5 grubių vyrų tipai

 
20 komentarai
Kai kurie vyrai lovoje keikiasi kaip purvini darbininkai ir netgi priverčia savo drauges kartoti tuos purvinus žodelius. Jiems patinka valdingos pozos, jie vengia bučinių ir glamonių. Kodėl taip būna, kaip su tuo gyventi ir ar galima tai pakeisti?

Kodėl vyrai tampa grubūs tuo momentu, kai iš jų laukiama tik švelnumo? Viena iš priežasčių, kaip bebūtų keista – jausmų proveržis. Vyras gauna per didelį malonumą, todėl jausdamas didelę aistrą nemoka tinkamai jos išreikšti. Pirmoje klasėje nuo emocijų antplūdžio jis tampė mergaites už kasų, o trylikos labai gerai išmoko keiktis. Kitaip tariant, sekso metu jis nežino kitų žodžių. Arba mano, kad lytiniai santykiai yra nešvarus reikalas, todėl čia tinka tik vulgarus leksikonas. Labai paprastas dalykas, pasakyti, kad „man tai nepatinka“. Žymiai sudėtingiau vystyti santykius su tokiu vyru, kuriam seksas ir pyktis yra neišskiriami, o tai gali peraugti ir į tikrą agresiją. Štai labiausiai paplitę grubių vyrų tipai.

1. Sadistas iš prigimties

Ir tai ne filmų personažas, o paprastas žmogelis, naminis tironas, kuriam moteris – paprasčiausiai nėra žmogus. Jis supranta tik vieną santykių tipą: skriausti silpnuosius ir prasmukti pro stipriuosius, remtis artimaisiais. Kartais tai yra patologiška, o kartais tai dvasinė liga, rečiau – šeimyninio auklėjimo produktas, atsiradęs iš kartos į kartą augant prie agresijos ir žeminimo. Piktnaudžiavimas ir prievarta sekse – tik ledkalnio viršūnė.

Ką su tokiu daryti? Perauklėti neįmanoma. Jei labai norisi išsaugoti santykius, reikia priversti sadistą gerbti save, t.y. prievarta įsprausti tarp tokių žmonių, kuriuos jis laiko lygiais su savimi.

2. Sadistas pagal seksualinius poreikius

Toks žmogus nori dominuoti lovoje, jam patinka justi savo galią ir jėgą, jam patinka surištos moterys, antrankiai ir botagėliai. Tačiau už miegamojo durų jis gali būti padorus, protingas ir netgi kuklus žmogus – tik turintis keistus seksualinius poreikius. Apie priežastis kartais negali nuspėti netgi psichologai.

Ką su tokiu daryti? Perauklėti sadisto, deja, praktiškai neįmanoma. Tačiau susitarti – labai paprasta. Esmė ta, kad „valdovai“ su savo „vergais“ aptaria visas detales ir smulkmenas to, kas yra leidžiama. Ir jei tu esi pasirengusi vilktis odinius rūbus ir lenktis prie botagėlio, partneris greičiausiai sutiks dėl bet kokių tavo sąlygų.

3. Šarvuotas raitelis

Vyras, turintis užaštrintas apsaugines reakcijas, vengia bet kokių glamonių ir apkabinimų dėl savo baimės parodyti silpnumą ir tapti pažeidžiamu. Tai tie berniukai, kuriems buvo įkalta į galvas, kad „vyrai neverkia“ ir „negalima elgtis kaip mergiotei“. Greičiausiai už tokio vyro pečių yra nesėkminga santuoka arba romanas, su ne itin malonia moterimi, kuri ilgai su savo pakulniu mindė jam minkštą pilvuką – taigi, dabar reikia pasisaugoti.

Ką su tokiu daryti? Pats palankiausias variantas, kurį galima ištaisyti. Tiesa, gydomas ilgai, jaukinamas kaip laukinis žvėrelis – čia tinka tik švelnumas ir pasitikėjimas, jokio grubumo, jokių aštrių pasisakymų. Tačiau efektas gali tiesiog nustebinti: iš besikandžiojančio žvėrelio jūs turėsite mylintį, švelnų ir labai jautrų vyrą.

4. Traumuotasis

Vyras, kuris keršija moterims už praeities klaidas. Panašus į riterio variantą, tik čia nerasite jokio riteriško kilnumo ir, greičiausiai, gausite tuos spyrius, kuriais jis buvo kažkada apdovanotas. Toks vyras, kaip ir nemylimas vaikas, suformuoja uždarą ratą: kuo blogiau vyras elgiasi, tuo blogiau su juo yra elgiamasi, tuo daugiau priežasčių jis atranda kerštui. Ir pyktis sekso metu – tai tik vienas iš atveju, kai pasireiškia pyktis visiems aplinkiniams.

