31 metų amžiaus vyras susitikinėja su trigubai vyresne močiute

 
Meilei amžius nesvarbu – byloja visiems gerai žinoma liaudies patarlė. Nors ženkliai vyresnius mylimuosius sau į poras paprastai renkasi merginos, teigdamos, kad vyresnis vyras turi daugiau gyvenimiškos patirties, yra subrendęs ir nepaviršutiniškai žvelgia į gyvenimą. Tačiau šiomis dienomis ir jauni vyrai ne retai susižavi gerokai už save vyresnėmis damomis.

Taip atsitiko ir 31 – erių metų jaunam vyrui, susižavėjusiam 91 – ąjį gimtadienį atšventusia močiute. Sakote, jog tai tik linksmas pokštas, kuriuo siekiama atkreipti į save žiniasklaidos dėmesį ir pasiekti populiarumo viršūnę? Smarkiai klystate, nepaisant milžiniško metų skirtumo, pora nuoširdžiai myli ir brangina vienas kitą.

Nuostabą kelianti porelė pirmą kartą susitiko 2009 metais knygyne, kuriame Mardžė dirbo. Prieš susipažįstant su esamu vaikinu, moteris vieniša buvo net 37 metus. Išsiskyrusi su vyru apie naujus santykius moteris ilgą laiką negalvojo. Nepaisant visko, energingoji močiutė nusprendė eiti į pasimatymą su į anūkus tinkančiu jaunuoliu ir iš naujo patirti meilės džiaugsmus.

Mardžė nevengia atvirauti ir apie lovos reikalus. Moteris teigia, kad lytiniai santykiai nepakartojami, abu su mylimuoju nenustoja stebinti vienas kito. Kompleksuoti dėl netobulų kūno linijų ar formą praradusios krūtinės moteris nėra linkusi. Teigia, kad natūralus, plastinių operacijų nepakoreguotas kūnas – gražiausia gamtos dovana. Pastarajai nuomonei su didžiausiu entuziazmu pritaria ir moters mylimasis. Todėl ji nevengia pasipuošti ir seksualiais apatiniais, pamaloninsiančiais mylimojo akis. Tokios drąsos ir pozityvaus požiūrio bei visokeriopos ištvermės jai galima tik pavydėti.

Smalsu, koks vyro šeimos požiūris į draugystę su trigubai vyresne moterimi? Nors vaikino mama už būsimą marčią jaunesnė kone perpus, tačiau sūnaus santykius su Mardže vertina teigiamai. Svarbiausia, kad niekas šioje situacijoje neliktų įskaudintas – teigia vaikino mama.Tiesa, vaikinas poligaminių santykių šalininkas, mat vyras susitikinėja ne tik su 91 metų amžiaus Mardže, tačiau taip pat ir kiek daugiau negu dvigubai už save vyresne Ana. Panašu, kad damos, turinčios gyvenimiškos patirties ne juokais apsuko jaunuoliui galvą!

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras