8 nuostabūs faktai apie guminę moterį

 
Nuo to laiko, kada pasaulį išvydo guminė moteris, milijonai vyrų visame pasaulyje tapo laimingesni! Ir kiekvienais metais vis daugiau žmonių trokšta patenkinti savo aistras su sekso lėle. Atskleidžiame keletą įdomių faktų apie sekso lėlę.

1. Mičigano valstijoje gyvenantis vyras vedė sekso lėlę. Nors oficialiai šį santuoka nėra įregistruota, vyras sako, jog ji nėra tiesiog “mergina”, tai tikrų tikriausia jo žmona. Taip pat jis turi dar dvi gumines moteris, kurias amerikietis vadina “kompanionėmis”. Įdomu ką apie jas pasakytų vyriškio žmona, jei tik galėtų prabilti… 

2. Japonijoje sekso lėlės vadinamos "Dutch žmonomis". Pasirodo, kad šią paklusnią ir seksualią moterį į Tekančios Saulės žemę atgabeno Nydelandų buriuotojai, o tokių “žmonų” buvo galima įsigyti  Japonijos uostuose. 

3. Lėlės barbės buvo pagamintos guminės lėlės pagrindu. 1950 metais Vokietijoje buvo parduota sekso lėlė vardu “Bild Lili”. Ji neturėjo jokios skylės  ir buvo  skirta tik susijaudinimui sužadinti, tačiau  Lili įkvėpė atsirasti  tikroviškesnes  gumines merginas, kurios galėjo 100 procentų seksualiai patenkinti vyrą. 

4. Keliose pasaulio šalyse yra rengiamos maudynės su pripučiamomis moterimis. Viena tokių valstybių - Rusija. Dažniausiai varžyboms yra pasirenkami srauni upė. 

5. Šiuolaikinė sekso lėlė sveria gana daug. Sintetinės lėlės svoris gali svyruoti nuo 35 iki 50 kg. Galbūt todėl, jog ji skirta stipriems vyrams. 

6. Kompanijos “RealDoll” gamina ir gumines lėles – vyrus, tačiau šie sudaro tik 10% visų pardavimų. Nors guminį vyrą galima rinktis iš kelių variantų, dauguma moterų renkasi tikrus partnerius. 

7. Visame pasaulyje yra vyrų, kurie gyvena su sekso lėlėmis. Jie tokį savo pasirinkimą grindžia tuo, kad guminė mergina jų niekada neišduos, nepasikeis ir nekritikuos. Psichologai tokius vyrus vadina “technoseksualais”. 

8. Naminės guminės moterys dažnai yra randamos vienuolynuose. Savo funkcionalumu ir kokybe jos skiriasi nuo tų lėlių, kurias galima įsigyti  erotinių prekių parduotuvėje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras