7 MITAI APIE SEKSĄ

jauna-pora-70669742.jpg
 
1. Vaikinai labiau užsimano mylėtis. Tai paprasta, juk moterys yra seksualios būtybės. Bet mokslinės teorijos rodo, kad noras mylėtis kyla panašiai abiejų lyčių atžvilgiu. Tik moterys labiau laimi patiriant keletą orgazmų per vieną seansą.

2. Lubrikantas skirtas senoms močiutėms. Klaidingai. Lubrikantai gali stimuliuoti seksą nuo „gerai“ iki „o-nuostabu“, sumažinant trintį. Bet kokio amžiaus moterys mėgsta, kad vyktų kuo „sklandžiau“, bet suteikiant didelį malonumą. Pasak statistikos, šiuo metu lubrikantus naudoja apie 80 proc. moterų.

3. Jo batų dydis atspindi penio dydį. O kad išmatuoti vaikino pėdą būtų taip lengva! Tačiau nėra jokio galutinio įrodimo apie šią tikimybę. Tiesą sakant, žmogaus pėdos dydis ir jo varpos ilgis sudaro nelyginį ryšį.

4. Dvigubas prezervatyvas suteikia didesnį saugumą. Jei vienas žmogus dėvi du prezervatyvus, tai gali sukelti trintį ir taip susižaloti. Tai tiesiog neproduktyvu, iš tiesų tai padidina riziką pastoti arba susirgti lytinių keliu plintančiomis infekcijomis. 

5. Moteriškas „išsiliejimas“, tai netikra žinia. Iš tikrųjų apie 54 proc. moterų patiria moteriška ejakuliaciją (nedidelį baltos spalvos sekrecijos kiekį) arba „išsiliejimą“ (daugiausia šlapimo išsiskyrimą).

6. Analinis seksas – rizikingas „žaidimas“. Užsiimant analiniu seksu, jūs nepastosite, bet galite susirgti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Todėl patartina yra turėti apsisaugojimo priemones: lubrikantą, analiniam seksui skirtus prezervatyvus bei, žinoma, tinkamai pasirūpinti asmens higiena. 

7. Sekso žaislai skirti keistoms poroms. Išskirtinumas ir kūrybiškumas, tai puikūs gyvenimo prieskoniai. Nusistovėjusią seksualinę rutiną paįvairina sekso žaislai. Vibratoriai „pagyvina“ klitorį, atranda „G“ tašką, tai suteikia didesnį malonumą bei pasitikėjimą savimi. O poros, kurios naudoja sekso žaisliukus, dažniausiai labiau prisiriša prie vienas kito, pasitiki vienu kitu. 

TEISINGAS MITAS:

Galite būti alergiški jo spermai. Tai reta, bet galima reakcija į jo ejakuliacijos baltymus. Jei jums įvyksta alergiška reakcija, ji pasireiškia: paraudimu, patinimu, niežėjimu, skausmu bei deginimu toje vietoje, kur buvo išsiliejusi partnerio sperma. Jei taip įvyksta, būtinai nueikite pas gydytoją. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras