3 priežastys kodėl turėtum nekreipti dėmesio į kitų nuomonę

getty_182083372_111125.jpg
 
Kažkada vokiečių filosofas Friedrichas Nietzsche ištarė garsiąją frazę - „kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresniais“. Bėgant metams, ši frazė buvo įvairiai interpretuojama, bet viena yra aišku - pasiduoti, nors kartais ir yra labai sunku, tikrai negalima.

Kai kurie žmonės yra pavydūs ir specialiai kuria įvairias intrigas, kad kitam nesisektų. Dar kiti mėgsta „pamokyti“ tuos, kurie kažką daro kitaip - juk taip negalima daryti!

Išvada paprasta - žmonės mėgsta kištis į kitų gyvenimus savo pamokymais. Kai kurie net specialiai stengiasi, kad tik kitam nepasisektų, nors priežasties, kodėl to siekia, net nežino.

Šiandien pristatome tris priežastis, kodėl neturėtum kreipti dėmesio į kitų nuomonę. Gali pasirodyti, kad šia tema šneka visi, todėl ji tapo jau nebeaktuali (juk visi ir taip nekreipia dėmesio į kitų nuomonę!). Bet vis dar atsiranda tokių žmonių, kuriems kitų nuomonė rūpi. Perskaičius šias priežastis, turėtų viskas pasikeisti.

Tai - TAVO GYVENIMAS

Dažnai žmonės taip bijo pasielgti spontaniškai ir daryti tai, ką iš tiesų nori daryti. Galbūt kylančios mintys ir idėjos atrodo kvailos, tačiau ar verta jų atsisakyti? Tikrai ne.

Tai - tavo gyvenimas. Tu esi savo gyvenimo šeimininkas. Iki pilnametystės mus auklėjo tėvai, o vėliau mes išėjome į gyvenimą. Ir toliau turėtume gyventi vieni, be jokių pašalinių žmonių įsikišimo. Net ir tėvai neturėtų labai aktyviai brautis į jau suaugusio vaiko gyvenimą. 

Neleisk, kad kiti žmonės valdytų tavo gyvenimą. Gyvenk taip, kaip tu nori. Daryk tai, ką tu nori. Svarbiausia - neskriausk brangių ir tau artimų žmonių. Ir nesiklausyk, ką kalba kiti apie tave - tai nėra reikšminga.

Ne visiems įdomu, kaip tu gyveni

Šiais laikais socialiniai tinklai labai populiarūs. Visi dalinasi svarbiomis gyvenimo akimirkomis su kitais. Bet ar kitiems iš tiesų rūpi, kas ir kaip gyvena? Tikrai ne.

Tikrai ne visiems įdomu, kaip tu gyveni. Greičiausiai buvę klasės draugai tik per miglą tave atsimena. Tavo tėvų kaimyno teta tikrai nėra susirūpinusi dėl tavo ribotų karjeros galimybių naujame darbe. Kiekvieno tavo gyvenimo žingsnio niekas neseka, todėl tau nereikėtų nerimauti, kad visi sužinos, kad tau šiuo metu labai nesiseka.

Socialiniai tinklai yra viena didelė iliuzija, kurią kuriame taip, kaip mes norime. Kiekvienas galime publikuoti savo pačias geriausias nuotraukas, tačiau tik maža dalis žinos, kas iš tiesų vyksta tavo gyvenime. Ir, tiesą sakant, visi turi pakankamai savų reikalų, todėl dažnam net nėra laiko sekti, kas vyksta kitų gyvenimuose. Todėl turi atsipalaiduoti ir gyventi savo gyvenimą, kaip tai daro kiti.

Kitų nuomonė trukdo siekti laimės

Paklausk savęs, ko tu iš tiesų nori. Ar tu dabar jautiesi laimingas? Greičiausiai norėtum ką nors keisti savo gyvenime, tačiau bijai. Tave labiau gąsdina ne mintis kažko imtis ir išbandyti, bet kitų žmonių nuomonė.

Galbūt tu nori pakeisti darbą, tačiau žinai, kad aplinkiniai nesupras tokio tavo sprendimo ir pasakys, kad kvailai elgiesi. Norėtum daugiau keliauti, tačiau (kaip tyčia!) aplinkiniai tik kalba, kad kelionės daug kainuoja, o keliauti vienam yra tikra beprotybė. 

Turi gyventi taip, kaip tu nori. Galbūt kai kurie tavo priimti sprendimai nebus patys geriausi, tačiau reikia bent pabandyti. Niekada savęs nenuvertink ir nė negalvok, ką pasakys kiti. Tu esi savo likimo kalvis, todėl tu sprendi, kaip nugyvensi rytdieną.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras