8 mažai žinomi faktai apie vaginą

vagina-purse.jpg
 
Statistiškai, kas antras žmogus neturi pakankamai žinių apie savo kūną. Šiandien mes atskleisime keletą įdomių faktų apie moterų anatomiją. Tiksliau faktus apie makštį.

Susijaudinus, vagina per pus padidėja

Vidutinis moters makšties gylis 7,5 – 10 cm, bet gamta numato viską. Susijaudinimo metu, moters vagina pasidaro dvigubai didesnė (gilesnė), todėl lytinių santykių metu makštis gali jaustis patogiau.
 


 

800 nervų galūnių

Aplink klitorį yra 800 nervų galūnių. Nei viena iš varpų neturi tokio jautrumo. Štai kodėl klitoris taip jautriai reaguoja į menkiausią  stimuliaciją.
 


Ryklių kepenys ir makštis 

Pasirodo, kad moterys ir rykliai turiu šį tą bendro. Skvalenas – natūralūs nesotieji anglevandeniai, kurie randami makšties išskyrose ir ryklių kepenyse. Ši panaši į aliejų medžiaga, apsaugo nuo traumų ir infekcijų.
 


Makštis savaime išsivalo

Žinoma, damos neturėtų pamiršti higienos, tačiau natūrali makšties mikroflora sugeba susidoroti pati su įvairiais grybeliais ir bakterijomis bei neleidžia jiems patekti į organizmą. Aišku, šis faktas tikrai negarantuoja saugaus sekso ir neatmeta lytiškai plintančių ligų tikimybės. 


 

Makštyje yra daugelis pieno rūgšties bakterijų

Vaginoje randama daugelis rūgšties bakterijų, tačiau tai yra visiškai normalu.
 


Moterys – orgazmų rekordininkės

Šiuo atžvilgiu vagina yra pranašenė už varpą. Per vieną lytinį aktą moteris gali patirti net kelis orgazmus. Didžiausias užfiksuotas orgazmų rekordas, kurį pasiekė vyras – 16 orgazmų per valandą, o didžiausias orgazmų skaičius, kurį pasiekė moteris - 134 orgazmai  per valandą.
 


Vagina, tai apvalkalas

Išvertus iš lotynų kalbos žodis “Vagina” reiškia apvalkalą. Iš tiesų, tai turi simbolinę reikšmę.


Medicininiai instrumentai 

Medicininiai instrumentai naudojami šiuolaikinėje  ginekologijoje jau buvo naudojami dar faraonų laikais.


www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras