6 pačios neįtikinamiausios vietos, kur žmonės buvo pagauti sekso metu

517346408.jpg
 
3 komentarai
Jums kada nors šovė į galvą mintis išbandyti, ar jūsų penis tilptų į kokį nors vamzdį? Nieko keisto, kad ne. Tačiau yra žmonių, kurie sumąsto iš tikrųjų keistų dalykų...

Pikniko stalelis

Vienas amerikietis ėmė ir įkišo savo lytinį organą į skėčiui skirtą ertmę pikniko stalelyje. Neaišku, kaip jis susiprotėjo tai padaryti, tačiau rezultatas jam patiko – jis tai kartodavo po keletą valandų kelis kartus per dieną. Vargu, ar jam būtų taip patikę tokie meilės aktai su staleliu, jei jis būtų žinojęs, jog yra filmuojamas kaimyno. Galų gale neapsikentęs kaimynas apskundė iškrypėlį policijai, ir jis buvo nubaustas už viešosios tvarkos pažeidimą.

Kelio ženklai

Vienas žmogus iš Pietų Dakotos, JAV, grįžęs namo uždarė duris, atsisėdo ant sofos ir pagalvojo: „Stop. Man pasirodė ar aš iš tikrųjų ką tik mačiau savo kieme 60-metį vyrą su paltu ir moteriškomis pėdkelnėmis turintį vaizdo kamerą? Jis gi iškrypėlis! Reikia paskambinti policijai...“ – taip ir padarė.

Po to, kai keistasis vyras buvo suimtas, paaiškėjo, jog ties pėdkelnėmis jo keistumas tik prasideda. Policija rado vaizdo įrašus, ką šis vyras veikė per pastaruosius dvejus metus. Taigi, dvejus metus jis užsiėmė seksu... su kelio ženklais! Jūs pagalvojote, kiek kelio ženklų yra išprievartauta per dvejus metus???

Dviratis

51 metų amžiaus škotas mėgdavo važinėtis savo dviračiu ir dieną, ir naktį. Tačiau šis važinėjimas buvo labai keistas ir jis nebuvo aprašytas naudojimosi instrukcijoje. Tie, kas užtiko jį taip „važinėjant“, irgi ne iš karto kreipėsi į policiją – nes neįtarė, kas vyksta. Ką gali žinoti, jei dviratis turi dešimt bėgių, galbūt kiekvienas greitis „veža“ visiškai skirtingai ir yra savaip seksualus?

Žibinto stulpas

Ar įsivaizduojate, einate romantiškai pasivaikščioti sau gatve, o aplink stulpą, tartum striptizo klube „vyniojasi“ 32-ejų metų vyras? Norėtumėte išvysti tokį vaizdelį? O ką jau kalbėti apie tai, kad vyras buvo anglas – kaip buvo pažeista anglų moralė...

Suoliukas parke

Gašlūnas Honkonge ne tik atėmė suoliukui nekaltybę, tačiau sugebėjo ir įstrigti šioje romantiškoje vietoje. Vėlai vakare jis ėjo parke, jam buvo vieniša ir liūdna... Ir štai staiga – atsiveria vaizdas, kur jis gali išlieti savo susikaupusią vienišumo energiją. Viliojanti „skylutė“ lyg ir atitiko vyriškio lytinio organo matmenis. Juk dar niekam nepakenkė šiek tiek sekso su suoliuku? Egzotiška, tiesa?

Automobiliai

Edvardo Smito meilė automobiliams, deja, nepavertė jo kolekcionieriumi ir netgi dėl šios meilės jis netapo automechaniku. Edvardas priklauso tai mažai grupei žmonių, kuri vadinama mechanofilais. Jis tiesiog netveria savo kailyje, kai mašina užsiveda, ir, pagal jo parodymus, yra susipažinęs su daugiau nei 1000 nuostabių automobilių pasaulio atstovų per 15 metų. Ir šiam vyrui visiškai nesvarbu, ar jis yra stebimas savo aistros įkarštyje. „Taip, aš „tvatinu“ automobilius! Tačiau manau, kad vyras, „tvatinęs“ dviratį, yra tikras iškrypėlis!“ – taip jis atviravo viename iš interviu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
reiskia manes dar nepastebejo :D
Pakele nuotaika :D
:D
Naujas komentaras