8 faktai apie lūpas

Beautiful-Lips.jpg
 
2 komentarai
Ką lūpos sako apie Jūsų seksualumą? Ar tikrai viską žinote apie jas? Pasitikrinkite – gali būti, kad nustebsite!

Faktas nr. 1: lūpos gali padėti išsirinkti partnerį (partnerę)

Mokslininkai mano, kad bučiniai turi didelę įtaką renkantis tinkamą partnerį ar partnerę. Bučiuojantis vyras ir moteris būna taip arti, kad gali ne tik „paragauti“ vienas kito, bet ir užuosti unikalų kito žmogaus kvapą. Taigi, vienas pagrindinių „raktų“, renkantis antrąją pusę – skleidžiami feromonai.

Faktas nr. 2: Jūsų lūpos gali kai ką „pasakyti“ apie Jūsų seksualumą

Sunku tuo patikėti, tačiau mokslininkai neseniai atrado, kad moters lūpų forma susijusi su gebėjimais pasiekti orgazmą. Škotijos psichologas Stuart Brody nustatė, kad moterys, kurių viršutinė lūpa turi „gumbelį“ (iškilimą), paprastai orgazmą pasiekia greičiau.

Faktas nr. 3: didesnės lūpos labiau traukia priešingos lyties atstovus

BBC pranešė, kad tiek vyrams, tiek moterims patrauklesni atrodo tokie priešingos lyties atstovai, kurių lūpos yra kiek putlesnės.

Faktas nr. 4: ne visada buvo bučiuojamasi

Pasirodo, bučiuotis pradėta ne taip ir seniai – maždaug nuo 1500 metų. Antropologijos profesorius Vaughn Bryant teigia, kad „Niekas Naujajame Pasaulyje nesibučiavo, bučiniai į lūpas pradėjo plisti maždaug nuo XVI amžiaus“.

Faktas nr. 5: raudonos lūpos gali... padaryti Jus turtingą

Jau daug metų moterys dažosi lūpas raudona spalva. Daugumai vyrų raudonos moters lūpos asocijuojasi su seksualiniu susijaudinimu. Prancūzijoje neseniai atliktas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, kad padavėjos, kurios darbo metu lūpas pasidažo raudonai, gauna daugiausiai arbatpinigių.

Faktas nr. 6: lūpas būtina drėkinti

Lūpos neturi prakaito liaukų, o kadangi prakaitas užtikrina reikiamą odos drėgmę, lūpas būtina drėkinti.

Faktas nr. 7: kraujas suteikia lūpoms atspalvį

Kadangi lūpų oda yra daug plonesnė nei viso kūno oda, ir sudaro tik 3-5 odos ląstelių sluoksnius (o ne 16), taigi, į lūpas plūstantis kraujas „nuspalvina“ lūpas.

Faktas nr. 8: senstat lūpos plonėja

Lūpų formą suformuoja... kolagenas. Su amžiumi jo kiekis vis mažėja, taigi, ir lūpos plonėja. Norint išsaugoti turimą lūpų formą, reikėtų reguliariai naudoti lūpų balzamą ir apsaugoti nuo saulės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
geros lupos
geras :)
Naujas komentaras