Ką su tokiu daryti? Jaunystėje toks dar turi šansą „sugrįžti į visuomenę“, tačiau po 30 metų tikrų ir sugalvotų nuoskaudų kamuoliuką gali išmazgyti tik aukštos klasės psichologas.

5. Naratofilas

Naratofilija – seksualinis iškrypimas, kai žmogus susijaudina nuo nešvankių kalbų. Jam paprasčiausiai patinka pačiam keiktis ir klausytis, kaip keikiasi jo partnerė.

Ką su tokiu daryti? Įtikinėti naratofilą nesikeikti – tai tas pats, kaip prašyti katės nemiauksėti. Dievo avinėliu jis vis tiek ne taps – jei tai jus erzina, išsiskirkite... arba išbandykite tai pati. O gal tai patiks ir jums? Seksologai, beje, savo frigidiškoms pacientėms būtent nuo to ir pradeda savo gydymo kursus.

Vietoj išvadų

Gyvenimas miestuose neleidžia žmonėms išreikšti savo agresiją. O naikinimo impulsas nedingsta taip greitai, dažniausiai jis transformuojasi į necenzūrinę kalbą arba agresiją sekso metu. Išeitis iš situacijos galima tik tuomet, jei tai nėra klinikinis ligotos psichikos atvejis. Būtinai užduokite sau klausimą: ką gaunate iš tokių santykių? Ką jūs gaunate taip elgdamiesi sekso metu? Ar tikrai to jums reikia, ar jūs tikrai nuo to nenukenčiate?

Galima tik patarti poroms sukurti atviresnius, patikimesnius santykius, kuriuose jie jausis saugūs, neturės negatyvių jausmų ir emocijų. Taip padėsite vienas kitam išreikšti bet kokius negatyvius impulsus, ir tada leisite sau lovoje elgtis spontaniškai, tačiau žinodami leistinas ribas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (20)
Kam musti tas moteris? Jos ir taip kraujuoja kiekviena menesi.
mano vyras toks,ir man patinka.
mylek kaip dusia, kresk kaip grusia :) kiekvienai moteriskei reik kaili karsti, ts tai tikra tiesa.. as irgi uz
Tas su balta pirštinė-gėjus. Šlykštus, tiesą sakant...
Nu tas su balta pirstine duoda snukin ir krusa mergas kaip triusis. Labai perspektyvus vyrukas. Tokiems priklauso ateitis ir graziausios Lietuvos moterys.
nieko gero
Nu tas su balta pirštine tikras vyras. Tokiam vyrui mergos naktiniame Vilniuje praeit laisvai neduoda - kariasi ant kaklo būriais pačios. Čiotkas vyrukas - nieko nepasakysi.
Na gal ne gaidziai,bet po tokiu vyruku moterys praranda tikejima visa musu gimine
Gaidžiai čia ne vyrai
Geras straipsnis, parase moterims kokiu beprociu reikai vengti. Apsviete kvaileles su tokiais gyvenancias.
5 tipai, kurių gyvenime reikia vengti ir nebus jokių problemų, o ne juos gydyti ir būti mazochoiste jo bokso kriauše ir prievartavimo objektų. Kalės pagimdo tokius atžmogius, neišmoko moterų gerbti paskui tokių sūnūs eina kitiems gyvenimų griauti. Žiniose matosi tokių antžmogių apraiškos kriminalinėse suvestinėse. Aš manau, kad tokius sadistus reikia priverstinai gydyti arba geriausia išsiųsti į akmens anglių ir Urano kasyklas, nes šeimai, meilei, vaikų pradėjimui jie netinkami, kažkokia gamtos anomalija nešanti skausmą moterims, vaikams ir visai žmonijai. Jei su sadistais greit Valstybė tvarkytųsi tai nebūtų tiek išprievartautų moterų, karų, vaikų žudynių, o čia dar rašo, kad juos popinti reikia - marazmas, į dujų kamerą ir utilizuot, kad kitiems gyvenimo negriautų.
Penki freaku etalonai patinkantis visokioms sado mazo narkomanem, kurios sedi pasalpu sk riui prisidirbusios vaiku nuo tokiu urodu. Tevas smurtauja, sunus smurtauja ir eina karta is kartos tokiu barbaru - issigimeliu.
Lietuvoje moterys reikia sviesti, kad tokiu i vyrus nesirinktu, nes savo gyvenima suluosins iskart.
Tokiu tipu vyru isvis reikia vengti, tokie turi buti vieni ir gyvenime net prie prostes neprisiartinti. Tokie vyrai moteru nelaime.
Kokios durnes i jus ziuri forsai netasyti, jadziunes kokios alkases ir narkatos su tokiais gyvena visokios asociales. Tikrai moteriai su aukstuoju, graziai, protingai uzmokesi ji tokio diedo veltui neims. as visada i tokius diedus ziurejau, kaip i gamtos klaida ir moteru nelaime. Atsirado blin verslo klase, durniu, forsu, asocialu, marozu klase, kam tokie gali buti reikalingi, tokie turi mirtinai nusigerti ir nusinarkasinti, kad greiciau kojas uzverstu kol savo buliaus apseklintojo darbo nepadare ir Lietuvoje savo pabaisiuku kartos nepriveise, bet tokie diedai jau nyksta visu moteru laimei, tik kaime tokiu idiotu beliko.
Nacher tokie tipo "vyrai" reikalingi, tokiu vieta kaleime tarp zeku sexo ieskoti. Tokiu nereikia nei pateisinti, o tuo labiau buti ju antra puse, nes tikrai reik but visiskai besmegenei, kad tokio tipo vyrai patiktu arba buti visiska mazochiste.

