3 feromonai, kuriuos privalo išbandyti kiekvienas vyras

pora-5050d4345c95a.jpg
 
Šiais laikais feromonai tampa vis populiaresni tarp vyrų – tiek jaunuolių, tiek vyresnio amžiaus džentelmenų. To priežastis – akivaizdus šios cheminės medžiagos efektyvumas.

Feromonai – tai visų gyvų organizmų išskiriamos cheminės medžiagos, kurios perduoda informaciją kitiems tos pačios rūšies atstovams.

Žinoma, rinkoje parduodami feromonai nėra “ištraukiami” iš gyvūnų ar žmonių. Vietoje to jie sukuriami laboratorijoje, tačiau turi lygiai tokį patį efektą, o dažnai ir stipresnį. Tačiau koks gi tas efektas?

Kaip ir minėta, feromonus natūraliai išskiria visi gyviai. Tai gamtos padovanota galimybė perteikti informaciją kitiems apie save. Vieni feromonai gali priversti kitos lyties atstovą nesąmoningai pajusti jums potraukį. Kiti feromonai priverčia žmones pajusti jums nuolankumą, pagarbą. Treti feromonai gali netgi bauginti, sukelti baimės jausmą. Visa tai vyksta mūsų pasąmonėje. Žinoma, tai nereiškia, kad moterys ims nesivaldydamos pulti jums ant kaklo, vos tik pro jas praeisite pasikvepinę feromonu, tačiau jos jaus tokį arba panašų norą. O tai jau pranašumas.

Taigi, šiame straipsnyje apžvelgsime 3 feromonus, kurie kiekvienas atlieka skirtingą funkciją ir šiuo metu yra populiariausi rinkoje.

Wolf, by Liquid Alchemy Labs. Šis feromonas nėra tas, kurį rinktumėtės, jei norėtumėte suvilioti moterį. Jis skirtas ne tam. Savo koncentracijoje jis laiko stiprų lyderio, laimėtojo, vyriško vyro užtaisą. Šis feromonas rekomenduojamas tiems, kurie nori padaryti įspūdi darbdaviui, viršininkui ar kolegoms. Taip pat tinka, kai reikia pakelti savo statusą ir įgauti pagarbos iš aplinkinių, draugų ar nepažįstamų grupėje. Pasitepę Wolf feromonu, jūs automatiškai įgausite išskirtinumo bet kokioje kompanijoje. Taip pat jis suteikia pasitikėjimo, nuolankumo jausmą. Tai ypač svarbu darbo pokalbyje, verslo susitikime ir panašiai. Rinkitės Wolf, kai norite išskirti save iš minios ir parodyti, kad esate tikras vilkas.

Alpha Moschio, by Alpha Dream Pheromone. Pats stipriausias ir efektyviausias meilės eliksyras Žemėje. Savo stipria koncentracija jis tikrai pakreips kiekvienos moters žvilgsnį į jūsų pusę –  beliks pasakyti “labas”. Alpha Moschio žymus tuo, kad kai kurios moterys tvirtino esančios netgi įbaugintos šio feromono keliamo poveikio. Jos tampa sunkiai mąstančios, per daug pasitikinčios kylančiais instinktais, o ne sveiku protu. Tai, žinoma, moteris gąsdina, todėl vertėtų šį feromoną naudoti atsargiai.

Glace, by Alpha Dream Pheromone. Socialinis feromonas, puikiai tinka susibūrimams, vakarėliams, kompanijoms. Šis feromonas pavers jus pačia įdomiausia, labiausiai intriguojančia asmenybe kambaryje. Žmonės aplink jus ims šnekėti nesustodami ir bus be galo sudominti to, ką turite pasakyti jūs. Jei iš prigimties esate drovus, Glace feromonas tikrai pradės pramušti ledus. Tapsite labiau savimi pasitikintis, drąsus ir visų dėmesio centre.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras