam žmogui. Todėl, jei norite prisipažinti meilėje, pabučiuokite savo išrinktąjį. Ir bučinys pasakys viską apie jūsų jausmus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Išvada : bučiuotis reikia dažnai ir daug!! :)))
Naujas komentaras