60 proc. moterų jaučia potraukį kitoms

 
4 komentarai
Naujausias tyrimas atskleidžia, kad daugiau kaip pusė visų moterų jaučia potraukį kitoms moterims.

Remiantis šiuo tyrimu, visiškai normalu, kad dauguma moterų yra natūraliai biseksualios ir su amžiumi tai pareiškia vis dažniau.

Buvo pastebėta, kad iš 484 heteroseksualių moterų grupės, 60 proc. jautė seksualinį potraukį kitoms moterims, 45 proc. kada nors bučiavo moterį ir 50 proc. kada nors svajojo apie seksą su tos pačios lyties atstove.

Boizo valstijos universiteto psichologijos profesorė Elizabetha Morgan teigia, kad tradicinės orientacijos moterys dažnai kitoms moterims jaučia daugiau nei draugiškumą.

Remiantis kitais duomenimis galima pastebėti, kad daugiau kaip 20 proc. moterų patinka kitos moterys. Manoma, kad tai gali būti susiję su moterų bendravimo įpročių, pradedant nuo nesibaigiančių pokalbių telefonu iki prisiglaudimų žiūrint moteriškus filmus.

Sakoma, kad dažnai moterų draugystė mažai kuo skiriasi nuo romantinių santykių. „Moterys dažnai yra labai viena kitai emociškai artimos. Tai išplečia intymumo ir romantiškų jausmų atsiradimo galimybes“, - sakė profesorė.

Kita psichologė Lisa Diamond teigė, kad vyresnės moterys yra linkusios rinktis „be etikečių“, nes jos jaučia, jog jų seksualumas į tvarkingus rėmus netelpa.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Cia su procentais labai abejotina. Visa kita teisybe. Bet procentai aiskiai padauginti. Aname straipsnyje (rozine meile)sake, kad tik apie 4% lesbisku moteru, dabar jau net 60%. O greitai gal ir visas 100% bus. Tai pasijuoksiu!
esu vedusi, anksciau niekuomet nebuciau pagalvojius apie ta pacia lyti, bet gyvenimas idomus siai dienai esu tsi jsu patyrusi, nuostabus jausmai:)
Aš tai nesuprantu, ką moteris gali su moterimi lovoj veikt.. Čia matyt mano fantazija netokia laki :)
Tikrai taip. Nors myliu vyrus,bet visuomet turiu toke svajone,pabandyti su moterim. Ir cia nieko keisto,manau dauguma apie tai pasvajoja.
Naujas komentaras