Skaitom knyga: Robin Norwood "Moterys, kurios myli per stipriai, kai viliesi ir tikiesi, kad jis pasikeis". Paskaitot sia knyga ir durnu vyru i savo gyvenima neisileidziate, nes paskui pilna kriminalinese kronikuose ka sitie isperos daro su moterimis. Aciu Dievui, kad mano vyras, svelnus, jautrus, protingas, aistringas, jis tikras vyras, o ne tokie kur aplink atrodo taip, kad policijai tikm skambink:skustom galvom,su treningais, besikeikiantys, smurtaujantis, su zalingais iprociais. Nuo tokiu brokuotu diedu begti reikia, o ne tapt ju zmonom, o tuolabiau negimdyti nuo tokiu degradu vaiku, nes ir taip pilna LT tokiu reprodukcijos - jaunuju nusikalteliu. Durnas tevelis ir durnas sunelis, tad galvokite pries ka kojas kieciant, yra pilna normaliu vyru. Durnius palikite durnems,
Tokių vyrų dėka dar nors šiek tiek vaikų Lietuvoje gimsta, o tai būtų šakės – per tas bobų meiles ir seiles mūsų nebeliktų. Kaip nesikeiksi, kaip purvini darbininkai, kai aplink vien feministės. Tikriems vyrams patinka valdingos pozos, jie vengia bučinių ir glamonių, nes gyvybę varo tiesiai šviesiai grūda prieš moteriškaičių valią. Būsimi tikri vyrai jau pirmoje klasėje nuo emocijų antplūdžio tampo mergaites už kasų, o trylikos labai gerai išmoko keiktis ir snukin užvažiuoti, o užaugęs nepabūgsta kai kraujas liejasi laisvai. Moterys nori su tokiais gyventi – pačios ant kaklo kariasi. Iš tikro vyro nėra ko laukti tik švelnumo, rinkos ekonomika, konkurencija visgi, o tai nėr vietos skystimėliui. Pačios motinos sūneliams įteigia, kad lytiniai santykiai yra nešvarus reikalas ir nėr ko su bobomis terliotis, todėl čia tinka tik vulgarus leksikonas ir kietas kumštis ir orgazmas garantuotas. Tik grubūs ir fiziški vyrai gali šiais laikais išlikti ir gimine pratęsti – Barborai vaiką užtaisyti.

nezynau kaip jus bet man pasirode kad cia rase nedapisitu serganti negrazi senmerge kuri negavo gero sexo nuo breznevo laiku. blevyzga ier tiek nx net sunervino
tie save labai mylintys vyrai ,mano manymu truputi iskrype
tai veisliniai vyrai – superiniai vyrai, prie kurių jaunos merginos linksta kaip prie medaus. Vaikus nuo jų dėl genų stiprumo pasidaro, o užauginimui susirandą kokį tai kvailą nulėpausį, bet užtad užaugę sūnūs duos į snukį tiems patiems nulėpausiams arba šiaip runkeliams ir gerai gyvens – vargo nematys, rinkos ekonomiką gerai išmanys.
Šitie vyrai ne kiek savo vertę žino, o kiek žino savo partnerių vertę: niekinė. Vargu, ar save gerbianti moteris ilgai tokį vyrą toleruos. Todėl jiems moterų ir netrūksta, nes retai kuriai patinka toks "Verslo klasės vyras", tad kiek trukus vėl reikia ieškoti naujos moters.
Šitie vyrai žino savo vertę - tai Verslo Klasė, o ne kokie ten prasčiokai, apspangę nuo kvailos romantikos ir meilumo. Moterų tokiems vyrams niekada netruks. Tai ekonominė klasė.
Naujas komentaras