7 vaikinų tipai, kuriuos tenka pažinti kiekvienai moteriai

iStock_000035267726_Small.jpg
 
7 komentarai
Ieškant to vienintelio, moterims tenka sutikti įvairiausių vaikinų... Pasirodo, juos galima būtų suskirstyti į 7 kategorijas, vaikinai, pasižvalgykite – gal aprašymuose atpažinsite ir save?

1. Mamytės sūnelis

Apibūdinimas: jam dažnai reikia mamos pritarimo, moteris lygina su savo mama, apskritai, savo mamą laiko moters idealu. Gal šiek tiek ir sutirštinome spalvas, tačiau pagalvokite, ar buvo kada panaši situacija: esate romantiškame pasimatyme, smagiai leidžiate laiką, ir staiga jam paskambina mama... prašydama, kad sūnus parvežtų ją namo. Kaip jis elgiasi? Jei jis lekia pas mamą, tai turbūt numanote, kokiam tipui jis priklauso...

2. Blogas berniukas

Apibūdinimas: blogi berniukai yra žaidėjai, juos domina nuotykiai, jiems nesunku užmegzti pokalbį, kartais jie parodo, kad jiems niekas nerūpi. Mėgsta dėvėti tamsių spalvų drabužius, nesvarbu, kokia saulėta diena bebūtų. Dažniausiai sunku pasakyti, kokia veikla jis verčiasi, tačiau jo telefonas dažniausiai tiesiog nenutyla.

3. Brolijos vaikinas

Apibūdinimas: Jis visada užsiėmęs įvairiausia veikla, tačiau dažniausiai jis būna su savo draugais. Net jei pakviečia merginą į pasimatymą, greičiausiai vakarą teks praleisti ne dviese, o su visa jo draugų kompanija, stebint krepšinio rungtynes. Jo telefonas taip pat nuolat skamba, tačiau jo pokalbį, priešingai nei blogo berniuko, galima suprasti.

4. Gobšuolis

Apibūdinimas: per pimąjį pasimatymą geriate kavą kavinėje, ir, kai ateina laikas susimokėti, jis sako: „Kaip gaila keisti stambias kupiūras“. Jūs pasiūlote sumokėti, jis neprieštarauja. Tai kartojasi ir kitų pasimatymų metu, galiausiai jis ima vengti tokių vietų, kuriose gali tekti išleisti šiek tiek pinigų.

5. Menininkas

Apibūdinimas: turbūt sutiksite, kad menininkams tikrai reikia atskiros kategorijos. Žinoma, yra viena, kai menininkas yra sėkmingas ir iš savo veiklos gali uždirbti pinigų, tačiau visai kas kita, jei taip nėra. Menininkai dažniausiai siekia savo svajonės ir moterys, deja, visada yra antrame plane. Netikite? Pasiklauskite draugių, kurios gyvena su aktoriais ar dailininkais.

6. Sporto aistruolis

Apibūdinimas: jei jis nesportuoja, tai stebi rungtynes, tad tenka laukti ir laukti, kada jis ras laisvą minutę. Deja, tai dažniausiai užtrunka. Jei susiruošiate savaitgalį praleisti kartu, jis jau sudarinėja tvarkaraštį, kada žaisite tenisą, kada važinėsitės dviračiais ir kada riedučiais...

7. Juokdarys

Apibūdinimas: atrodo, kad su juo niekada nepavyks pašnekėti rimtomis temomis. Jis nuolat bando juokinti kitus ir juokauti. Žinoma, tokį žmogų turėti kompanijoje nori kiekvienas, tačiau su tokiu žmogumi gyventi gali būti gana sudėtinga.

Žinoma, šį sąrašą galima būtų tęsti iki begalybės, tačiau šie 7 tipai dažniausiai pasitaikantys – juos sutinka praktiškai kiekviena moteris prieš susipažįstant su „tuo vieninteliu“.

P. S. vaikinai, nepykite, mes tikrai suprantame, kad kiekvienas žmogus yra individualius ir nenori būti priskirtas jokiai kategorijai, tačiau moterims kartais visai patinka pajuokauti apie vyrus (kaip, žinoma, ir vyrams apie moteris).

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Visiška xujnia, o ne straipsnis
Norėčiau sutikti juokdario tipa:-)
O kur romantikai?????????????
Nei vienoje is pateiktu kategoriju apibudinimu save neradau. Teks kazka pridet
"Žinoma, šį sąrašą galima būtų tęsti iki begalybės, tačiau šie 7 tipai dažniausiai pasitaikantys – juos sutinka praktiškai kiekviena moteris prieš susipažįstant su „tuo vieninteliu“."
Gal esu nepakankamai savikritiškas, bet nei vienas apibūdinimas manęs neaparašė.
Jo, visus ir teko sutikt :)
Naujas komentaras