7 dalykai, kuriuos jums norėtų priminti sekso prekių pardavėjai

sekso_prekes.jpg
 
Sekso prekių parduotuvėje turėtumėte jaustis laisvai, čia jūs galite būti savimi, bet... neklauskite vieno klausimo. Kokio? Apie viską – nuo pradžių. Štai dalykai, kuriuos jums norėtų priminti pardavėjai, dirbantys sekso prekių parduotuvėse.

Net jei sekso prekių parduotuvėje lankėtės ne vieną kartą rinkdami dovaną bernvakariui ar mergvakariui, pereiti į kitą lygį – išsirinkti ką nors savo malonumui – gali būti šiek tiek keblu. Ypač jei esate iš drovesnių žmonių. Bet, tiesą sakant, visai be reikalo. Nes būtent čia yra ta erdvė, kurioje turėtumėte nesigėdyti savo troškimų ir fantazijų bei pasijusti savimi. Juk tam jie ir dirba! Taigi štai pirmas nuoširdus pardavėjų patarimas:

Sekso prekių parduotuvė – tai vieta, kurioje galite būti savimi. Sekso žaislai tikrai netaiko į prekių „vienas dydis tinka visiems“ kategoriją. Ne tik kalbant apie dydį, bet ir apie paskirtį. Šie žaislai yra skirti įgyvendinti slapčiausioms seksualinėms fantazijoms. Ir jei kai kurios prekės jums gali pasirodyti keistos, juokingos ar nesuprantamos, tai kitam pirkėjui jos bus kaip tik tai, ko reikia. Bet svarbiausia – kad ir jūs, ir tas kitas nežinomas pirkėjas, rastumėte tai, kas labiausiai tinka. Ir pardavėjai suinteresuoti jums padėti. Kaip ir kiekvienoje parduotuvėje, čia klientas laukiamas bei tikimasi, kad jis sugrįš. Todėl kuo atviriau išsakysite savo lūkesčius ir pageidavimus, tuo tiksliau jums bus parinktas tinkamas daiktas. Nutylėjimams ir užuominoms „iš tolo“ čia ne vieta. Stenkitės kuo tiksliau apibūdinti, ko jums reikia. O jei ko nesuprantate – tai natūralu! – klauskite.

Klauskite – aš TIKRAI galiu jums padėti. Amžiaus ar lyties skirtumas kartais gali pirkėjus trikdyti. Atrodo, na ką gi man gali patarti ta į dukras tinkanti mergaičiukė? Arba ką tas vaikinas išmano apie vaginalinius kamuoliukus? Tokia išankstinė nuomonė tikrai klaidina. Nepamirškite, kad šie žmonės apmokyti dirbti tokį darbą. Jie turi daug žinių apie prekes, kurias parduoda. Taigi nebūtinai turi būti išbandę kiekvieną jų, kad galėtų jums padėti. Kaip vyriškus kostiumus parduodanti moteris, veikiausiai gyvenime nesimatavusi nė vieno jų, gali kuo puikiausiai išmanyti apie medžiagos sudėtį, patvarumą ir patogumą, taip ir kvalifikuotas sekso prekių pardavėjas vaikinas jums tikrai patars ir apie vaginalinius kamuoliukus, ir apie vibratorius, nors pats juos yra lietęs tik rankomis.

Nesinervinkite ir nesigėdykite. Jūsų seksualinės fantazijos, nors jus galbūt ir verčia raudonuoti bandant apie jas kam nors papasakoti, nėra tokios retos, kaip jums atrodo. Veikiausiai tuo pačiu klausimu, kokiu šiandien kreipiatės jūs, kiti pirkėjai kreipėsi į pardavėją ir vakar, ir užvakar. Taigi jam tai – jokia naujiena. 2015 metais leidinyje „The Journal of Sexual Medicine“ publikuotoje studijoje teigiama, kad dauguma fantazijų, įprastai laikomų seksualiniu tabu, iš tiesų yra pakankamai dažnos ir visiškai normalios. Pavyzdžiui, atlikus 1516 kanadiečių (18-77 metų amžiaus) apklausą nustatyta, kad 65 procentai moterų fantazuoja apie seksualinį paklusnumą, o 44 procentai vyrų – apie partnerės plakimą seksualiniais tikslais. Tad jei perkate spenelių spaustukus ar lateksinį rimbą – turėkite omeny, jog panašių prekių mielai įsigytų bent pusė jūsų lyties atstovų!

Lubrikanto reikia visiems. Daugybė moterų kažkodėl tiki, kad faktas, jog joms reikia lubrikanto, atima iš jų dalį moteriškumo. Ar netgi būgštauja, jog tai įžeis jų partnerį. Viskas – dėl paplitusio mito, kad moters makšties drėgnumas priklauso nuo jos susijaudinimo. Taigi jei drėgmės nepakanka – vadinasi, partneris jos nejaudina. Iš tiesų natūrali lubrikacija priklauso nuo daugelio dalykų, kaip antai hormoniniai svyravimai, nėštumas ar vartojami vaistai – pavyzdžiu, antidepresantai arba vaistai nuo alergijos. Ir netgi jei moters lubrikacija visiškai normali, dažnai būtent lubrikantas padeda jai greičiau pasiekti orgazmą. Be to, lubrikantas būtinas naudojant daugelį sekso žaislų. Todėl meskite iš galvos atgyvenusius prietarus ir drąsiai rinkitės jums labiausiai patinkantį ir meilės žaidimams geriausiai tinkantį lubrikantą.

Neklauskite, kokie žaislai labiausiai patinka pačiam pardavėjui. Klauskite, ką galėtume rekomenduoti, patarti, bet ne apie tai, ką intymiomis akimirkomis naudojame mes patys. Ne tik todėl, kad mes neprivalome atskleisti savo intymaus gyvenimo subtilybių pirkėjams (nebent patys norėtume pasidalinti patirtimi), bet ir todėl, kad tai veikiausiai jums nepadės. Kadangi skirtingiems žmonėms reikia skirtingų dalykų. Taip, pardavėjai paprastai žino, kuris žaislas iš viso asortimento yra jų asmeninio topo viršūnėje, tačiau jums gali patikti visai kitoks. Taigi pardavėjo asmeninė patirtis jums visiškai neaktuali.

Sekso prekių pardavėjai – ne sekso darbuotojai. Todėl išties nemalonu, jei jiems tenka išgirsti gašlių pasiūlymų ar užuominų. Jie padeda išsirinkti prekę žmonėms, norintiems paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Tačiau patys tikrai nepretenduoja tapti jo dalimi. Ir tai, kad jie dirba vietoje, susijusioje su seksu, nereiškia, kad jie patys turi kokiu nors būdu tenkinti jūsų seksualines fantazijas. Tad kalbėdami apie savo poreikius niekada neperženkite šios ribos.

Deja, ne į visus klausimus jie gali atsakyti. Jie žino, kaip naudojami visi tie daikčiukai, kuriuos jūs matote lentynose. Jie žino, iš kokių medžiagų jie pagaminti, kuo vieni pranašesni už kitus. Tačiau patarti asmeninių santykių ar sveikatos klausimais jie negali, nes nėra nei psichologai, nei medikai. Todėl neužsimirškite: sekso prekių parduotuvės skirtos tiems, kas ieško būdų paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Tačiau nesulipdys sugriautų santykių, nepagydys sudaužytos širdies ir tikrai nediagnozuos ir negydys ligų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras