9 faktai apie seksą olimpiniame kaimelyje

olimpiadas-650x350.jpg
 
Olimpinės žaidynės yra ne tik sporto varžytuvės, sukviečiančios pačius geriausius sportininkus iš viso pasaulio, bet ir puikus reginys žiūrovui. Jau antrą savaitę prie televizoriaus ekranų prilipę sporto aistruoliai stebi geriausiųjų pasirodymus, bet ar viskas yra parodoma? Jūsų teismui – 9 viešai neskelbiami faktai apie olimpinį seksą!

Atletai naudoja „Tinder“ ir kitas pažinčių programėles ieškodami atsitiktinių partnerių. 

Pasak „Tinder“ programėlės, nuo pat Rio 2016 pradžios, olimpiniame kaimelyje profilio atitikimai yra daugiau nei 129%, todėl sekso ieškantys atletai turi didžiulį pasirinkimą.
 

Rio 2016 žaidynėms buvo užsakyta beveik pusė milijono prezervatyvų atletams. 

450 000 vienetų – tokio prezervatyvų kiekio pakaktų Bostone, Berlyne ar Sidnėjuje gyvenantiems suaugusiems. Palyginimui – 2012 metų Londone vykusioms žaidynėms buvo užsakyta 150 000 prezervatyvų. 


Atletai klausia trenerių sekso patarimų. 

O kas, jei ne treneris, patars apie seksą? Pasak JAV plaukiko Cullen‘o Jones‘o, kai kurie treneriai pamiršta griežtą treniruočių toną ir negaili patarimų sekso klausimais. Plaukikas sporto kanalui ESPN prisipažino, kad po jo komandos pasirodymo 2008 metų Pekine vykusiose žaidynėse, treneris sukvietė komandą ir pravedė sekso pamokėlę!
 

Drausmė yra svarbiausia.

Kai kuriems atletams seksas yra puiki motyvacija siekiant geresnio rezultato, tuo tarpu kiti atletai laukia iki varžybų pabaigos. Šiuo atveju treneriai gelbsti sunkiai besivaldančius sportininkus, t. y. įveda komendanto valandą, uždraudžia bet kokį alkoholį ar kitos lyties draugus.
 

Stalo teniso žaidėjas pagerino savo asmeninį sekso rekordą 1992-ųjų žaidynėse. 

Sportininkas Matthew Syed prisipažino, kad per dvi su puse savaitės Barselonoje vykusioje olimpiadoje jis pasimylėjo daugiausiai kartų nei prieš tai buvo mylėjęsis! Savotiškas rekordas, kuriuo būtų galima didžiuotis.
 

Atletai ieškojo sekso nuotykių susirašinėdami elektroniniais laiškais. 

1992-aisiais, olimpinis komitetas palaimino specialią elektroninių laiškų programą, leidžiančią atletams susirašinėti tarpusavyje. Programoje netgi buvo vertėjas, kuris leido susirašinėti skirtingomis kalbomis kalbantiems atletams!
 

Seksas lauke buvo uždraustas Seule. 

Po 1988 metų vykusios olimpiados Seule, ant viešbučio stogo, kuriame buvo įsikūrusi Anglijos sportininkai, buvo rasta daugybė panaudotų prezervatyvų. Po šio „radinio“ buvo nuspręsta uždrausti bet kokius išdykavimus ant stogo.
 

Olimpinio viešnamio „gimtinė“ – Sidnėjus. 

Po 2000-ųjų olimpiados Sidnėjuje, atletas Joshas Lakatos neskubėjo palikti savo apartamentų, jis netgi užsirakino ir įsikūrė tuščiame viešbučio gyvenamajame komplekse! Prie jo prisijungė ir kai kurie kiti atletai. Latakos pareiškė, kad „aš vadovauju olimpinių žaidynių viešnamiui“!
 

Į olimpinį kaimelį užsukai ir žvaigždės. 

Hope Solo, europietiško futbolo vartininkė iš JAV, sporto kanalui ESPN teigė, kad ji ir jos komandos narės paskutinė parą Pekino olimpinėse žaidynėse kaip reikiant pašėlo. Jų vakarėlyje olimpiniame kaimelyje apsilankė aktorius Vince‘as Vaughn‘as ir komikas Steve‘as Byrne‘as. Apie kitas garsias pavardes merginos nutylėjo. www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras