5 seksualiai aktyvių moterų tipai

 
2 komentarai
Mokslininkai atlikę apklausą išsiaiškino, kad vyrus vienodai traukia ir neprieinamos, ir lengvai prieinamos moterys. Pirmosios dėl to, kad nori patenkinti savo prigimtinį, medžiotojo instinktą ir savo ambicijas, o antrosios – dėl to, kad jos nė kiek ne blogesnės už pirmąsias.

Dauguma vyrų traukia atitinkamų tipų moterys

Bet vis dėlto jei atidžiau panagrinėjus ir įsigilinus, tai dauguma vyrų traukia atitinkamų tipų moterys.

Beje, populiariame filme „Seksas ir miestas“ buvo parodytos keturių tipų moterys, kurios ypač traukia vyrus: seksuali medžiotoja, moteris draugė, nepriklausoma feministė ir tikra dama. Nors tikriausiai ne vienas vyras dar pridėtų ir penktą moters tipą grynai pagal savo gyvenimišką patirtį. Todėl vargu, ar pavyks būti labai objektyviu. Taigi, kokia ta moteris, su kuria susipažinęs vyras sunkiai kontroliuoja savo emocijas?

1. Blondinė

Paprastai jas vadina peroksidinėmis blondinėmis. Tačiau tokios moterys visada domina stipriąją lytį. Nors toliau intymių santykių šis susidomėjimas dažnai ir nenueina. Bet mergina nesupranta, kad be išbalintų plaukų, gražaus veidelio, ilgų kojų ir silikoninės krūtinės bei sugebėjimo daryti minetą, ji nieko daugiau neturi. Be to, ir jos pačios daugiau niekas nedomina, išskyrus gražiai rengtis ir pramogauti. Vienintelis, už ko užkliūva jos akys, tai už gliancinių moteriškų žurnalų, kur labai daug gražių paveikslėlių ir mažai teksto. Nepaisant to, vyrai tiesiog krenta po tokių gražuolių kojomis. Mat jiems atrodo, kad būdami greta blondinių, jie gali suspindėti savo proto aštrumu ir intelektualumu. Be to, tokiomis moterimis nesunku manipuliuoti. Juk jos neišsiskiria intelektualumu. Įsidėmi tik madingų prekių ženklų ir populiarių kurortų pavadinimus. Užtat su blondine vyras gali patirti nuostabų seksą.

2. Moteris be kompleksų

Bet kurio vyro svajonė, ypač jauno, kad jo išrinktoji norėtų to paties, ko ir jis. Ir negalvotų, kad iniciatyvą turėtų rodyti tik vyras. Ir štai jis ieško moters, kuri neturi kompleksų, žino, kaip suvilioti vyrą, pasirengusi atsiduoti jam bet kurioje vietoje, per daug nesukdama galvos, ar padoru daryti minetą jau per trečią pasimatymą. Bet nepaisant to, ji turi nemažai ir trūkumų. Greičiausiai lengvabūdiškai žvelgia į gyvenimą, rūko, nesirūpina savo sveikata. Tokio moters devizas: „seksas draugystei ne kliūtis“. O kadangi ji nesvajoja nei apie vestuves, nei apie vaikus, tai ko daugiau vyrams reikia?..

3. Тigrė

Arba grobuonė, arba vyrų medžiotoja. Ji pavergia vyrus savo grožiu, o dar labiau – pasitikėjimu savimi. Atvirai rodo, kad ji renkasi vyrą. Tokia moteris nepaprastai nuostabi lovoje, tačiau nepakenčiama santykiuose. Todėl mažai kam iš vyrų užtenka kantrybės ilgai būti su ja. Juk savo pretenzijomis ji leidžia vyrui suprasti, kad jis tai turi, tai privalo. Ji laiko save dievaite ir įsitikinusi, kad vyrai turi garbinti ją. Tokios paprastai medžioja turtingus vyrus, kol ištuština jų kišenes. Žionoma, ji žavinga, ištaiginga, puikiai rengiasi, rūpinasi ne tik savo išvaizda, bet ir sveikata. Ypač vyresnio amžiaus vyrai pasirengę sumokėti bet kokią kainą, kad tik su ja permiegotų. Žinoma, pirmiausiai dėl to, kad patenkintų savo ambicijas, savimeilę, o paskui papasakotų draugams, kaip jam pavyko sutramdyti tigrę.

4. Verslo moteris

Ji kiek panaši į ankstesnį moters tipą. Skirtumas tik tas, kad jai nereikia pinigų iš vyrų, kadangi pati pakankamai uždirba. Ši moteris - dalykiška, energinga, elegantiška ir nepriklausoma. Ji beveik feministė ir gali apseiti be vyro palaikymo. Ji net gali leisti sau „nuspirkti“ žigolo, nueiti į vyrų striptizą, tuo pačiu parodyti, kad ne tik vyrai perka seksą. Restoranuose ji pati už save susimoka, tačiau susitikinėja tik su tuo, kuris uždirba bent ne mažiau nei ji. Tačiau tokia moteris linkusi žiūrėti į vyrus iš aukšto ir akcentuoti, kad ji yra savarankiška ir nepriklausoma. Žinia, tokie moters bruožai ne itin imponuoja vyrus. Žinoma, tada kyla klausimas, o kodėl juos traukia tokios moterys? Čia vėlgi pagrindinį vaidmenį suvaidina vyriška savimeilė: „kaipgi taip, ji tokia nepasiekiama, ji renkasi sau partnerį, bet ir aš juk vyras! Aš būtinai turiu ją užkariauti!“ Savo erotinėse fantazijose vyrai paprastai įsivaizduoja analinį arba oralinį seksą su verslo moterimi. Juk pagrindinis vyro tikslas – parodyti, kad jis pranašesnis už ją. O būtent tokie sekso būdai ir suteikia galimybę jam tai pajusti.

5. Moteris su charakteriu

Su ja niekados nebūna nuobodu! Paprastai tokia moteris turi įdomų užsiėmimą ir žino savo vertę. Ji – nenuspėjama. Ji- patraukli, protinga, racionali, energinga, darbšti. Ji žino, ko nori ir kaip tą pasiekti. Jai patinka vyrai, silpnesni už ją, kad galėtų jai rūpintis, globoti ir vadovauti. Skirtingai nei verslo moteris, ji nėra pasipūtusi ir jos visai kitokie reikalavimai kandidatui. Be to, jei turėti omeny ilgalaikius santykius, tai su šia moterimi daug geresnis variantas. Kodėl vyrai jos nori? Tikėtina, juos traukia azartas, noras paglostyti savimeilę, sutramdyti, parodyti, kad prieš vyrą gali nusilenkti ir stipri moteris. T.y., kad iš tikrųjų tai jis stiprus. Bet taip pat tikėtinas ir kitas variantas: vyrui tiesiog įdomu prasiskverbti į jos vidinį pasaulį, kuris jam atrodo neįprastas ir nenuobodus.

 
Komentarai (2)
Išskyrus Blondžių tipą.;D
Kažkaip nėra to tikslaus apibūdinimo.:) Galėčiau iš visų po truputį sau išsirinkti.;p
Naujas komentaras