7 žavių ir patrauklių žmonių paslaptys

SMILING1)(1).jpg
 
Yra žmonių, kurie visada spinduliuoja energiją ir pasitikėjimą, o ne atkreipia dėmesį į tai, ko jie neturi: pinigų, grožio, komunikacijos įgūdžių. Tokie žmonės tikrai žavi ir nemaža dalis jiems pavydi bei bando įminti tokių asmenybių žavesio paslaptį.

Taigi, kokia yra patrauklių žmonių paslaptis? Bestselerio “Emocinis intelektas 2” autorius Trevis Bredberis ir “TalentSmart” įkūrėjas portalui Shutterstock.com atskleidė keletą dalykų, kurie žmogui suteikia natūralaus žavesio ir patrauklumo.
 
Žavesys ateina iš vidaus

Žavingi žmonės nelaukia patvirtinimo ar kažkieno leidimo, nes jie yra pasitikintys savimi. Taip pat žavingus žmones sieja dar ir kitas bendras dalykas – užsibrėžtų tikslų siekimas. Tačiau siekti savo tikslų niekam nėra lengva, todėl klaidinga manyti, kad žavesio charizma spinduliuojantys žmonės neturi problemų ir visada yra laimingi. Galbūt žinojimas, kad ir charizmatiški žmonės susiduria su sunkumais, padės jums savyje atrasti jėgų siekiant užsibrėžtų tikslų. 


Pagarba visiems ir su visais

Nesvarbu, kad žavingi žmonės derybose su stambiais klientais ar tvarkant kitus reikalus, gana dažnai gali pasirodyti stačiokiški ar nemandagūs. Tačiau taip yra todėl, kad jie nesistengia kitiems įtikti, o tiesiog taip vertina esamą situaciją ir gan dažnai nevyniodami žodžių į vatą, išsako savo požiūrį. Tačiau, kad ir kaip grubiai gali būti išsakyta asmeninė nuomonė, tai visai nereiškia, kad su oponentu elgiamasi nepagarbiai. Be atvirumo ir pagarbos vargu ar būtų galima pasiekti savo tikslų.

 
Nesielk su kitai taip, kaip nenorėtum, kad elgtųsi su tavimi

Šie žodžiai yra auksinė žavių žmonių taisyklė. Žaviems žmonėms patinka užmegzti ryšį su kitais ir jie nelinkę skisrtyti žmonių į tam tikras grupes. Žavingas žmogus niekada nežiūrės iš aukšto į gatvės šlavėją ar parduotuvės kasininkę ibei niekada neišaukštins savęs prieš kitus. To priežastis yra ta, kad žavūs žmonės nuoširdžiai domisi kitais ir moka priimti kiekvieną tokį, koks jis yra. 

 
Žavingi žmonės netuščiažodžiauja
 

Žavingi žmonės nemėgsta kalbėti apie nieką ar iki smulkmenų neaptarinėja detalių susijusių su buitimi, profesine sritimi ar kitais žmonėmis. Jeigu savo charizma jus užbūrė konkretus žmogus, o jūs siekiate išlaikyti kontaktą su juo, stenkitės užmegzsti įdomų pokalbį ir nekalbėkite apie orą. Žavingi žmonės tuo ir žavūs, kad jų žodžiuose slypi gili prasmė, o tuštybė ir čiauškėjimas jiems yra visiškai svetimas dalykas.


 

Žavingi žmonės - įvairiapusiai

Žavingi ir patrauklūs žmonės gali drąsiai reikšti savo nuomonę  GMO, homoseksualumo, vegetarizmo ar kitais klausimais. Ir jie bet kuriuo klausimu turės tvirtus argumentus. Tačiau tikrai žavus žmogus išliks protingas ir nesistengs įrodinėti savo vienintelės tiesos bei nesmerks kitų požiūrio.
 
Negalvoja apie save

Žavūs žmonės nepraleidžia daug laiko galvodami apie save. Jie negalvoja kaip jiems sekasi, ką apie juos kalba aplinkiniai. Būtent dėl šios priežasties žavūs žmonės tuo ir traukia, nes nesistengdami įtikti kitiems, jie sugeba išlikti unikaliu savimi.
 
Žavingi žmonės šypsosi
Žmonės iš prigimties savo mimika iššaukia veidrodinę reakciją. Todėl jei norite būti žavūs šypsokitės ir jums bus atsakyta tuo pačiu. Žinoma, šypsena – natūrali emocinė išraiška. Todėl nesistenkite išspausti šypsenos dirbtinai, tačiau jei jaučiate, kad kažkas jums kelia pasitenkinimą neslėpkite juoko ir šypsenos.


Liaudies išmintis sako, per prievartą mielas nebūsi.  Ir tai tikrų tikriausia tiesa. Tad jeigu savo žavesiu siekiama tik įtikti kitiems ir norima pelnyti aplinkinių malonę,  vieną dieną toks žavesys gali išlįsti kaip yla iš maišo ir visas žavesys kaipmat išgaruos. Norint pelnyti žavios ir patrauklios asmenybės vardą, pirmiausia reikia išmokti mylėti aplinkinius ir patį gyvenimą. Tuomet ir gyvenimas nusišypsos jums.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras