7 neįtikėtini orgazmo tipai

orgasm(2).jpg
 
Kartais atrodo, kad jau niekas negalėtų nustebinti, bet, vis dėlto, mes pabandysime tai padaryti. Pateiksime 7 keisčiausius... orgazmus. Visiems didžiausią malonumą teikia vis kiti dalykai, taigi:

1. Nykščio orgazmas

Po nelaimingo atsitikimo 43 metų Rafe Biggs liko iki pusės  paralyžiuotas, todėl jam teko ieškotis naujų malonumų šaltinių. Ir, žinot, jis atrado! Didžiausią malonumą jis jaučia... kai mergina jam čiulpia rankos nykštį. Pats vyras teigia, kad tai jam prilygsta orgazmui: „Aš niekada nemaniau, kad tai gali teikti malonumą. Tai prilygsta seksui“.  Gydytojai šį reiškinį vadina „perkeltu orgazmu“, kai kažkurios kūno dalies stimuliavimas prilygsta genitalijų lietimui.

2. Multiorgazmas

Michelle Thompson teigia, kad ji visada nori sekso, ir galėtų patirti 300 orgazmų... per dieną!  Dėl didelio lytinio potraukio jai teko mesti darbą sausainių fabrike. Laimei, ji susirado vyrą, kuris  gali su ja mylėtis bent 10 kartų per dieną.

3. Ledų orgazmas

Daugelis žmonių mėgsta ledus, tačiau ne kiekvienam ledai gali teikti tokį pasitenkinimą kaip Gabi Jones, kuriai ledai suteikia orgazmą. Greito maisto, dažniausiai ledų, valgymas, jai toks malonus, kad vos paragavus ji pajunta orgazmą.

4. Maisto  fantazijos

Amereikietei Christine maisto nereikia net ragauti, norint patirti orgazmą. Pakanka tik pafantazuoti apie jį, dažniausiai... apie keptą vištą.

5. Gimdymo orgazmas

Amber Hartnell tvirtino patyrusi orgazmą... gimdydama.  „Aš ir verkiau, ir juokiausi, ir aimanavau“- dalijosi savo gimdymo patirtimi Amber Hartnell.

6. Dubens raumenų orgazmas

Seksologė Jaiya teigia patyrusi orgazmą vienoje iš pokalbių laidų. Beje, kalbama buvo visai ne apie erotiškus dalykus. Moteris sako, kad ji gali tiesiog atsiriboti nuo visko, ir suteikti sau malonumą fantazuojant ir sutraukiant dubens raumenis.

7. Minčių orgazmas

Sheri, lytinio švietimo pedagogė, dalijasi savo patirtimi: per visą gyvenimą ji patyrusi daugiau nei 1500 orgazmų, kuriuos sukėlė tiesiog jos mintys bei fantazijos. Tiesiog galvodama, kaip teigia moteris, ji gali vieną po kito patirti 5 orgazmus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras